'

Розвиток сучасного міжнародного спортивного руху

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Розвиток сучасного міжнародного спортивного руху


Слайд 1

Зараз існуе багато різноманітних видів спорту…


Слайд 2

Можна почати зі звичайної пробіжки…..


Слайд 3

А можна й досягти великого успіху…..як зробила це відома усім українська плавчиня…


Слайд 4

Займайтеся спортом..


Слайд 5

На сучасному етапі розвитку суспільства фізична культура - це самостійна і особлива галузь загальної культури, яка спрямована, головним чином, на зміцнення здоров'я людини, продовження її творчої активності та життя, а також на зростання і вдосконалення її всебічного і гармонійного розвитку та використання набутих якостей в суспільній, трудовій та інших видах діяльності.


Слайд 6

Спорт є органічною частиною фізичної культури


Слайд 7

У наш час комплексні міжнародні спортивні змагання проводяться з 1896 р. раз на чотири роки. Олімпійські ігри сучасності організовує Міжнародний олімпійський комітет (МОК).


Слайд 8

Спортсмени не перестають нас дивувати своїми олімпійськими перемогами Четирнадцатикратний олімпійський чемпіон — Майкл Фелпс. Олімпійська чемпіонка по кульовій стрільбі-Олена костевич


Слайд 9

Боксер Василий Ломаченко – Олимпийский чемпион! Російські Олімпійські чемпіонки!


Слайд 10

Пройшли Молодіжні Олімпійські ігри у м.Сідней… Денис Кушніров взяв “золото”!


Слайд 11

МОК заохочує організацію та розвиток спорту і спортивних змагань, забезпечує регулярне проведення Олімпійських ігор


Слайд 12

Олімпійські ігри - це свято молоді з різних країн, спортивні змагання, котрі приносить азарт, радість перемогу чи гіркоту поразку! СЬОГОДНІШНІЙ СПОРТ - це своєрідний приклад людського вдосконалення, в основі якого лежить насамперед праця. Праця в ім'я спортивних перемог, праця для доказу можливостей людини, праця і ще раз праця.


Слайд 13

Швидше,вище,сильніше! Найкращий дивіз для спортсменів!!!! Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і духовній культурі суспільства.Отож,займайтеся спортом та підкорюйте світ своїми дозягненнями!


×

HTML:

Ссылка: