'

Огляд навчальних програм бібліотекарів програми “Biblionet”, Румунія

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Огляд навчальних програм бібліотекарів програми “Biblionet”, Румунія © Башун Олена, менеджер тренінгових центрів програми “Бібліоміст”, кандидат педагогічних наук


Слайд 1

Зміст модулю 3 програми “Бібліоміст” Розділ I. Інноваційна діяльність та маркетингова стратегія розвитку бібліотек Стратегічне планування, інновації Маркетинг Класифікація послуг і сервісність Розділ II. Ініціативна діяльність бібліотек Фандрейзинг, проектна діяльність Лідерство, адвокації Соціальне партнерство


Слайд 2

Джун Гарсіа (June Garcia) – автор навчальної програми 40 років працює в публічних бібліотеках 25 років була членом асоціації публічних бібліотек має численну кількість публікацій щодо бібліотечних послуг автор особистісного, клієнтського підходу до бібліотечних сервісів національний тренер США для бібліотекарів консультант по розробці навчальних програм Фундації Білла і Мелінди Гейтс (програми Global Library)


Слайд 3

Зміст програми (має персоналізований, сервісно-клієнтський підхід, заснований на практичних вправах) Аналіз громади і послуг бібліотек Які послуги пропонуються бібліотеками громаді? Які послуги використовуються (аналіз бар’єрів)? Ресурси і послуги бібліотек Що є ресурсами бібліотек? Як ініціювати нові послуги та активізувати використання існуючих послуг бібліотек? Ефективна комунікація Як рекламувати послуги бібліотек? Як отримати додаткові ресурси? Підсумок – Ви це зможете!!!


Слайд 4

Форми навчання (22 вправи) Презентації Дискусії Навчальні практичні вправи Обговорення у малих групах Індивідуальна робота


Слайд 5

Аналіз громади і послуг бібліотек (5 вправ) Вправа. Характеристика тих хто відвідує і тих, хто не відвідує бібліотеку. Вправа. Хто мешкає у громаді (вибір конкретної особи). Вправа. Чому особа відвідує бібліотеку і які саме послуги використовує, або чому не відвідує, або не використовує? Вправа. Які послуги особа може використовувати? Вправа. Які послуги ви можете змінити або ініціювати нові для цієї особи?


Слайд 6

Ресурси і послуги бібліотек (5 вправ) Вправа. Що є бібліотечними ресурсами? Вправа. Чи всі бар’єри викликані нестачею ресурсів? Вправа. Де брати ресурси (наявні, потенційні)? Вправа. Що треба для підтримки попиту на існуючі послуги та ініціювання нових? Вправа. Як ідентифікувати потрібні ресурси для нових послуг?


Слайд 7

Ефективна комунікація (7 вправ) Вправа. Як зробити комунікацію ефективною? Вправа. На кого розрахована комунікація? Вправа. Як краще донести своє звернення? Вправа. Як підготувати однохвилинне повідомлення (дві вправи)? Вправа. Де збираються люди, щоб їм передати ваше повідомлення? Вправа. Як просувати ваші послуги?


Слайд 8

Будьте успішними. Ви це зможете! (2 вправи) Вправа. Як здійснювати зворотній зв’язок з громадою? Вправа. Успішність нових послуг залежить від їх орієнтації на конкретних користувачів. Підбиття підсумків і визначення критеріїв оцінки запровадження успішних послуг.


Слайд 9

Запам’ятайте: Головний критерій успішності бібліотечних послуг – спитати про них у користувачів


Слайд 10

Головна аксіома навчального курсу: Постійний зворотній зв’язок із користувачами


×

HTML:

Ссылка: