'

Учитель української мови і літератури Гадяцької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 4 Лисокобилка Зоя Іванівна

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Величне слово, цілюще, як материнське молоко. Саме слово дає людству духовне життя. Душа дитини є для мене храмом, і моя праця спрямована на те, щоб цей храм не став купою каміння. Учитель української мови і літератури Гадяцької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 4 Лисокобилка Зоя Іванівна


Slide 1

Освіта – вища; Донецький державний університет. Стаж роботи – 36 років.


Slide 2

Моє педагогічне кредо: “ Я – особистість, ти – особистість. Я – важлива людина, і ти – важлива людина. Я хочу, щоб мене вислухали, і ти заслуговуєш на те, щоб тебе вислухали. ” / Мартін Бубер /


Slide 3

Працюю над проблемою: “ Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови і літератури - один із напрямів активізації пізнавальної діяльності учнів. ”


Slide 4

Спрямовую свою діяльність на те, щоб виховати гуманних, освічених людей, які на належному рівні вмітимуть практично користуватися мовою в найрізноманітніших життєвих ситуаціях; прагну формувати національно свідомих, всебічно розвинених, духовно багатих особистостей, справжніх громадян України.


Slide 5

Впроваджую в систему роботи інноваційні технології: проектні технології, інтерактивні методи навчання та уроки на інтегрованій основі.


Slide 6

Інтерактивні методи навчання: - “ мікрофон ”; робота в групах, парах; - “ незакінчене речення; ланцюжок; -“ мозковий штурм ”;“ асоціативний кущ ”.


Slide 7

Велику увагу приділяю читанню, роботі з текстом твору. “ Книги пишуться, щоб читати, а читаються, щоб роздумувати. ” / І. Франко /. Впроваджую: - літературні п'ятихвилинки; уроки виразного читання; бесіди з позакласного читання.


Slide 8

Типи уроків: - урок - лекція; - урок – семінар; - урок – захист проектів; - урок – подорож; - урок – гра; - урок – дослідження; - урок формування практичних умінь і навичок.


Slide 9

Результативність роботи


Slide 10

Я - керівник шкільного м/о класних керівників. - Беру активну участь у проведенні засідань педагогічної ради, - районних семінарах, - засіданні шкільного і районного м/о вчителів української мови і літератури.


Slide 11

Семінар з розвивального навчання. 19.01.2010 р.


Slide 12

Ділюся досвідом своєї роботи Розробка уроку з української літератури “ Павло Тичина. Трагізм його творчої долі – феномен доби“. Видавництво “ Гадяч ” – 2008 Гадяцький районний методичний кабінет.


Slide 13

Шевченківські читання


Slide 14

П О С Л і Д О В Н И К И 3 випускниці працюють учителями української мови і літератури у школах району / Супрун В., Гах В., Ващенко О./, 1 випускниця навчається в Полтавському національному університеті ім. В.Г. Короленка. / Попова Н./


Slide 15

Прийшла до висновку: Ідеалом сучасного навчання є особистість з гнучким розумом, з повноцінними розвиненими потребами до пізнання та самостійності дії, з певними орієнтувальними навичками і творчими здібностями, умінням учитися протягом усього життя.


Slide 16

Використання інтерактивних методів навчання особливо важливе і необхідне у середніх класах при проведенні традиційних уроків. Ці уроки необхідні, так як у дітей середньої ланки не сформоване свідома потреба у навчанні. А інтерактивні методи допомагають активному залученню учнів до творення уроку та співпраці учитель – учень, активізації пізнавальної діяльності.


Slide 17

Люблю спілкуватися з дітьми. Переконана, якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.


Slide 18

Якщо вчитель поєднує добро і красу, ці нероздільні компоненти, тоді вихованці зможуть проявити свою особистість, зуміють жити, ідучи дорогою життя, яка освячена ідеалами гуманізму і самосвідомості.


Slide 19

Люблю природу, мандрувати


Slide 20

Дякую за увагу.


×

HTML:

Ссылка: