'

ДОСЛІДНИКИ

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

ДОСЛІДНИКИ Наша група отримала завдання дослідити кулю. І ось про що ми дізнались... Ми беремо участь у проекті “ Початкові відомості стереометрії” Ми це: 1. Гаращенко Юра 2. Назаренко Вікторія 3. Наталенко Олена 4. Рижак Віктор


Слайд 1

Кулею називається тіло, що складається з усіх точок простору, відстань від яких до даної точки не перевищує заданої. Ця точка - центр кулі. Радіус - задана відстань. Поверхня кулі називається сферою.


Слайд 2

Якщо площина перетинає сферу, то лінія перетину має форму кола


Слайд 3

Сфера має найменшу площу поверхні для даного об’єму


Слайд 4

Куля з нанесеним на її поверхню картографічним зображенням Землі називається глобусом. Це найбільш точне зображення земної поверхні.


Слайд 5

Повітряна куля (аеростат) - літальний апарат легший за повітря. Піднімальна сила створюється вміщеним в оболочку газом, густина якого менша за густину повітря. Винайшли аеростат французи – брати Монгольф’є.


Слайд 6

Сонячна система У Сонячній системі п’ять величезних водно – гелієвих куль: Сонце, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун САТУРН і його супутники ЮПІТЕР


Слайд 7

СОНЯЧНА СИСТЕМА


Слайд 8

Зорі –це газові кулі. Сузір’я Тільця


Слайд 9

Місяць Місяць – супутник Землі, що має форму кулі.


Слайд 10

Цитрусові Лимони Грейпфрути Мандарини Апельсини


Слайд 11

Виноград


Слайд 12

ПОРІЧКИ


Слайд 13

М’ячик у руках хлопчика має форму кулі.


Слайд 14

М’яч має форму кулі Баскетбол Футбол Волейбол


Слайд 15

Теніс Регулярні заняття тенісом розвивають спритність, реакцію, витривалість, координацію рухів і силу. У даний час теніс одна із найпопулярніших ігор у світі. У деяких країнах теніс включено до програми шкільних занять з фізичної підготовки. Тенісний м’яч має форму кулі


Слайд 16

ВОЛЬВОКС – колоніальна прісноводна зелена водоросль. Колонія має вигляд пустої кулі (діаметром не більше 3 мм), поверхня якої утворена клітинами водорослі. Допускається, що колоніальні форми такого роду – одна із ланок, які сполучають одноклітинні і багатоклітинні організми.


Слайд 17

Берлін куля


Слайд 18

Ми виліпили Сніговика! Він складається теж із куль, виготовлених власноруч.


Слайд 19

Отже: Куля має найменшу площу поверхні для даного об’єму; Зорі – небесні тіла, що мають форму кулі; Якби не було кулі, як би ми грали у футбол, баскетбол, волейбол, гольф, теніс.. Наші улюблені ягоди і фрукти також мають форму кулі; Навіть деякі водорослі мають форму кулі; Наше сонечко теж куля і це, мабуть, неспроста; І, взагалі, вивчати стереометрію цікаво.


×

HTML:

Ссылка: