'

"Здоров'я - мудрих гонорар"

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

"Здоров'я - мудрих гонорар"


Слайд 1

Знайомтесь! 2- А клас


Слайд 2

Перед нами питання: Що потрібно робити , щоб зберегти здоров’я змолоду? загартовуватись правильно харчуватися займатися спортом берегти природу розумно відпочивати відмовитись від шкідливих звичок Ми обираємо здоровий спосіб життя


Слайд 3

Всі учні класу працювали в центрах: Художньої реклами Юних науковців Творчих романтиків Друзів математики


Слайд 4

Працюючи в науковому центрі ми знайшли інформацію: Згідно із сучасними науковими дослідженнями , людина може жити , зберігаючи працездатність і здоров’я , до 100-150 років. найважливішою умовою цього є здоровий спосіб життя. Приблизно 30 % дітей страждають на спиртну залежність. Доза 7-8 г чистого спирту на 1 кг маси тіла є смертельною для людини. У підлітків , які курять , знижується успішність , погіршується пам’ять , увага , апетит, частіше хворіють. Правильне харчування сприяє високій розумовій та фізичній активності.


Слайд 5

ПРОДУКТИ НА ОДИН ДЕНЬ


Слайд 6

Ми друзі математики отримали завдання: опираючись на факти, математичні обчислювання довести, як алкоголь впливає на здоров’я дітей та підлітків; показати різні негативні наслідки паління сигарет. Задача: Тато за день випалює 1 пачку сигарет, яка коштує 5 грн. Скільки грошей витрачає тато на сигарети за місяць (30 днів), за тиждень? Задачу розв'язали , отримали відповідь: 35 грн ,150 грн Наші твердження: Паління наносить велику шкоду не тільки здоров’ю курця , але й впливає на сімейний.


Слайд 7

Щоб алкоголь привів до сп'яніння, потрібно : 50мл 80мл 150мл 300мл дитині підлітку жінці чоловікові Дитячий організм реагує на алкоголь значно швидше , ніж у дорослої людини


Слайд 8

Ми довго працювали в бібліотеці і зрозуміли , що знання нашого народу про здоров’я відобразились в усній народній творчості : в прислів'ях і приказках. Здоров’я не купиш – його розум дарує. Найбільше багатство здоров’я. Здоров’я маємо – не дбаємо , а втративши плачемо. Бережіть здоров’я - його в крамниці не купиш. В здоровому тілі –здоровий дух.


Слайд 9

Р Е К Л А М А Щоб здоров’я із дитинства Було у порядку, Не лінуйся ти щоранку Робити зарядку . Модним стало буть здоровим І спортом займатись , На братів Кличків у всьому Нам треба рівнятись. Спорт- краса, здоров’я – сила, Фізкультура теж нам мила. Геть від нас “хвороби віку”- Жити хочемо без віку!


Слайд 10

Ми здорові ! У нас нічого не болить . Ми бадьорі і веселі. Нам добре вдома. Нам подобається в школі. Нам хороше здрудями. Ми - за здоровий спосіб життя !


×

HTML:

Ссылка: