'

Дендропарк НЕНЦ

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Дендропарк НЕНЦ роботу виконали: Федорченко Аліна, Сало Валентина, Вербицький Володимир, Котляр Володимир Київ 2007


Слайд 1

Із історії НЕНЦ Створення НЕНЦ припадає на 20-ті роки ХХ ст. У жовтні 1996 року на базі УДЕНЦ учнівської молоді проходив ІІІ Всеукраїнський дитячий екологічний конкурс “Живи, Земле”. Він був присвячений святкуванню 50-річчя Українського товариства охорони природи.


Слайд 2

Директором еколого-натуралістичного центру є Вербицький Володимир Валентинович. Переїхавши у Київ, навчався на природничо-географічному факультеті державного педінституту. Закінчивши навчання, впродовж 3-х років викладав хімію і біологію в школі. З 1991 року В.Вербицький очолює цей відомий у нашій державі осередок юннатівського руху.


Слайд 3

Теперішнє становище На сьогодні є багато профілів роботи з природою. Тут займаються діти в таких напрямках: екологія, зоологія, біологія, квітникарство, народні ремесла.


Слайд 4

Щорічно по різних напрямках проводять конкурси серед учнів шкіл. Переможців запрошують на відпочинок та навчання в цей центр. Їх забезпечують проживанням, харчуванням, проводять екскурсії по столиці України.


Слайд 5

На території парку є такі види рослин: 8 видів троянд, айстра однорічна, бальзамік садовий, бегонія вічно квітуча, гвоздика китайська, вербена гібридна, волошка польова, газанія, іберіс гіркий, кермек виїмчастий, лаватера, лобелія, левкой, матіола сіда.


Слайд 6


Слайд 7

Види тварин: кіт, кози, кури, гуси, качки, нутрії, лисиця, єнот, свині, кролі, лебідь. яструб, голуб, собаки.


Слайд 8


Слайд 9

Також в центрі знаходяться відділ іхтіології. Там є багато видів риб.


Слайд 10

Відзнаки НЕНЦу (за тваринництво від 2005 – 2006рр)


Слайд 11

ПРОБЛЕМИ НАШОГО ПАРКУ! Нам не подобається, що на території парку постійно їздять автомобілі, а невиховані діти кидають сміття на землю і цим забруднюють навколишнє середовище.


Слайд 12

Майбутнє нашими очима Побувавши у дендропарку, ми бачили багато молодих дерев, які з часом виростуть і будуть скарбом парку. Потенціал парку дуже великий і в майбутньому, ми вважаємо, він буде розвиватися: тут будуть створюватися нові види рослин, завозитимуться нові види тварин. Надіємося, що профілі праці будуть поповнюватися. Інститути України будуть давати нових професіоналів, які допоможуть у розвитку парку.


Слайд 13

Пошуками інформації займалися Вова і Володя (опитування працівників центру, відвідування бібліотеки (“Юннатівський рух в Україні”, В.Вербицький)). Дизайн створювали Аліна і Валя. Допомога у фотозйомці надана Тамарою Миколаївною. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!!!


×

HTML:

Ссылка: