'

Основні етапи розвитку комп'ютерної техніки. Характеристика різних поколінь комп'ютерів і перспективи розвитку комп'ютерної техніки.

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Основні етапи розвитку комп'ютерної техніки. Характеристика різних поколінь комп'ютерів і перспективи розвитку комп'ютерної техніки.


Слайд 1

Актуалізація опорних знань Порівняйте


Слайд 2

2. Укажіть пари відповідно рівних величин 1 024 байти 1 024 Кбайти 1 Мбайт 1 Кбайт


Слайд 3

Інформатизація суспільства


Слайд 4

Інформаційні технології – це сукупність методів та пристроїв, які використовуються людьми для обробки інформації. Інформатизація – масове впровадження комп'ютерів та інформаційних технологій в усі сфери життя Мета інформатизації: Поширення можливостей комунікації Забезпечення швидкого доступу до джерел інформації в будь-якій частині світу Забезпечення нових можливостей для отримання знань Підвищення продуктивності праці Поліпшення умов життя людей


Слайд 5

Етапи розвитку обчислювальної техніки Механічний Електромеханічний Електронний З V тисячоліття до н.е. З середини XVII ст. З 90-х років XIX ст. З 90-х років XX ст. Ручний


Слайд 6


Слайд 7


Слайд 8


Слайд 9


Слайд 10


Слайд 11


Слайд 12

Закріплення вивченого Характеристика поколінь обчислювальної техніки Еле…… Ш…. Об…. Прист…. Програмне ……


Слайд 13

Домашнє завдання Прочитати конспект Підготувати доповіді-реферати: Галузі застосування ПК Характеристика різних поколінь ЕОМ Написати твір-роздум на тему: Комп'ютер майбутнього – який він?


×

HTML:

Ссылка: