'

Інструменти соціальних медіа в роботі Центрів соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Інструменти соціальних медіа в роботі Центрів соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді Київ, 2009


Слайд 1

Social media – що це? Спілкування і об”єднання користувачів у т. зв. соціальних мережах, інтернет-спільнотах, з можливістю обмінюватись будь-яким видом інформації, у будь-якому форматі, з допомогою різноманітних пристроїв


Слайд 2

Основні види: соціальні мережі блоги та мікроблоги файлообмінники


Слайд 3


Слайд 4

Українці ведуть понад 420 тис блогів та близько 20 тис. Інтернет-спільнот Частка активних блогів (які містять не менше 5 записів та оновлювались хоча б раз за останні 3 міс) - 15% Частка активних спільнот — 13% *За даними Пошуку по блогам Яндексу на червень 2009


Слайд 5

Частка українських користувачів у соціальних мережах Одноклассники і ВКонтакте – 10%


Слайд 6

Соціальні мережі і підлітки. Згідно останніх досліджень, із них 70% щоденно спілкуються з друзями по мобілці 54% користуються SMS 47% публікують повідомлення в соціальних мережах 46% говорять з друзями по домашньому телефону 35% проводять час з друзями «наживо» 22% надсилають повідомлення по email  *з доповіді від Pew Internet & American Life Project - "Teens and Social Media"


Слайд 7

Для чого? Робота з певним % цільової аудиторії – “клієнтів” соціальних послуг(молодь, проблемних підлітків, неповносправних, юних мам, жертв сімейного насильства): онлайн-консультації, відеоролики, довідки. Менеджмент роботи Центрів, внутрішні комунікації: обмін інформацією, документами, обговорення, онлайн-наради, вебінари. Зовнішні комунікації – інформування громадськості, цільової аудиторії та преси про діяльність Центрів: довідкова інформація, анонси заходів, практична інформація, фільми, ролики соціальної реклами і т.д.


Слайд 8

Блоги - Livejournal


Слайд 9

Мікроблоги - Twitter


Слайд 10

ВКонтакте


Слайд 11


Слайд 12

Спільна робота над документами googledocuments Створення та редагування робочих текстів з одночасним доступом для працівників – звітів, презентацій, таблиць Excel, вивантаження файлів у потрібному форматі (PDF,DOC та ін)


Слайд 13


Слайд 14

Slideshare


Слайд 15

YouTube


Слайд 16

Яким чином НГО може працювати у social media? Створення груп в соціальних медіа для запрошення потрібної цільової аудиторії Вірусний маркетинг Створення блоґу та просування у Твіттері Просування статей у тематичних соціальних медіа Просування новин у соціальних новинарних сервісах Розміщення статей в соціально орієнтованих мас-медіа Розміщення закладок на сервісах соціальних закладок Поширення інформації та посилань у тематичних спільнотах Індивідуальна робота з лідерами думок Написання та поширення прес-релізів для соціальних медіа ( social media press release ) Проведення віртуальних флеш-мобів Публікація гостьових записів у дружніх тематичних блоґах. Публікація інформативних коментарів у дружніх тематичних блоґах.


Слайд 17

Яким чином НГО може працювати у social media? Створення та просування тематичної спільноти Створення та просування тематично орієнтованої соціальної мережі Створення та розвиток унікальної особи в соціальних медіа, включаючи промо інформацію в її профілі, активне коментування, відвідування сторінок інших користувачів, спілкування Участь знаменитості (веде блоґ або є учасником спільноти) Просування фото контенту в сервісах на зразок Flickr. Просування відео контенту в сервісах на зразок YouTube Просування аудіо контенту в соціальних медіа Запис та розповсюдження подкастів Створення та просування відеоблоґу Просування в підписах на форумах


Слайд 18

Поради для початківців Назва блогу/сторінки/спільноти має легко запам”ятовуватись Запитуйтесь у потрібні тематичні (активні) спільноти Пишіть коротко і влучно. Ілюструйте – фото і відео Якщо це блог – оновлюйте регулярно. Якщо це фейсбук, твітер чи ін. – регулярно оновлюйте статус. Інформуйте: новини, лінки на резонансні новини Давайте іншим висловитись – у коментарях. Заохочуйте до коментування та обговорення проблеми Менше агресії – більше конструктиву у обговореннях Робіть “перепости” – цитуйте та рекомендуйте дружні вам блоги/сторінки/спільноти Пропонуйте відвідувачам дії: флешмоби, мітинги, збори, конкурси креативу тощо Читайте інші блоги/спільноти/френдстрічки Діліться знаннями та досвідом: розміщуйте презентації та лінки на них у slideshare, лінки на корисні ресурси та посібники, навчальні відео та аудіоматеріали, подкасти Якщо вмієте – робіть подкасти. Не вмієте - навчайтесь, або розміщуйте корисні подкасти у себе І так далі)))


Слайд 19

Дякую за увагу! Успіхів!


Слайд 20

Олена Дуб журналіст, медіа-спеціаліст dub.olena@gmail.com Facebook – Olena Dub +380 (68) 340 03 33 ICQ 393 502 173


×

HTML:

Ссылка: