'

Ваш надійний помічник в отриманні гарного урожаю

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Ваш надійний помічник в отриманні гарного урожаю


Слайд 1

Що хоче отримати агровиробник Максимальний врожай. Максимальний прибуток. Сприятливі погодні умови. Стабільну високу ціну на сільгосппродукцію. Низьку собівартість продукції.


Слайд 2

Яку продукцію хоче отримати споживач Якісну продукцію. Доступну за ціною. Безпечну для людини. Агротехнології безпечні для довкілля.


Слайд 3

Що нового ми отримали в землеробстві за останнє століття Землю обробляємо і за допомогою техніки. З бур'янами боремося за допомогою гербіцидів. З хворобами боремося за допомогою фунгіцидів. З шкідниками боремося за допомогою інсектицидів. Живлення рослин забезпечуємо хімічним способом.


Слайд 4

Які наслідки інтенсивного землеробства отримали Закислення ґрунтів. Перший водоносний пласт води став не придатній для споживання. Зменшення кількості гумусу. Збільшення захворювань від споживання не якісної продукції. Витрати на захист і живлення рослин катастрофічно збільшується.


Слайд 5

Чому використовують біотехнології Використання властивостей бактерій пригнічувати інші патогенні бактерії і грибки. Активна участь в процессах нітрифікації азота. Збільшення рухомої форми фосфора і калія та інших рухомих сполук.


Слайд 6

Унікальність технології БІО РОСТ Використання термофільних і анаеробних бактерій. Bacillus subtilis, Bacillus stearothermophilus. Активно працюють не залежно від наявності або відсутності кисню в шарах грунту. Захищають коріння рослини від хвороб грибів, гнилі і плісняви. Активізують роботу азотобактерів.


Слайд 7

10 діб після посіву озимої пшениці в суху землю


Слайд 8

Озимий ріпак Різниця очевидна.


Слайд 9

Посіви пшениці озимої осінь 2011р. Контроль. Фото 1.11.2011р. Техніка для впровадження біотехнологій. Пшениця подолянка Фото 1.11.2011р. Технологія БІО РОСТ


Слайд 10

Послідовність застосування Обробка грунту. Обробка насіння. Обробка сходів. Обробка рослини в бакових сумішах з гербіцидами.


Слайд 11

Рекомендованна техніка для застосування “РОСА”, мінімальний тиск на грунт (менше 0,015МПа)


Слайд 12

Зовнішній вигляд бактерій Bacillus subtilis, Bacillus stearothermophilus


Слайд 13

Вартість застосування


Слайд 14

Особливості застосування Нсіння обробляється перед посівом. Максимум до 7 днів до посіву. Закваска готується за 12 годин до обробітку насіння, грунту, або вегетативної частини. Робочий розчин використати до 4 годин після приготування. Не боїться ультрафіолетових променів


Слайд 15

Переваги Не токсичне. Не боїться передозування. Екологічно безпечне. Виключаються хімічні фунгіциди. Виключається хімічне живлення рослин.


Слайд 16

Захист коріння від хвороб. Допомагає максимально використати генетичний потенціал рослини. Зменшує норми висіву на 20-40% Збільшується стійкість до стресу, мороз, засуха. Збільшується кількість цукрів в рослині Збільшення врожаю до 30%.


Слайд 17

Краще один раз побачити на своєму полі, чим сім раз почути.


Слайд 18

Дякую за увагу!


×

HTML:

Ссылка: