'

Проект «Формування Консультаційної Ради інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Виступ керівника лабораторії управління ВНЗ к.е.н. Подольчака Н.Ю. Проект «Формування Консультаційної Ради інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»


Слайд 1

Консультаційна Рада експертний орган університету; утворений на громадських засадах за участю представників громадськості; має формалізовану внутрішню структуру певні повноваження, надані Львівською політехнікою; надає консультації з приводу прийняття і виконання рішень щодо освітньо-наукової діяльності.


Слайд 2

Мета формування : налагодження довгострокових партнерських стосунків Представників бізнес-структур Державних органів влади громадських організацій навчально-науковим інститутом громадськістю Консультаційна Рада


Слайд 3

Причини створення Консультаційної Ради зростання рівня конкуренції на українському ринку ізоляція навчально-наукового процесу від бізнес-середовища різні вимоги до підготовки фахівця з точки зору роботодавця і з позиції освітніх організацій


Слайд 4

Ринкове середовище: Сприяння у налагодженні взаємовигідних зв’язків на регіональному, національному та міжнародному рівні. Допомога у реалізації наукових задумів та ідей у кінцевий ринковий продукт, а також підтримка ринкового просування продукту. Сприяння у працевлаштуванні випускників. Надання пропозицій щодо укладення науково-навчальними інститутами угод про співробітництво з підприємствами і організаціями (в межах статутної діяльності Університету).


Слайд 5

Навчально-науковий процес: Надання пропозицій щодо удосконалення робочих навчальних програм. Проведення вузькоспеціалізованих навчальних тренінгів, майстер-класів для студентів, обговорення зі студентами актуальних фахових теми. Сприяння у залученні студентів на стажування та практику. Формування пропозицій щодо вдосконалення навчальних, побутових та інших умов студентів. Участь у розробці планів розвитку Львівської політехніки, формуванні стратегічних та операційних планів, а також у визначенні потреби у кількості студентів певних спеціальностей. Сприяння в організації наукових конференцій, семінарів, тренінгів та інших заходів навчально-наукового характеру.


Слайд 6

Переваги для членів Консультаційної Ради: Працевлаштування кращих студентів-випускників на конкурсних засадах Застосування рекомендацій та пропозицій у навчально-науковому процесі. Проведення тренінгів, лекцій та інших форм занять для представників установ, організацій, підприємств членів Консультаційних рад на договірних засадах Використанням наукового потенціалу Львівської політехніки для вирішення бізнес-проблем та проблем розвитку організацій. Пріоритет у запрошенні, під час проведення конференцій, круглих столів, семінарів учасникам Консультаційної Ради. Престиж – Львівська політехніка є брендом


Слайд 7

Проекти, які пропонуємо реалізувати в межах діяльності Консультаційної Ради у 2006-2007 рр. Презентація організацій та продуктів, проведення виставок та ярмарок Проведення тренінгів для працівників організацій, які представлені у Консультаційній Раді на безоплатних або вигідних умовах Спільна розробка бізнес-продуктів Формування вимог до навчальних планів Формування баз практик для студентів Створення “Віртуальної біржі праці”


Слайд 8

“Сьогодні спільно зробимо те, що ніхто не робить, щоб завтра мати те, що ніхто не має”


Слайд 9

Ми цінуємо Bаш час Дякуємо за увагу


×

HTML:

Ссылка: