'

Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році


Slide 1

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 серпня 2011 року № 946 Предмети складання: Українська мова та література Історія України Всесвітня історія Математика Біологія Географія Фізика Хімія Російська мова Іноземна мова (одна за вибором): англійська; німецька; французька; іспанська.


Slide 2

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 серпня 2011 року № 946 результати ЗНО зараховуються як результати конкурсних випробувань до вищих навчальних закладів.


Slide 3

Мови складання тестів Кримськотатарська Молдовська Польська Російська Румунська Угорська


Slide 4

Особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання, має право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.


Slide 5

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЗНО 2012 триває з 1 січня до 20 лютого 2012 року


Slide 6

Реєстрація здійснюється на підставі надісланих до Донецького регіонального центру реєстраційних документів. Адреса відправки: а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001


Slide 7

Реєстраційні документи


Slide 8

1. Копія паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося шістнадцять років, можуть подавати копію свідоцтва про народження).


Slide 9

На копії документа, який подається для реєстрації, має бути зазначено Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, завірений нотаріально.


Slide 10

2. Копія документа про повну загальну середню освіту або довідка з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти. На копії документа, зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, завірений нотаріально.


Slide 11

3. Копія документа про зміну прізвища або прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в зазначенні персональних даних).


Slide 12

4. У разі потреби особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання, крім вище зазначених документів, надають висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього оцінювання.


Slide 13

5. Заява-реєстраційна картка генерується за спеціальною комп’ютерною програмою, розміщеною на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua, роздруковується та заповнюється особисто учасником (програма на сайті буде розміщена з 1 січня до 20 лютого 2012 року).


Slide 14

Для створення заяви-реєстраційної картки до програми вводяться прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; серія, номер паспорта (свідоцтва про народження); номери контактних телефонів; постійне місце проживання Увага! За наданою інформацією щодо адреси місця постійного проживання буде здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами тестування, Надіслані сертифікати та запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні; відомості про здобуття повної загальної середньої освіти; предмети, вибрані для проходження зовнішнього оцінювання; мова, якою необхідно перекласти тести (у разі потреби); особливі (специфічні) умови проходження зовнішнього оцінювання (інформація вказується за бажанням особи та за наявності відповідного висновку закладу охорони здоров’я); у спеціально відведених місцях повинні бути наклеєні 2 ідентичні фотографії розміром 3 x 4.


Slide 15

Поставте дату і особистий підпис Розбірливо друкованими літерами в кожній клітинці окремо внесіть особисті та паспортні дані Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3 х 4 у відповідних місцях заяви-реєстраційної картки


Slide 16

Заява-реєстраційна картка роздруковується та оформлюється особисто Правильно оформлена заява-реєстраційна картка


Slide 17

З програми створення заяви-реєстраційної картки роздруковується контрольно-інформаційний лист (бажано скористатись для відправки документів)


Slide 18

Роздрукуйте з програми створення заяви- реєстраційної картки: заяву-реєстраційну картку; контрольно-інформаційний лист; довідку з місця навчання (для випускників 2012 року). Перевірте дані в заяві-реєстраційній картці. Внесіть зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Роздрукуйте нову заяву-реєстраційну картку.


Slide 19

Для генерування заяви-реєстраційної картки абітурієнт може звернутися за допомогою до працівника пункту реєстрації. Інформацію про  дислокацію пунктів реєстрації буде розміщено  на  сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua.


Slide 20

В установлений термін з 1 січня до 20 лютого 2012 року потрібно надіслати поштовим відправленням до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 91, м. Донецьк, Донецька область, 83001) комплект реєстраційних документів: Заяву-реєстраційну картку. Копію паспорта або копію свідоцтва про народження. Довідку з навчального закладу або копію атестата. Копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (у разі потреби). Висновок закладу охорони здоров’я (у разі потреби).


Slide 21

За номером заяви – реєстраційної картки або номером поштового відправлення потрібно перевірити на сайті регіонального центру test.dn.ua стан вашого поштового відправлення (на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання інформації та дата друку і відправки сертифікату).


Slide 22

Після відправлення листа до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно періодично відвідувати поштове відділення для отримання рекомендованого листа від регіонального центру з сертифікатом або відмовою в реєстрації. Увага! Не надсилайте реєстраційні документи повторно не дочекавшись від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифікат або лист з відмовою. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до поштового відділення. У разі відсутності листа на поштовому відділенні, зателефонуйте до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.


Slide 23

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає рекомендованим поштовим відправленням: реєстраційну картку абітурієнта; бланк сертифіката; інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).


Slide 24

За рішенням регламентної комісії регіонального центру оцінювання якості освіти особі може бути відмовлено в реєстрації за таких підстав: подання не всіх документів, необхідних для здійснення реєстрації; неналежного оформлення комплекту реєстраційних документів; зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних; неможливість створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання згідно з висновком закладу охорони здоров’я; подання заяви пізніше встановленого строку (визначається за поштовим штемпелем відправлення).


Slide 25

Особі, якій відмовлено в реєстрації, ДРЦОЯО рекомендованим поштовим відправленням надсилає вмотивовану відмову в реєстрації та документи, подані нею. ! Тільки після отримання відмови особа може надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти комплект реєстраційних документів повторно, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації. ! Тільки після отримання сертифікату абітурієнт може внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому разі абітурієнт, крім комплекту реєстраційних документів, має надіслати отриманий раніше сертифікат. УВАГА! Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня 2012 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).


Slide 26

Для кожного абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.


Slide 27

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Абітурієнт зобов'язаний пред’явити документ, що посвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3х4 см та зіпсований сертифікат (у разі його пошкодження). Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.


Slide 28

У разі відмови від проходження зовнішнього оцінювання абітурієнт надсилає раніше отриманий сертифікат та заяву про відмову від реєстрації до Донецького РЦОЯО.


Slide 29

Проблеми реєстрації минулого року 1. Неналежне оформлення документів: невірно оформлений текст заяви, не вказана дата заповнення заяви, відсутність фото або їх неідентичність, не поставлений підпис; зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних (помилки в ПІБ, індексі, неспівпадіння заявленої категорії випускника та довідки). Наявність не всіх документів, необхідних для реєстрації. Повторна відправка листа, не дочекавшись відповіді від регіонального центру (лист з сертифікатом або лист з відмовою). Передача бланка заяви-реєстраційної картки іншим особам. Повернення листів до регіонального центру з сертифікатами: невірно вказана адреса; закінчення терміну зберігання 6. Подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).


Slide 30

Джерела інформації щодо ЗНО 2012 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua


Slide 31

Бажаємо успіхів!


×

HTML:

Ссылка: