'

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації Новомосковський районний відділ освіти Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступеня Героїко-патрiотичне виховання

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Головне управління освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації Новомосковський районний відділ освіти Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступеня Героїко-патрiотичне виховання


Слайд 1

Заступник директора школи з виховної роботи Ющенко Анжела Михайлівна


Слайд 2

Структура героїко – патрiотичного виховання Набуття соцiального досвiду, готовностi до виконання громадянських та конституцiних обов’язкiв, формування особистiсних рис громадянина Украiнськоi держави, моральноi, правовоi, трудовоi художньо – естетичноi культури. громадянської відповідальності, поваги до Конституції, Законів України, традицій та історії свого народу, батьків, активної життєвої позиції Молодої людини – патрiота України.готового розбудовувати її як суверенну, правову та соцiальну державу, виявляти національну гідність,знати і відстоювати свої громадські права та виконувати обов’язки, стрияти громадському миру і злагоді в суспільстві. Основні завдання Мета: Формування: Виховання:


Слайд 3

Методи і форми героїко - патрiотичного виховання Традиційні конференція Робота з першоджерелами бесіда диспут семінар лекція Нетрадиційні Відкрита трибуна Ситуаційно-рольова гра Інформаційний дайджест тренінг Інтелек- туальний марафон дебати Політ- хвилин-ка


Слайд 4

Основні завдання: Формування духовної і психологічної готовності майбутніх воїнів,зі зброєю захищати державу. Підвищення престижу військової служби. Виховання морально – бойових якостей, готовності до суворих іспитів та самопожертви в ім’я народу України. Виховання в учнів свідомого виконання свого громадянського обов’язку, вірності Військовій присязі. Формування в учнів ведучих мотивів до оволодіння військовими знаннями, високого рівня фізичної підготовки та витривалості. Розвиток в учнів загальнолюдських цінностей,національної гордості,якостей громадянина – патріота.


Слайд 5

Основні напрямки: Вивчення героїчної історії українського народу, його духовної спадщини, культури, національних традицій, символів, звичаїв та побуту українців. Вивчення учнями основ державної незалежності та суверенітету, ролі і місця ЗСУ. Вивчення учнями основ державної незалежності та суверенітету, ролі і місця ЗС, значення військової служби та військового обов’язку. Розвиток військово – шефської роботи, співпраця та надання допомоги ветеранам війни. Пропаганда життя і Діяльності видатних Державних, військових та громадянських діячив Вивчення історії формування і будівництва ЗСУ, історичних та духовних джерел національної військової організації.


Слайд 6

В рамках героїко – патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо. Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, Дня Захисника Вітчизни, змагань”Нумо, хлопці”, зустрічі з воїнами – інтернаціоналістами, тематичні лінійки до календарних дат. Серед заходів героїко – патріотичного напрямку слід визначити організацію і святкування визволення України, а також святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.


Слайд 7

В рамках святкування цих знаменних дат було проведено: до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників: - виховні години у всіх класах; - зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни і учасниками бойових дій. до святкування Дня Перемоги: - учні школи відвідали та привітали зі святом Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають на території селища; - проведені мітинги біля пам’ятника, воїнам – визволителям.


Слайд 8

22 вересня – день звiльнення мiста Новомосковська 22 вересня – день партизанської слави. Мiсто Новомосковськ був окупований 27 вересня 1941 року. Окупацiя мiста продовжувалась 724 доби, 19 годин. 22 вересня 1943 року вiдбулось звiльнення м. Новомосковська вiд нiмецьких окупантiв. За звiльнення м. Новомосковська одержали бойовi нагороди 205 воїнiв.


Слайд 9

22 вересня - день визволення Новомоськовщини вiд нiмецько – фашистських загарбникiв.


Слайд 10

6 грудня – День Збройних сил України


Слайд 11

Виступ вiйськовослужбовцiв Збройних Сил України. Непереможну у бою Ми любим армiю свою, Тому, що хочуть миру скрiзь i всюди! Тому, що хочуть миру на Землi!


Слайд 12

Щоб рости i гартуватись i мiцнiти, як броня, Треба нам займатись фiзкультурою щодня!


Слайд 13

Ти вiчний бiль, АФГАНIСТАН, ти наш неспокiй


Слайд 14

Гори, гори моя свiча за тих, хто вже пiшов вiд нас…


Слайд 15

Змагання з шахiв та шашок серед учнiв 5-7класiв, присвячене пам’ятi воїна – інтернаціоналіста Полонського Ю.Б.


Слайд 16

День Захисника Вiтчизни 23 лютого – це мужностi й геройства свято, I ми вклоняємося тим, хто нинi з автоматом Наш спокiй береже i захищає. Велику нашу родину – Рiдну Україну.


Слайд 17

23 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВIТЧИЗНИ


Слайд 18

Непереможну у бою ми любим армію свою Тому, що хочуть миру скрізь і всюди, Тому, що хочуть миру на Землі !


Слайд 19

ЧОРНОБИЛЬ! Ти відомий сьогодні кожному – Не ім’ям своїм, а бідою Тою вулицею порожньою Понад прип’ятською водою. Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе! У якому ти жив сторіччі? Запеклись перестиглі ягоди Наче кров, на твоїм обличчі…


Слайд 20

Тематична лiнiйка, присвячена – Дню Чорнобильської трагедїї


Слайд 21

66 РIЧНИЦЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ


Слайд 22

День Перемоги – iсторiї нашої дата, День Перемоги – це день ветерана – солдата,


Слайд 23

День Перемоги – день слiз i скорботи священний, День Перемоги – день пам’ятi i прощення.


Слайд 24

Очікувані результати:


×

HTML:

Ссылка: