Текстовий процесор Word 2003


Презентация изнутри:

Слайд 0

Ізяславський НВК №2, Гульчак Інна Василівна Текстовий процесор Word 2003 Використання стилів у текстових документах. Шаблони і майстри.


Слайд 1

Стиль – це набір значень властивостей тексту, який має власне ім’я Типи стилів: Стиль символів; Стиль абзацу; Стиль таблиці; Стиль списку.


Слайд 2

Для застосування стилю потрібно: Виділити потрібний фрагмент тесту; В меню обрати Формат-Стиль та форматування або відкрити список Стиль на панелі Форматування; Вибрати потрібний.


Слайд 3

Для створення стилю: Кнопка Створити стиль в області завдань Стилі та форматування


Слайд 4

Шаблон – це відформатований спеціальним чином документ-заготовка, який використовується як зразок для створення нових документів.


Слайд 5

Основний шаблон документів Звичайний (Normal.dot) встановлює такий формат документа: Верхнє і нижнє поле – 1,5 см; ліве поле – 2,5 см; праве поле – 1,5 см; розмір сторінки – А4 (ширина – 21 см, висота – 29,7 см); орієнтація сторінки – книжкова; колонтитули – порожні; Інтервал табуляції – 1,27 см; Шрифт Times New Roman розміром 12 пт; Міжрядковий інтервал одинарний.


Слайд 6

Майстер – це програма, яка пропонує вибрати ті чи інші варіанти оформлення різних елементів документа і на їх основі автоматично створює розмітку й формат документа.


Слайд 7

Для створення документу на основі іншого шаблону або за допомогою майстра треба виконати Файл-Створити-(в області завдань)- На моєму комп’ютері-обрати потрібне


×

HTML:

Ссылка: