'

«AstorFest 2009» К иїв 13-14 Жовтня

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

«Я повернув танго його справжню душу та пристрасть…» Astor Piazzolla «AstorFest 2009» К иїв 13-14 Жовтня Міжнародний фестиваль музики Aстора Піаццолли


Слайд 1

Aстор Піаццолла(1921-1992) Великий аргентинський композитор і виконавець на бандонеоні Засновник стилю Nuevo Tango, явище несподіване і геніальне Зробив для танго те ж, що Штраус для віденського вальсу або Эллінгтон і Гершвін – для джазу Його музика – це синтетична суміш різних стилів, насичена чувсттєвістю й щирістю.


Слайд 2

Олександр Мітєнєв (St. Petersburg, Russia- Rotterdam, Nederland)


Слайд 3

Піонер російського ренесансу аргентинського танго. Лауреат міжнародних конкурсів, участник багатьох танго-проектів и фестивалів в Росії та за її межами, серед яких: “Танго Белых Ночей” и “Невская Милонга” (Санкт-Петербург), “Sata-Hame Soi” (Фінляндія), “Tango fest” (Швеція), російская премьера оперіти “Maria De Buenos Aires” Астора Піаццолли (Москва) та ін. Керівник ClubTango Quartet (Гран-Прі Европейського молодіжного фестивалю в Бельгії, 2005). Грає на бандонеоні “Premier”(1933). 


Слайд 4

“Caprice-Classic” string quartette Prize-winning in the international competition (Ukraine, Kiev)


Слайд 5

Програма фестивалю 13.10.09 19.00 – «Nuevo tango» АстораПіаццолли у виконанні стипендіатів Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»  Антракт Виступ танцювальної пари. Викладачі клубу «TangoMotivo»: Олена Сергіенко и Євген Кучма II відділ Лауреат міжнародних конкурсів Ігор Баринін (скрипка) та заслужений артист України Андрій Остапенко (гітара) Лауреат міжнародних конкурсів, піонер російського ренесансу аргентинського танго Олександр Мітєнєв (бандонеон) (Санкт-Петерсбург, Росія; Роттердам, Нідерланди)   Лауреати міжнарожних конкурсів струнний квартет «Капріс-Класік» Олекасандр Мітєнєв та струнний квартет «Капріс-класік» Astor Piazzolla – Концерт для бандонеону з оркестром “Aconcagua” Виконують: Струнний квартет «Капріс-Класік» та камерний оркестр «Vivo». Соліст – Олександр Мітєнєв (бандонеон), диригент- засл. артист України В’ячеслав Самофалов.


Слайд 6

  Елена Сергиенко и Евгений Кучма "Танго - це эхо Буенос-Айреса." "Танго - це природна експресія великого міста" “Я повернув танго його справжню душу та пристрасть…” Astor Piazzolla "Танго – це найбільш вдала спроба народу наблизитись до солодкго екстазу. Ми вкладаемо час і мелодію у вічну темноту пристрасті… Ulises Petit de Murat


Слайд 7

Програма фестивалю 14/10/2009 Віктор Соломін - (домра) Квартет саксофоністів Національної філармонії України Квінтет «Містерія» струнний квартет «Капріс-Класік» В’ячеслав Самофалов – (баян) група солістів «Благовість» камерний оркестр “Vivo”


Слайд 8

The National Philharmonic of Ukraine Vladimirskiy spusk, 2 Capacity of the hall: 565 seats


Слайд 9

The Prospects of the Future Development of the Festival Необхідність проведення фестивалю зумовлена надзвичайною популярністью музики Астора Піаццолли в світі мире і великою цікавістю публіки до його творчості в Україні. ЮНЕСКО оголосило 2010 рік роком танго. Спостерігається черговий бум популярності «Нуево Танго» в світі. 2012 год - ювілейний рік, 90 років з дня народження Астора Піяццоллыи. Фестиваль має план розвитку як по концертнім майданчмкам так і в мережі інтарнет з використаннім останніх досягнень Hi-Tec технологій і інтерент телебачення. Це яскрава іміджева і культурна подія, що має свій колорит і самобутність. Фестиваль буде мати on-line и off-line версію в мережі Інтернет.


Слайд 10

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ! Арт-директор: Леоніла Лік E-mail: leora@astorfest.org , www.astorfest.org +(380)667207947, +(380)977143284,+(380)442237577


×

HTML:

Ссылка: