'

Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації.

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Особистий брендінг. Побудова онлайн-репутації. Україна, Київ, Educamp 24-25 жовтня 2009 р. Сергій Даниленко, http://danylenko.com


Slide 1

Вплив онлайну на офлайн О! Цікавий блог у N! Варто залучити його до тестування нашої нової продукції. Я бачив цікаві презентації менеджера компанії Y, давай замовимо у них послуги. У цієї PR-агенції цікавий корпоративный блог. Толково пишуть. Запросимо їх до участі в тендері. Дякуємо за увагу до нашої вакансії. У вас є блог? Ви спілкуєтесь в соціальних мережах, Твіттері? http://mediarevolution.ru/advertiser/brands/2167.html


Slide 2

Соціальний граф. Соціальний капітал.


Slide 3

Блог http://arturclancy.com/ ТОП-сервіси для створення блогів LiveJournal.com, Blogspot.com, Wordpress.com


Slide 4

Звичайні соціальні мережі Для спілкування з друзями й однодумцями: Facebook.com, Vkontakte.ru


Slide 5

Професійні соціальні мережі Кращі соціальні мережі: Linkedin.net, Profeo.ua.


Slide 6

Twitter Twitter.com


Slide 7

Flickr для фото Аналоги: fotki.yandex.ru, picasa.google.com


Slide 8

YouTube для відео Аналоги: vimeo.com, video.mail.ru.


Slide 9

Slideshare.net для презентацій


Slide 10

Що знає про мене Google?


Slide 11

Онлайн-моніторинг Alerts.google.com


Slide 12

Нікнейм, e-mail, домен, аватарка Найкраща пошта - http://gmail.com


Slide 13

Мої друзі http://vaxo.livejournal.com/profile


Slide 14

Проекти, над якими я працював http://daniel-ua.livejournal.com/profile


Slide 15

Мої публікації онлайн, фото, відео http://h.ua/profile/164/


Slide 16

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей. Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader. Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю. Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах. Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні. Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою. Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог. Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net). Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою. Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах.


Slide 17

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 12. Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень. 13. Намагайтесь бути корисним іншим людям. 14. Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам’ятаємо про цікавий клікабельний заголовок. 15. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. 16. Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж. 17. Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі. 18. Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll. 19. Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. 20. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. 21. Запитуємо у людей їх думки. 22. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах.


Slide 18

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 25. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. 26. Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції. 27. Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою. 28. Публікуємо свої презентації онлайн. 29. Пишемо гостьові пости в інших блогах. 30. Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте. 31. Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.


Slide 19

Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей


Slide 20

Слідкуємо, за тим, що пишуть інші Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader.


Slide 21

Важливість дизайну Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю.


Slide 22

Чи легко лишатись з Вами на зв’язку? Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах.


Slide 23

Кольорова гамма і шрифти Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні.


Slide 24

Мінімум реклами Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою.


Slide 25

Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Як не варто робити: http://archie.hiblogger.net/


Slide 26

Швидкість завантаження сайту Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог.


Slide 27

RSS-трансляції Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net).


Slide 28

Крос-лінки Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою.


Slide 29

Лінки в підписах до e-mail, на візитівках, символіка Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах. Web http://www.h.ua, http://fineweb.com.ua, E-mail s@h.ua ICQ 103-852-107 Blog http://danylenko.com Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907 LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b Skype serhiy.danylenko Follow me http://twitter.com/sdaniel Моб. +38.067.444.37.81 Office +38.044.593.35.22


Slide 30

Новий контент Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень.


Slide 31

Будьте корисні Намагайтесь бути корисним іншим людям.


Slide 32

Невеликі тексти Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам’ятаємо про цікавий клікабельний заголовок.


Slide 33

Ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео.


Slide 34

Різноманітність форматів і жанрів Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж.


Slide 35

Не видаляйте критичні коментарі Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі.


Slide 36

Посилання, ретвіти, блогролл Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll.


Slide 37

Дякуємо за час, увагу, допомогу Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. Запитуємо у людей їх думки. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами.


Slide 38

Про мене Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах. http://vokintrop.livejournal.com/profile


Slide 39

Networking and socializing Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції.


Slide 40

Зв’язки з пресою Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою.


Slide 41

Публікація фото з подій Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте.


Slide 42

Спілкування в офлайні Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.


Slide 43

Чітко представляйтесь Коли спілкуємось в Інтернеті на теми, пов’язані з роботою, завжди говоріть про те, хто ви і яку компанію представляєте.


Slide 44

Демонструйте свою індивідуальність Не будьте роботом. Намагайтесь бути цікавими, привітливими, комунікабельними, залишаючись при цьому професіоналом. Якщо ви (або роботодавець) не хочете змішувати особисте життя з роботою, подумайте про те, щоб створити кілька блогів або профілів у соціальних мережах: один робочий, інший – особистий.


Slide 45

Будьте ввічливими Говоримо по суті, обговорюємо ідеї, не переходимо на особистості. Шукаємо компроміси і спільні точки зору.


Slide 46

Подаємо факти, цитуємо джерела. Посилаємось на джерела, використовуємо гіперпосилання, даємо фактаж. Вказумо авторство фотографій, відео, цитат (шляхом лінків, згадування, ретвітів).


Slide 47

Всі ходи записані Все, що ми говоримо в Інтернеті, потрапляє на очі величезній аудиторії. Миттєво і назавжди. В Інтернеті все максимально відкрито і публічно. Ніколи не говоріть про щось таке, чого не могли б сказати людині в обличчя або у присутності інших людей. Не використовуйте матів і грубих слів.


Slide 48

49 Корисні поради Завжди носіть з собою флешку. Майте з собою телефон з відеокамерою та фотоапаратом. Встановіть Adobe Photoshop, ACD Systems, Google Picasa або іншу програму для зменшення фото. Придбайте навушники та мікрофон для Інтернет-телефонії (програма Skype). Користуйтесь ICQ або Quip для спілкування. Заведіть пошту на Gmail.com. Користуйтесь броузером FireFox. Підключіть картку до Приват24.


Slide 49

50 Деякі цікаві речі :) Книги Founders at work, Лабиринт отражений, Фальшивые зеркала, Представьте себе, Накорми зверя по имени медиа, Бізнес в стилі фанк, 4D Брендінг. Серія ессе про стартапи Пола Грема http://danylenko.hiblogger.net/890.html. Ессе Тома Пітерса “In pursuit of luck”. http://interfederation.wordpress.com/2007/10/24/the-pursuit-of-luck-by-tom-peters/, Я-бренд http://www.fastcompany.com/magazine/10/brandyou.html. Фільм “Пірати Силіконової Долини”, “Хакери”, “The Matrix”. Сторінка Євгена Морозова з презентаціями про Нові медіа. http://www.evgenymorozov.com/presentations.html Презентації про Web 2.0: http://www.slideshare.net/ - Most viewed, Featured, Most favourited, Most downloaded. Серія чудових відео про технології Нових медіа та Веб 2.0 http://danylenko.com/19495.html. У вільну хвилину, гумор Інтернету http://bash.org.ru/ :) Сайти: Webstream.com.ua, Watcher.com.ua, Webplanet.ru, Internetessa.com, Blogobig.com, Ain.com.ua, Perfectomania.com, Computerra.ru, Internetua.com, Mediabusiness.com.ua, FireOn.org.ua, Compete Blog, Copyblogger.com, Diggreader.ru, Dosh Dosh, Giga Om, Hugo E.Martin on Social media, Journallv, TechCrunch, ReadWriteWeb, The Jason Calacanis Weblog, Unusual business ideas that work, Livejournal.com сюжет дня.


Slide 50

Контактна інформація Сергій Даниленко, new media expert. +38-044-452-71-39 +38 067 444 37 81 sdanylenko@gmail.com м. Київ, вул. Дмитрівська 56-б, офіс 3. Індекс 01054. Blog http://danylenko.com @


×

HTML:

Ссылка: