'

ЗНО 2012. Особливості проведення

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

  ЗНО 2012. Особливості проведення


Слайд 1

Нормативна база Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 серпня 2011 р. № 946 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році» Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 жовтня 2011 року №1192 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.08.2011 № 946» - до переліку предметів додається тестування з всесвітньої історії.


Слайд 2

Наказ МОНМСУ від 23 листопада 2011 року № 1346 «Про затвердження календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році»


Слайд 3

/


Слайд 4

Основні етапи: Реєстрація учасників: 01.01.2012 – 20.02.2012 Оголошення результатів: 30.05 – 01.07.2012 Додаткова сесія ЗНО: 18.06 – 23.06.2012


Слайд 5

Базові міста проведення ЗНО 2012 Вже існуючі: Луганськ, Алчевськ, Сєвєродонецьк, Свердловськ, Старобільськ Нові: Красний Луч


Слайд 6

ПУНКТИ ТЕСТУВАННЯ ЗНО-2012 Пункти тестування з всесвітньої історії, російської, французької, німецької та іспанської мов будуть створюватися лише в обласних центрах.


Слайд 7

Реєстрація учасників ЗНО буде проходити за схемою 2011 року за спеціальною комп'ютерною програмою, яка буде розміщена о 9.00 01 січня 2012 року на веб-сайті регіонального центру test.dn.ua


Слайд 8

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ До регіонального центру поштою надсилається: заява – реєстраційна картка, яка генерується за спеціальною комп'ютерною програмою, розміщеною на веб-сайті УЦОЯО, роздруковується та заповнюється особисто учасником; копія паспорта або, у разі відсутності паспорта, свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося 16 років); копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання за зразком УЦОЯО (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році);


Слайд 9

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ До регіонального центру поштою надсилається: копії документів надаються з надписом «Згідно з оригіналом», який завіряється підписом, ініціалами, прізвищем заявника та датою засвідчення копії; висновок закладу охорони здоров’я (оригінал) про необхідність створення особливих (специфічних) умов (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестувань).


Слайд 10

УВАГА! Для генерування заяви-реєстраційної картки абітурієнт звертається за допомогою до працівника консультаційного пункту реєстрації або створює її самостійно, скориставшись спеціальною програмою.


Слайд 11

Для створення заяви- реєстраційної картки до програми вводяться: прізвище, ім’я, по-батькові; дата народження; серія, номер паспорта (свідоцтва про народження); номери контактних телефонів; адреса місця постійного проживання; рік отримання документа про повну загальну середню освіту; відомості про навчальний заклад (для випускників поточного навчального року); предмети, вибрані для проходження зовнішнього оцінювання; мова, якою необхідно перекласти тести; особливі умови, номер і дата видачі висновку закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов.


Слайд 12

Створення особливих умов для абітурієнтів: із порушеннями опорно-рухового апарату – в аудиторіях, що знаходяться на перших поверхах пунктів тестування; із вадами слуху – в аудиторіях, де здійснюватиметься сурдопереклад, (як правило, такі аудиторії створюватимуться в пунктах тестування, розміщених в обласних центрах).


Слайд 13

УВАГА! кожен учасник ЗНО 2012 може обрати не більше чотирьох предметів для тестування; текст заяви, прізвище та дані паспорта (свідоцтва) учасник заповнює особисто; на заяву-реєстраційну картку у відповідних місцях наклеюються дві фотокартки розміром 3Х4 см.


Слайд 14

Заява та реєстраційна картка 2011 року


Слайд 15

Зразок довідки навчального закладу


Слайд 16

Адреса відправки а/с 91, м. Донецьк, Донецька обл., 83001


Слайд 17

УВАГА! Заяви, надіслані до регіонального центру з неповним комплектом документів або оформлені неналежним чином (відсутність тексту заяви, підпису, фотографій т. і.), розглядаються регламентною комісією та повертаються заявникові з листом-відмовою в реєстрації.


Слайд 18

ВАЖЛИВО! При перереєстрації необхідно повторно надати повний комплект необхідних документів та при відмові – копію листа регламентної комісії. Якщо комплект вже надсилався, обов'язково потрібно дочекатися надходження Сертифікату та повернути його разом з новим комплектом документів.


Слайд 19

Перевірка стану реєстрації: На сайті Донецького РЦОЯО реалізовано пошук та перевірку стану поштових відправлень з реєстраційними документами за штрих-кодом надісланого листа та номером реєстраційної картки учасників тестування.


Слайд 20

Реєстрацію здійснює регіональний центр. Рекомендованим листом заявнику надсилається : реєстраційна картка абітурієнта бланк Сертифіката інформаційний бюлетень повідомлення про створення особливих умов(повертається і надана довідка лікувальної установи)


Слайд 21

З сайту регіонального центру завантажити програму генерування бланків Обрати спеціальність та визначитися із ВНЗ Внести інформацію за запитом програми Отримати сертифікат учасника ЗНО Роздрукувати і оформити бланк реєстраційної заяви Зібрати всі необхідні документи Отримати запрошення на ЗНО Перевірити персональну сторінку за номером і пін-кодом Сертифіката та реєстраційну картку Відправити на адресу регіонального центру пакет документів рекомендованим листом Основні етапи реєстрації поштою


Слайд 22

Матеріали для підготовки програми зовнішнього оцінювання; характеристики тестів; підручники і посібники, які мають гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України»; «Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО 2012» - серія навчально-методичних матеріалів з усіх предметів, які планується видати в останній декаді листопада цього року Видавничим домом «Освіта» спільно з Українським центром оцінювання якості освіти та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України - www.osvita-dim.com.ua


Слайд 23


Слайд 24

Зміни у програмі з української літератури


Слайд 25

Зміни у програмі з української літератури


Слайд 26

Зміни у програмі з української літератури


Слайд 27

Історія України Вперше у програмі з’явився додаток – ПЕРЕЛІК ПАМ’ЯТОК АРХІТЕКТУРИ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами.


Слайд 28

Важливо ознайомитися і зі схемою оцінювання Завдання на встановлення правильної послідовності оцінюється в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.


Слайд 29

Характеристика тестових завдань ЗНО – 2012


Слайд 30

Умови прийому до ВНЗ у 2012 році Наказ МОНМСУ від 12.10.2011 року № 1179 “Про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році” Порядок надання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до ВНЗ


Слайд 31

Умови прийому до ВНЗ у 2012 році Мінімальна кількість балів: для здобуття рівня молодшого спеціаліста – не нижче 124 балів з профільних та непрофільних предметів; для здобуття рівня бакалавра – не нижче 124 балів з непрофільних та 140 балів з профільного предмету( це може бути 1 або 2 предмети); нижче 124 балів з одного з непрофільних предметів за умови не нижче 170 балів з профільного предмету (творчого конкурсу) – за рішенням приймальної комісії. ВНЗ може встановити вищу кількість балів з профільного предмету. Вступники мають право подавати сертифікат УЦОЯО, виданий у 2008, 2009, 2010, 2011 або у 2012 роках.


Слайд 32

Умови прийому до ВНЗ у 2012 році Додаткові бали: 1) за успіхи у вивченні профільних предметів : 50 балів – диплом I ступеня; 40 балів – диплом II ступеня; 30 балів – диплом III ступеня. 2) результатами підсумкової атестації навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки підготовчих курсів при вступі до даного вищого навчального закладу – до 20 балів( не менше 3-х місяців навчання).


Слайд 33

Умови прийому до ВНЗ у 2012 році Вступник може подавати документи не більше, ніж до п'яти вищих навчальних закладів та не більше, ніж на три напрями підготовки (спеціальності). При вступі до ВНЗ враховується середній бал атестата. Інваліди 1 і 2 груп та діти-інваліди за їх вибором складають вступні екзамени до ВНЗ або проходять ЗНО.


Слайд 34

Строки проведення вступної компанії прийом документів – 2- 31 липня 2012 року; вступні екзамени – 21-31 липня 2012 року; оприлюднення рейтингового списку вступників - 1 серпня 2012 року; зарахування: за держзамовленням – не пізніше 11 серпня 2012 року; за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 25 серпня 2012 року.


Слайд 35

ОПРИЛЮДНЕННЯ Правила прийому повинні бути оприлюднені на інформаційних стендах приймальних комісій та офіційному веб - сайті вищого навчального закладу


Слайд 36

Де знайти адреси сайтів? Адреси сайтів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV р.а. Донецької та Луганської областей розміщені на сайті Донецького регіонального центру test.dn.ua


Слайд 37

Загальні організаційні моменти Формування мережі пунктів тестування – з 17січня до 04 березня 2012 року. Реєстрація та навчання осіб, які забезпечують проведення ЗНО в пунктах тестування – з 01 лютого 2012 року.


Слайд 38

Питання можна задати: на нашому сайті - www.test.dn.ua електронною поштою - rc.donetsk@testportal.com.ua за телефонами (062) 297-67-64, 297-80-51


×

HTML:

Ссылка: