'

ElectionMall Ukraine

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

ElectionMall Ukraine Статистика соціальних мереж в Україні


Слайд 1

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ в УКРАЇНІ Спілкування Можлива розробка персональної соціальної мережі на замовлення.


Слайд 2

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ в УКРАЇНІ Фотостріми Flickr – це ресурс для розміщення фотографій, їх обговорення та архівування на основі порталу Yahoo! Зручна та проста система завантаження та пошуку фотографій дозволяє висвітлювати основні події та фоторепортажі кампаній. Фотосервіс Flickr забезпечує доступ Ваших прихильників та активістів до фотоархівів Вашої кампанії необмеженої давності. Picasа – це безкоштовна програма для редагування та обміну фотографіями з прихильниками Вашої кампанії. Створена на платформі Google, програма дозволяє Вам швидко та легко завантажувати та ділитися основними фото з заходів Вашої кампанії. Picasa інтегрована з такими мережами як Blogger, Gmail та YouTube.


Слайд 3

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ в УКРАЇНІ Відеостріми YouTube – це найбільший безкоштовний канал для розміщення відео в Інтернеті. Із допомогою цього сайту кампанії можуть розміщувати необмежені кількості своїх відео та забезпечувати їхній безкоштовний перегляд багатотисячними аудиторіями. Політики використовують ресурс YouTube для розміщення промов, хронік кампанії, реклами, вірусних відео тощо.  RuTube – це російськомовний аналог YouTube, який дозволяє розміщувати відео кампаній, спрямоване переважно на російськомовну аудиторію СНД.


Слайд 4

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ в УКРАЇНІ Ведення блогів Live Journal – блог-платформа для розміщення он-лайнових блогів, забезпечує стандартний набір функцій користувача та володіє зручними засобами для читання/коментування записів в інших блогах платформи. Обширна російськомовна аудиторія забезпечує кампанію цільовими читачами та перетворює блог кампанії у ще одну ефективну комунікаційну площадку. Blogger – веб-сервіс для ведення блогів, за допомогою якого будь-який користувач може завести свій блог, не вдаючись до програмування та не турбуючись про встановлення додаткового програмного забезпечення. Створення власного блогу для кампанії забезпечує її власним майданчиком для напівофіційних новин, оглядів, опису життя всередині кампанії.


Слайд 5

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА На кінець 2009 року близько 7 млн українців перебуває у соціальних мережах. З них 95% - в Одноклассниках та вКонтакті. Близько 5% жителів України знаходяться в Інтернеті щоденно. Близько 1 млн жителів країни щоденно заходять в соціальні мережі.


Слайд 6

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА


Слайд 7

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА вКонтакті. - Перша по відвідуваності соціальна мережа в Україні. - Найбільш відвідуваний ресурс російськомовного сегменту Інтернету. - Найкрупніший фотохостінг в СНД: більше 12 млн фотографій завантажується на сайт щоденно. - Найкрупніший відеохостінг в СНД: більше 1,8 млн відеофайлів завантажується на сайт щоденно.


Слайд 8

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА Одноклассники. - Друга по відвідуваності соціальна мережа в Україні. Більше 650 тис українців відвідує мережу щоденно. Аудиторія Одноклассников більш зріла та доросліша, ніж аудиторія вКонтакті. 25% спілкування в Одноклассниках на українській мові. Українці пересилають у мережі біля 850 тис повідомлень щоденно.


Слайд 9

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА Фейсбук. - Найбільша в світі соціальна мережа (більше 250 млн активних користувачів). Другий по відвідуваності сайт в світі (www.alexa.com, на кінець 2009 року). 30-й по відвідуваності сайт в Україні (www.alexa.com, на кінець 2009 року). Більше 100 тис киян (на вересень 2009 року) вже мають акаунт у цій мережі.


Слайд 10

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА Твіттер. - Найбільший сервіс мікроблогів в світі. 2009 рік називають роком Твіттер в Інтернеті. Твіттер на третьому місці серед блогхостингів в Україні. На осінь 2009 року українська аудиторія Твіттера складала 16 тис акаунтів, але це був самий швидкоростучий сервіс. З них 2 тис – рідною мовою. Користувачі Твіттера в 2 рази краще сприймають рекламу, ніж користувачі інших соціальних ресурсів (Interpret, серпень 2009 року).


Слайд 11

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ - СТАТИСТИКА youTube. - Найбільший в світі відеохостінг. Найбільш популярний відеохостінг в Україні. В ТОП-100 найбільш відвідуваних сайтів світу займає 5 місце (www.alexa.com, на 1.11.09). В ТОП-100 найбільш відвідуваних сайтів України займає 7 місце (www.alexa.com, на 1.11.09).


×

HTML:

Ссылка: