'

“Вікторія Верітас”

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Товариство з обмеженою відповідальністю “Вікторія Верітас”


Slide 1

Напрям діяльності ТОВ “Вікторія Верітас” – розробка медичних технологій


Slide 2

Наші технології: 1. Цифрова оптична капіляроскопія. 2. Гемодинамічна лабораторія. 3. Проект метеолабораторії з ефектом зворотнього зв’язку.


Slide 3

Висновки після проведення на підприємстві діагностики Корпоративна культура та цінності: Переважно негативні відповіді, в основному зумовлені тим, що в нормативній документації компанії не преедбачено заходів з заохочення рівності між жінками та чоловіками


Slide 4

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 2. Підбір персоналу Відсутність негативних прецедентів, недискримінаційна політика компанії стосовно жінок.


Slide 5

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 3. Заробітна плата Потреба в чіткому алгоритмі визначення рівноцінності в оплаті робіт.


Slide 6

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 4. Просування по службі. Проблем не виявлено.


Slide 7

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 5. Поєднання професійного та сімейного життя. Відсутність негативних прецедентів. Потреба в нормативно зафіксованих поглядах керівництва компанії у даній сфері.


Slide 8

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 6. Навчання. Однакові можливості для навчання та підвищення кваліфікації як чоловіками, так і жінками.


Slide 9

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 7. Гідність. Відсутність порушень. Позиція керівництва: недопущення подібних порушень.


Slide 10

Гендерний план Товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія Верітас»


Slide 11

1. Корпоративна культура та цінності. Корпоративна та соціальна відповідальність


Slide 12

2. Заробітна плата


Slide 13


Slide 14

3. Поєднання професійного та особистого життя


Slide 15

Дякуємо за увагу!


×

HTML:

Ссылка: