'

10 правил роботи з Інтернет-ЗМІ. Як швидко поширити інформацію в Інтернеті?

If you like this presentation – show it...

Slide 0

10 правил роботи з Інтернет-ЗМІ. Як швидко поширити інформацію в Інтернеті? Презентація Сергій Даниленко, креативний директор Fine Web м. Київ, Mediacamp.org.ua 7 листопада 2009 р.


Slide 1

Головний редактор порталу громадянської журналістики ХайВей Знайомство Сергій Даниленко Координатор Інтернет-проектів Українського Медіа Холдингу Блоггер, http://danylenko.com Лекції, тренінги, публікації Sergii Danylenko http://h.ua, http://danylenko.com


Slide 2

Соціальний граф. Соціальний капітал.


Slide 3

1. Хороший медіаліст


Slide 4

Як створити медіаліст? Попросити у друзів, які працюють в PR-агенції. Самостійно відвідати сайти Інтернет-ЗМІ і зібрати контакти. Вносити постійно інформацію зі своїх візитівок. Дати право своїм колегам наповнювати Медіаліст через Google docs forms.


Slide 5

2. Принцип «НЕП» «Незвичайно. Емоційно. Просто.» Марк Метіс: “Накорми зверя по имени Медиа”


Slide 6

3. Заголовок. Текст. Мультимедіа. 2 Заголовок: дієслово + таємниця. Текст повинен бути коротким, 5-6 абзаців по 2-3 речення. Бажано додавати фото, посилання на мультимедіа. Тимошенко заступилася за свого радника-олігарха В Україні стало менше грошей Ющенко і Лукашенко вирішили вічну проблему Ющенко повернув депутатам їхні правила гри ЦВК завернула трьох "бідних" кандидатів Яценюк вже прорвався через грип на мітинги Заключенные спасли тюремного наблюдателя Эпидемия: Россия и США помогут Украине Мужчина открыл стрельбу в офисном здании во Флориде Deepmemo.com и Futbolka.ua презентовали яркий mash-up для печати цитат на футболках ПриватБанк отвечает на любые вопросы по sms ПриватБанк приводит Skype в Украину ПриватБанк представил первый в мире банковский Интернет-виджет У ПриватБанка появился официальный представитель в блогосфере. TOP-10 нелепых цитат Джоржа Буша


Slide 7

4. Варто знати журналістів особисто 2 Прес-коференції. Конференції. Баркемпи. Неформальні зустрічі.


Slide 8

5. Web 2.0 cайти 2 H.ua B2blogger.com. Facebook.com. Twitter.com. News2.ru, Digg.com. Flickr.com. YouTube.com.


Slide 9

Канал на YouTube 2 http://www.youtube.com/user/Deminitiatives


Slide 10

6. Моніторинг Інтернет-ЗМІ 2 Alerts.google.com Blogs.yandex.ru Search.twitter.com


Slide 11

7. Прямі відеотрансляції в Інтернет. Ustream.tv. 2


Slide 12

8. Вірусне поширення інформації в Інтернеті 2 http://www.youtube.com/watch?v=ghzSKJRwYjM


Slide 13

Вірусне поширення інформації 2 http://www.youtube.com/watch?v=nx5n4ue4gMk Бунт в офисе. http://www.youtube.com/watch?v=kdgPtQA3WL4 Трейлер "Особо опасен".


Slide 14

Вірусне поширення інформації 2 http://www.youtube.com/watch?v=DLxq90xmYUs


Slide 15

9. Блоги. Особисті, тематичні. 2


Slide 16

10. Контекстна реклама. 2


Slide 17

Що знає про мене Google?


Slide 18

Онлайн-моніторинг Alerts.google.com


Slide 19

Нікнейм, e-mail, домен, аватарка Найкраща пошта - http://gmail.com


Slide 20

Мої друзі http://vaxo.livejournal.com/profile


Slide 21

Проекти, над якими я працював http://daniel-ua.livejournal.com/profile


Slide 22

Мої публікації онлайн, фото, відео http://h.ua/profile/164/


Slide 23

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей. Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader. Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю. Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах. Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні. Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою. Не зловживайте віджетами у боковій панелі. Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог. Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net). Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою. Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах.


Slide 24

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 12. Створюйте новий контент регулярно, принаймні 2-3 рази на тиждень. 13. Намагайтесь бути корисним іншим людям. 14. Пишіть невеликі тексти, розбиті на абзаци по 3-4 речення. Пам’ятаємо про цікавий клікабельний заголовок. 15. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. 16. Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж. 17. Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі. 18. Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll. 19. Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. 20. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. 21. Запитуємо у людей їх думки. 22. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Маємо на поготові 3-4 речення про себе для знайомства в офлайні на конференціях, кемпах, у дружніх розмовах.


Slide 25

Рекомендації з побудови особистого бренду онлайн 25. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами. 26. Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції. 27. Налаштовуємо систему Media relations, маємо хороші зв’язки з пресою. 28. Публікуємо свої презентації онлайн. 29. Пишемо гостьові пости в інших блогах. 30. Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте. 31. Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.


Slide 26

Спілкуйтесь в Інтернеті, коментуйте інших людей


Slide 27

Слідкуємо, за тим, що пишуть інші Створіть перелік сайтів і блоггерів, які пишуть на цікаві Вам теми, й підпишіться на них через RSS в Google reader.


Slide 28

Важливість дизайну Зверніть увагу на дизайн Вашого блога. Налаштуйте дизайн під себе. Знайдіть золоту середину між красою і функціональністю.


Slide 29

Чи легко лишатись з Вами на зв’язку? Перевірте, чи легко відвідувачам підписатись на Ваш RSS, e-mail розсилку, зв’язатись з Вами у соціальних мережах.


Slide 30

Кольорова гамма і шрифти Використовуйте прості шрифти і приємну кольорову гамму. Найкращий варіант – чорні літери на білому фоні.


Slide 31

Мінімум реклами Не перевантажуйте свій сайт чи блог рекламою.


Slide 32

Швидкість завантаження сайту Контролюйте, наскільки швидко завантажується ваш блог.


Slide 33

RSS-трансляції Налаштуйте RSS-трансляції в Twitter, Facebook, на інші блог-сервіси (в ЖЖ через RSS2lj.net).


Slide 34

Крос-лінки Переконайтесь, що Ваші профілі в соціальних мережах залінковані між собою.


Slide 35

Лінки в підписах до e-mail, на візитівках, символіка Додайте посилання на свій блог у підпис до е-майл, на візитівки, при спілкуванні на форумах. Web http://www.h.ua, http://fineweb.com.ua, E-mail s@h.ua ICQ 103-852-107 Blog http://danylenko.com Facebook http://www.facebook.com/p/Serhiy_Danylenko/671865907 LinkedIn http://www.linkedin.com/pub/4/3ba/64b Skype serhiy.danylenko Follow me http://twitter.com/sdaniel Моб. +38.067.444.37.81 Office +38.044.593.35.22


Slide 36

Ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео. Додавайте до записів ілюстрації, графіки, фото, аудіо, відео.


Slide 37

Різноманітність форматів і жанрів Коли пишете в блог, використовуйте різні жанри і формати: новина, цікавий лінк, інтерв’ю, власні роздуми, звіт по проекту, ексклюзив, список, фоторепортаж.


Slide 38

Не видаляйте критичні коментарі Не видаляйте критичні коментарі. Видаляйте тільки спам або грубі коментарі.


Slide 39

Посилання, ретвіти, блогролл Посилаємось на інших блоггерів. Робимо RT в Twitter. Створюємо blogroll.


Slide 40

Дякуємо за час, увагу, допомогу Дякуємо людям за їх часу, увагу, допомогу. Помічаємо важливі для друзів дати і події: дні народження, запуск або завершення нових проектів, перехід на нову роботу. Запитуємо у людей їх думки. Вибачаємось, коли ми не праві. Не розповсюджуємо особисту інформацію інших людей – e-mail, мобільний телефон. Цікавимось іншими людьми, їх ідеями, проектами.


Slide 41

Networking and socializing Беремо участь в конкурсах, онлайн флеш-мобах, підтримуємо петиції.


Slide 42

Публікація фото з подій Публікуйте у власному блозі фотографії з подій, які відвідуєте.


Slide 43

Спілкування в офлайні Виступайте на баркемпах, конференціях, круглих столах, спілкуйтесь з людьми в офлайні.


Slide 44

Чітко представляйтесь Коли спілкуємось в Інтернеті на теми, пов’язані з роботою, завжди говоріть про те, хто ви і яку компанію представляєте.


Slide 45

Демонструйте свою індивідуальність Не будьте роботом. Намагайтесь бути цікавими, привітливими, комунікабельними, залишаючись при цьому професіоналом. Якщо ви (або роботодавець) не хочете змішувати особисте життя з роботою, подумайте про те, щоб створити кілька блогів або профілів у соціальних мережах: один робочий, інший – особистий.


Slide 46

Будьте ввічливими Говоримо по суті, обговорюємо ідеї, не переходимо на особистості. Шукаємо компроміси і спільні точки зору.


Slide 47

Подаємо факти, цитуємо джерела. Посилаємось на джерела, використовуємо гіперпосилання, даємо фактаж. Вказумо авторство фотографій, відео, цитат (шляхом лінків, згадування, ретвітів).


Slide 48

Всі ходи записані Все, що ми говоримо в Інтернеті, потрапляє на очі величезній аудиторії. Миттєво і назавжди. В Інтернеті все максимально відкрито і публічно. Ніколи не говоріть про щось таке, чого не могли б сказати людині в обличчя або у присутності інших людей. Не використовуйте матів і грубих слів.


Slide 49

50 Корисні поради Завжди носіть з собою флешку. Майте з собою телефон з відеокамерою та фотоапаратом. Встановіть Adobe Photoshop, ACD Systems, Google Picasa або іншу програму для зменшення фото. Придбайте навушники та мікрофон для Інтернет-телефонії (програма Skype). Користуйтесь ICQ або Quip для спілкування. Заведіть пошту на Gmail.com. Користуйтесь броузером FireFox. Підключіть картку до Приват24.


Slide 50

51 Деякі цікаві речі :) Книги Founders at work, Лабиринт отражений, Фальшивые зеркала, Представьте себе, Накорми зверя по имени медиа, Бізнес в стилі фанк, 4D Брендінг. Серія ессе про стартапи Пола Грема http://danylenko.hiblogger.net/890.html. Ессе Тома Пітерса “In pursuit of luck”. http://interfederation.wordpress.com/2007/10/24/the-pursuit-of-luck-by-tom-peters/, Я-бренд http://www.fastcompany.com/magazine/10/brandyou.html. Фільм “Пірати Силіконової Долини”, “Хакери”, “The Matrix”. Сторінка Євгена Морозова з презентаціями про Нові медіа. http://www.evgenymorozov.com/presentations.html Презентації про Web 2.0: http://www.slideshare.net/ - Most viewed, Featured, Most favourited, Most downloaded. Серія чудових відео про технології Нових медіа та Веб 2.0 http://danylenko.com/19495.html. У вільну хвилину, гумор Інтернету http://bash.org.ru/ :) Сайти: Webstream.com.ua, Watcher.com.ua, Webplanet.ru, Internetessa.com, Blogobig.com, Ain.com.ua, Perfectomania.com, Computerra.ru, Internetua.com, Mediabusiness.com.ua, FireOn.org.ua, Compete Blog, Copyblogger.com, Diggreader.ru, Dosh Dosh, Giga Om, Hugo E.Martin on Social media, Journallv, TechCrunch, ReadWriteWeb, The Jason Calacanis Weblog, Unusual business ideas that work, Livejournal.com сюжет дня.


Slide 51

Контактна інформація Сергій Даниленко, креативний директор Fine Web. +38-044-593-35-22 +38 067 444 37 81 sdanylenko@gmail.com м. Київ, вул. Дмитрівська 56-б, офіс 3. Індекс 01054. Blog http://danylenko.com @ 26


×

HTML:

Ссылка: