'

Ваш надійний помічник в отриманні гарного урожаю

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Ваш надійний помічник в отриманні гарного урожаю


Slide 1

Що хоче отримати агровиробник Максимальний врожай. Максимальний прибуток. Сприятливі погодні умови. Стабільну високу ціну на сільгосппродукцію. Низьку собівартість продукції.


Slide 2

Яку продукцію хоче отримати споживач Якісну продукцію. Доступну за ціною. Безпечну для людини. Агротехнології безпечні для довкілля.


Slide 3

Що нового ми отримали в землеробстві за останнє століття Землю обробляємо і за допомогою техніки. З бур'янами боремося за допомогою гербіцидів. З хворобами боремося за допомогою фунгіцидів. З шкідниками боремося за допомогою інсектицидів. Живлення рослин забезпечуємо хімічним способом.


Slide 4

Які наслідки інтенсивного землеробства отримали Закислення ґрунтів. Перший водоносний пласт води став не придатній для споживання. Зменшення кількості гумусу. Збільшення захворювань від споживання не якісної продукції. Витрати на захист і живлення рослин катастрофічно збільшується.


Slide 5

Чому використовують біотехнології Використання властивостей бактерій пригнічувати інші патогенні бактерії і грибки. Активна участь в процессах нітрифікації азота. Збільшення рухомої форми фосфора і калія та інших рухомих сполук.


Slide 6

Унікальність технології БІО РОСТ Використання термофільних і анаеробних бактерій. Bacillus subtilis, Bacillus stearothermophilus. Активно працюють не залежно від наявності або відсутності кисню в шарах грунту. Захищають коріння рослини від хвороб грибів, гнилі і плісняви. Активізують роботу азотобактерів.


Slide 7

10 діб після посіву озимої пшениці в суху землю


Slide 8

Озимий ріпак Різниця очевидна.


Slide 9

Посіви пшениці озимої осінь 2011р. Контроль. Фото 1.11.2011р. Техніка для впровадження біотехнологій. Пшениця подолянка Фото 1.11.2011р. Технологія БІО РОСТ


Slide 10

Послідовність застосування Обробка грунту. Обробка насіння. Обробка сходів. Обробка рослини в бакових сумішах з гербіцидами.


Slide 11

Рекомендованна техніка для застосування “РОСА”, мінімальний тиск на грунт (менше 0,015МПа)


Slide 12

Зовнішній вигляд бактерій Bacillus subtilis, Bacillus stearothermophilus


Slide 13

Вартість застосування


Slide 14

Особливості застосування Нсіння обробляється перед посівом. Максимум до 7 днів до посіву. Закваска готується за 12 годин до обробітку насіння, грунту, або вегетативної частини. Робочий розчин використати до 4 годин після приготування. Не боїться ультрафіолетових променів


Slide 15

Переваги Не токсичне. Не боїться передозування. Екологічно безпечне. Виключаються хімічні фунгіциди. Виключається хімічне живлення рослин.


Slide 16

Захист коріння від хвороб. Допомагає максимально використати генетичний потенціал рослини. Зменшує норми висіву на 20-40% Збільшується стійкість до стресу, мороз, засуха. Збільшується кількість цукрів в рослині Збільшення врожаю до 30%.


Slide 17

Краще один раз побачити на своєму полі, чим сім раз почути.


Slide 18

Дякую за увагу!


×

HTML:

Ссылка: