'

“Побудова системи самоврядування в ВНЗ на прикладі НТУУ “КПІ”

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

“Побудова системи самоврядування в ВНЗ на прикладі НТУУ “КПІ” 17 березня 2010 року Рощин Олександр Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “СТУДЕНТСЬКЕ ВРЯДУВАННЯ – СЕРЕДОВИЩЕ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА”


Слайд 1


Слайд 2

Хто я? Олександр Рощин Соціально відповідальний тренер Екс-голова Студентської ради НТУУ “КПІ” Заступник голови СР КПІ з питань інформаційної політики та навчання персоналу Консультант з питань діяльності ОСС Автор єдиного в Україні подкасту про діяльність ОСС та громадську активність взагалі “Реаліст студентського самоврядування” Автор, координатор та організатор понад 150 студентських, молодіжних та соціальних проектів Просто хороша людина, що обожнює фентезі, комп’ютерні ігри та заварні тістечка =)


Слайд 3

З чого розпочинається самоврядування? Трошки термінології: Студентське самоврядування – це процес самоорганізації студентської спільноти. Орган студентського самоврядування – це форма та формат втілення студентського самоврядування в ВНЗ. Мета існування системи студентського самоврядування в ВНЗ: Прийняття участі студентів в процесах управління ВНЗ в питаннях пов’язаних зі студентством на партнерських засадах з адміністрацією. Основа діяльності: Конституція України Закон про Вищу Освіту Статут ВНЗ Положення про органи студентського самоврядування ВНЗ, що затверджено Конференцією студентів та Конференцією трудового колективу ВНЗ.


Слайд 4

Ініціативна група студентів Проведення роз’яснювальної роботи Розробка установчих документів Скликання конференції Створення органу студентського самоврядування, обрання керівництва, затвердження положення, формування стратегії розвитку Побажання успіхів та початок роботи =) З чого розпочинається самоврядування?


Слайд 5

Шляхи реалізації «Зверху вниз» Легше, швидше, зрозуміліше Проблеми та небезпеки: - відсутність підтримки серед студентства - контрольованість з боку адміністрації - тусовка та клуб для “обраних” «Знизу вверх» Складніше, довше, правильніше Проблеми та небезпеки: - не розуміння суті ініціативи зі сторони студентства - втрата мотивації та віри в себе в ініціативної групи - втручання зі сторони адміністрації в процес, з метою його пришвидшити (зробити контрольованим та “зручним”)


Слайд 6

Студентська рада НТУУ «КПІ» Голова Студентської ради НТУУ «КПІ» Конференція студентів НТУУ «КПІ» Виконавчий комітет Студентської ради НТУУ «КПІ» Конференція студентів інституту/факультету Голова Студентської ради інституту/факультету Студентська рада інституту/факультету Виконавчий комітет Студентської ради інституту/факультету Староста кафедри/потоку Староста групи Академічна група Організаційна структура органів студентського самоврядування НТУУ «КПІ» Як це виглядає в НТУУ “КПІ”? Делегати на конференцію факультету/інституту Делегати на конференцію НТУУ “КПІ” Обирає Входить до складу Затверджує Керує


Слайд 7

Що в результаті? Голова Студентської ради НТУУ “КПІ” входить до складу Ректорату та Адміністративної ради Представники входять до складу Рад по напрямкам діяльності проректорів Представники входять до складу комісій з поселення, правопорушень, стипендіальних, спец. комісій з питань пов’язаних зі студентами Представники приймають участь в роботі Вченої ради (10%) та в Конференції трудового колективу, в тому числі в розробці Колективної угоди.


Слайд 8

Деякі поради наостанок Студентське самоврядування – це не спосіб самоствердитись, не спосіб весело провести час та знайти друзів, не “галочка” в резюме. І це в тому числі, але не це головне. Студентське самоврядування – це Діяльність, де існують цілі, задачі та результат. Будьте професійними в своїй діяльності. Будьте дорослими в своїй діяльності. Будьте конструктивними і послідовними.


Слайд 9

Запитання?


Слайд 10

Мої контакти @Entorius Рощин Олександр aleks.m.roschyn@gmail.com +3 8 095 828 02 36 http://black-chieftain.livejournal.com http://inform.blog.net.ua/ http://studweek.studrada.kiev.ua/


×

HTML:

Ссылка: