'

Використання ММС у рекламних кампаніях

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Використання ММС у рекламних кампаніях Сергій Колесник Виконавчий директор One2Action Interactive


Слайд 1

ММС-сервіси One2Action Interactive пропонує наступні ексклюзивні сервіси з використанням технології мультимедійного обміну повідомленнями (ММС): Розпізнавати об’єкти на фотографіях. Розміщувати мобільні фотографії, відео- та аудіо-записи учасників акції на сайті/у соціальній мережі.


Слайд 2

Розпізнавання зображення Людина фотографує зображення: плакат, флаєр, фото людини. Відправляє це зображення по ММС. Через 1-2 хвилину отримує у відповідь контент пов’язаний із зфотографованим об’єктом.


Слайд 3

Приклад: акція Mentos Kiss Споживачі фотографують акційний флаєр і відправляють його по ММС, щоб взяти участь у розіграші призів


Слайд 4

Приклад: Mazda Потенційний споживач відправляє ММС з фотографією плакату. У відповідь він отримує лінк на мобільний сайт на якому може безкоштовно завантажити рингтон.


Слайд 5

Розміщення контенту з мобільного Людина фотографує або знімає відео на телефоні і відправляє його як ММС повідомлення на адресу ел. пошти сайта акції. Наприклад mail@action.com.ua Матеріал попередньо перевіряється модератором сайту і, якщо відповідає вимогам, то розміщується на сайті. Учасник акції отримує СМС-підтвердження про розміщення і лінк на його матеріал. Він може зайти на мобільний сайт акції відразу по лінку і подивитись свій контент та контент інших учасників.


Слайд 6

Застосування Конкурс контенту від учасників акції: фото (напр. “на кого з відомих людей я схожий”), спів, кліпи, оповідання. Блоггінг з місця події або від celebrity Фотозвітування від промоутерів


Слайд 7

Особливості використання ММС Доступні на усіх сучасних телефонах, активно використовуються аудиторією 14-26. Більші можливості взаємодії з учасниками акцій, оскільки вони тепер можуть брати участь в акцій не чекаючи поки опиняться біля комп'ютера з виходом в Інтернет. Оскільки є обмеження по розміру (300кб) то тільки короткі відео-файли.


Слайд 8

Про One2Action Interactive Агенція цифрового інтерактивного маркетингу з 2007р. Розробляє творчі концепції інтерактивних кампаній. Співпрацює з агенціями як партнер з цифрових технологій та інтерактивних промо-акцій: Інтернет: дизайн, юзабіліті, програмування, флеш-ігри Швидка організація промо-акцій (1-2 тижні). Реєстрація кодів через СМС, інтернет-сайт, 0-800 Програмування нових сервісів під замовлення Проекти для брендів і компаній: «Якобс 3-в-1», Rexona Men, Skoda, MTS, Candy/Hoover, Nestea.


Слайд 9

ICQ: 10381566; skype: skolesnyk skolesnyk@one2action.com http://www.one2action.com Блог про інтерактивний маркетинг http://www.digitalist.com.ua Всі презентації на http://www.slideshare.net/skolesnyk Сергій Колесник Виконавчий директор Офіс: +38 (044) 331 5771 Моб.:+38 (067) 317 9905 КОНТАКТИ


×

HTML:

Ссылка: