'

Інформаційна система та її складові

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Інформаційна система та її складові


Слайд 1


Слайд 2

Правила техніки безпеки при роботі в комп’ютерному класі - Робота учнів у комп’ютерному класі дозволяється лише у присутності викладача або лаборанта. Сторонні можуть перебувати у класі тільки з дозволу вчителя. Усі повинні зберігати тишу і порядок. - Входячи до комп’ютерного класу, обов’язково скинути верхній одяг. Забороняється складати одяг і сумки на столах, перебувати у класі з їжею. - Впевніться, що на робочому місці відсутні видимі пошкодження. Зошити і підручники на столі розмістіть так, щоб вони не заважали роботі на комп’ютері. - Не можна під’єднувати або від’єднувати кабелі, зачіпати дроти та розетки. Не дозволяється пересувати комп’ютери, відкривати кришку системного блока, перекривати вентиляційні отвори на системному блоці. Ніколи не намагайтесь усунути несправності роботи апаратури. - Під час роботи не стукайте по клавіатурі та не кладіть книжки та зошити на неї.


Слайд 3

- Не вилучайте та не переміщайте чужі файли. НЕ можна приносити та запускати комп’ютерні ігри. - При будь-яких несправностях повідомляти про це вчителя. - Дотримуйтесь правильного режиму роботи за комп’ютером, тривалість безперервного заняття має бути не більшою двох годин з обов’язковою 10-хвилинною перервою. - Працюючи за комп’ютером, оберіть правильне положення тіла: відстань від екрана до очей 65–80 см (довжина витягнутої руки); вертикальна пряма спина; плечі опущені та розслаблені; ноги на підлозі та не перехрещені; лікті, зап’ястки та кисті рук на одному рівні. - У разі появи різання в очах, різкого погіршення зору, болю в пальцях та кистях рук, посилення серцебиття слід відразу залишити робоче місце, сповістити викладача про свій стан і при потребі звернутись до лікаря. - По завершенні роботи слід закрити всі активні програми та коректно вимкнути комп’ютер. Робоче місце має залишатись чистим.


Слайд 4

З чого складається комп’ютер?


Слайд 5

Зовнішні пристрої


Слайд 6

Внутрішні пристрої


Слайд 7

Схема фон Неймана Перш за все, комп'ютер повинен мати наступні пристрої: 1. арифметико-логічний пристрій, що виконує арифметичні і логічні операції; 2. пристрій управління, який організовує процес виконання програм; 3. пристрій, що запам'ятовує, або пам'ять для зберігання програм і даних; 4. зовнішні пристрої для введення-виведення інформації.


Слайд 8

Функціональна схема сучасного комп'ютера


Слайд 9

Процесор


×

HTML:

Ссылка: