'

Геометрія в спорті

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Геометрія в спорті Підготувала вчитель математики СШФК № 18 Головень Марина Миколаївна


Слайд 1

Перемогу в спорті приносить не володіння інформацією, а її використання.


Слайд 2

Ключове питання: Чи може існувати спорт без геометрії? Тематичні питання: Які геометричні фігури зустрічаються в спорті? Чи потрібні геометричні правила в спорті? Що краще: бути спортсменом чи володіти знаннями?


Слайд 3

Мета проекту Розвинути пізнавальний інтерес до геометрії; Формувати вміння бачити спорідненість геометрії та спорту; Вчити переносити отримані знання в нову ситуацію, гнучко застосовувати знання, уміння та навички в умовах швидких змін.


Слайд 4

Потрібно Ознайомитись з темою та метою проекту Поділитися на групи Провести пошукову роботу Систематизувати та проаналізувати отримані дані Оформити результати у вигляді презентації, публікації, та веб-сторінки


Слайд 5

Об’єднаємося в групи Футболісти Фігуристи Баскетболісти Гандболісти


Слайд 6

Завдання: Футболістам. Дослідити геометрію в футболі. Фігуристам. Дослідити геометрію в фігурному катанні. Баскетболістам. Дослідити геометрію в баскетболі. Гандболістам. Дослідити геометрію в гандболі.


Слайд 7


Слайд 8


Слайд 9


Слайд 10

Захист проекту відбудеться 23 березня 2012 року


Слайд 11

Література: Садовський Л. Е., Садовський А. Л. Математика и спорт. – М.: наука. 1985 В. А. Рохлин, Площадь и объём, Энциклопедия элементарной математики, Книга 5, Геометрия, под редакцией П. С. Александрова, А. И. Маркушевича и А. Я. Хинчина. http://wisdomstore.ru/theme/fizkultura/120/


Слайд 12

Чим важче взята перемога, тим більшу радість вона принесе. Пеле


×

HTML:

Ссылка: