'

“Вікторія Верітас”

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Товариство з обмеженою відповідальністю “Вікторія Верітас”


Слайд 1

Напрям діяльності ТОВ “Вікторія Верітас” – розробка медичних технологій


Слайд 2

Наші технології: 1. Цифрова оптична капіляроскопія. 2. Гемодинамічна лабораторія. 3. Проект метеолабораторії з ефектом зворотнього зв’язку.


Слайд 3

Висновки після проведення на підприємстві діагностики Корпоративна культура та цінності: Переважно негативні відповіді, в основному зумовлені тим, що в нормативній документації компанії не преедбачено заходів з заохочення рівності між жінками та чоловіками


Слайд 4

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 2. Підбір персоналу Відсутність негативних прецедентів, недискримінаційна політика компанії стосовно жінок.


Слайд 5

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 3. Заробітна плата Потреба в чіткому алгоритмі визначення рівноцінності в оплаті робіт.


Слайд 6

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 4. Просування по службі. Проблем не виявлено.


Слайд 7

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 5. Поєднання професійного та сімейного життя. Відсутність негативних прецедентів. Потреба в нормативно зафіксованих поглядах керівництва компанії у даній сфері.


Слайд 8

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 6. Навчання. Однакові можливості для навчання та підвищення кваліфікації як чоловіками, так і жінками.


Слайд 9

Висновки після проведення на підприємстві діагностики 7. Гідність. Відсутність порушень. Позиція керівництва: недопущення подібних порушень.


Слайд 10

Гендерний план Товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія Верітас»


Слайд 11

1. Корпоративна культура та цінності. Корпоративна та соціальна відповідальність


Слайд 12

2. Заробітна плата


Слайд 13


Слайд 14

3. Поєднання професійного та особистого життя


Слайд 15

Дякуємо за увагу!


×

HTML:

Ссылка: