'

«Зовнішня реклама»

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

«Зовнішня реклама»


Слайд 1

Зовнішня реклама - це рекламоносіїі у форматі зовнішніх плакатів, вивісок, брандмауерів, щитів, установок на дахах і навісах, панелей, вітрин, перетяжок, світлових установок на будівлях або вулицях - всі ці рекламні форми покликані привернути, зацікавити, відобразити в пам'яті людей інформацію про компанію і її послуги.


Слайд 2

Основні принципи зовнішньої реклами короткий час контакту (exposure); висока частота показів (frequency); контекстний показ (context).


Слайд 3

Традиційні види зовнішньої реклами Світлова реклама Реклама на білбордах і щитах Реклама на установках призмавіжен Реклама на дисплеях Несвітові вивіски і таблички Реклама над проїжджою частиною на перетяжках Рекламні вінілові панно і банерні розтяжки на стінах будівель Реклама на тумбах сіті формату Реклама на зупинках міського транспорту і лайтпостерах Реклама на дорожніх покажчиках і знаках для будинків Реклама на опорах освітлень


Слайд 4

Світлова реклама Світлова реклама - вивіски, табло, щити, написи, в оформленні яких застосовані газонаповнені (неонові) трубки, що світяться.


Слайд 5

Реклама на білбордах і щитах Біллборд (billboard, bigboard, бігборд, щит, 6х3) - рекламний щит. Зараз в Україні найбільш популярні біллборди з розміром рекламного поля 3х6м і 3х12м.


Слайд 6

Реклама на установках призмавіжен Призматрони (prismavision) - рекламоносії, які на перший погляд дуже схожі на звичайні рекламні щити, але замість одного статичного зображення, на призматроні розташовуються три зображення, що послідовно змінюють один одного.


Слайд 7

Реклама на дисплеях - гігантських екранах Відеопанель (дисплей) - рекламний носій, що є електронним екраном самих різних, переважно великих, розмірів. Дають рекламодавцю можливість створити максимально привабливе рекламне повідомлення, оскільки можуть відображати текстову, графічну і візуальну інформацію. Поки у більшості з них відсутній звук.


Слайд 8

Несвітлові вивіски і таблички (з аплікацією з вінілових плівок) Вивіска - засіб зовнішньої реклами на місці продажу. Це щит з вказівкою назви підприємства. Може містити елементи фірмового стилю і піктограми, які вказують на галузь діяльності. Табличка є щитом з вказівкою назви організації, годин роботи, а так само іншої корисної потенційним клієнтам інформації.


Слайд 9

Реклама над проїжджою частиною на перетяжках Перетяжка - рекламоносій, який розміщується над проїжджою частиною і завжди знаходиться у полі зору пасажирів і автомобілістів (звичайно друкуються на баннерній тканині). Переваги: оптимальний спосіб привернути увагу про відкриття фірми, розповісти про нову послугу, яку фірма надає або оповістити про приїзд знаменитостей, проведення заходу.


Слайд 10

Рекламні вінілові панно і банерні розтяжки на стінах будівель Брендмауери - рекламні конструкції, розташовані на глухих стінах будівель. Переваги: необмежені розміри і розміщення таких рекламних носіїв практично в будь-якій частині міста, у тому числі і в історичному центрі.


Слайд 11

Реклама на на тумбах сіті формату Тумба (Піллар) - поширений в зовнішній рекламі вид рекламної конструкції, що є тумбою з двома або трьома рекламними зображеннями розміру 3 м (висота) 1,4 м (ширина).


Слайд 12

Реклама на зупинках міського транспорту і лайтпостерах Зупинка – спеціальна конструкція, призначена для зручного очікування маршрутного транспорту мешканцями міста. Зупинки обладнані декількома рекламними площинами формату 1.2х1.8 м. Площини обернуті всередину павільйону працюють на пасажирів громадського транспорту, зовнішні працюють на перехожих і транспорт, який проходить по вулиці.


Слайд 13

Реклама на дорожніх покажчиках і знаках для будинків Покажчик - ці рекламоносії розміщуються в місцях з великими транспортними або пішохідними потоками. Розмір реклами на дорожніх покажчиках часто залежить від розміру дорожнього знаку. Переваги: завдяки тому, що дорожні покажчики є джерелом дуже важливої для автомобілістів і пішоходів інформації, розміщена на них реклама теж потрапляє в зону пильної уваги.


Слайд 14

Реклама на опорах освітлення Реклама на опорах освітлення – це вид зовнішньої реклами, який розташовується на опорах освітлень. На відміну від інших видів зовнішньої реклами консолі на опорах освітлення не мають раз і назавжди заданого місцеположення - ймовірне також їх розміщення з урахуванням вимог рекламодавця, охочого, наприклад, вказати розташування його офісу або торгових точок.


Слайд 15

Показники ефективності зовнішньої реклами 1. Потенційна аудиторія Основним показником є кількість потенційних рекламних контактів (кількість людей, що мають можливість побачити дану зовнішню рекламу в одиницю часу - день, тиждень або місяць). Оцінка кількості потенційних рекламних контактів проводиться через оцінку об'єму загальної потенційної аудиторії конкретного місцеположення. 2. Ефективна аудиторія (OTS) Оцінка характеристик розміщення зовнішньої реклами, дозволяє визначити розміри тієї частини потенційної аудиторії, яка має практичну можливість побачити рекламну поверхню. До цих характеристик належать такі показники, як: кут повороту, транспортне положення, відстань до світлофора, ширина проїжджої частини, відстань видимості, конкуруючі конструкції, перешкоди огляду. 3. Gross Rating Point GRP (Gross Rating Point) - це процентне відношення величини ефективної аудиторії (OTS) рекламної поверхні до загального розміру ринку (чисельність населення міста у віці 18 років і старше).


Слайд 16

Недоліки зовнішньої реклами Великі строки, потрібні на проведення кампанії з використанням цього медіаканалу. Під впливом атмосферних явищ (дощу, морозу, вітру) різко знижується якість зображення на щитах. Носії зовнішньої реклами потребують постійного контролю наявності на них пошкоджень Рекламодавцю, що здійснює загальнонаціональну кампанію, проконтролювати це майже неможливо.


Слайд 17

Переваги зовнішньої реклами Широке охоплення аудиторії Частотність Гнучкість Відносно невисока вартість одного контакту Довготерміновість впливу на аудиторію.


Слайд 18

Пам'ятка дизайнеру Правило 1. Інформація в макеті повинна бути настільки компактною за формою і змістом, щоб її можна було встигнути засвоїти за 3 секунди. Правило 2. Слоган повинен бути коротким - не більше 3-4 слів. Правило 3. У Макеті повинні використовуватися не більше 1-2 зображень. Правило 4. Необхідно мінімізувати адресний блок і використовувати тільки ключовий спосіб контакту. Правило 5. У макеті не можна використовувати які-небудь тексти-пояснення (окрім особливих випадків для деяких рекламоносителей). Правило 6. Висота букв не повинна бути менше 1/6 висоти горизонтального і 1/18 висоти вертикального макету. Правило 7. Перевіряйте читаність постера на роздруку. Правило 8. Колірна гамма макету повинна вибиратися виходячи з пори року і відповідно того фону, який переважатиме під час проведення рекламної кампанії. Правило 9. Щоб оцінити, як постер вписується в навколишнє середовище, робіть прив'язки до місцевості. Правило 10. Ідея повинна бути зрозуміла з першого погляду.


Слайд 19

Бюджет зовнішньої реклами


Слайд 20

Розвиток ринку зовнішньої реклами України ("індекс росту УММ")


Слайд 21

Динаміка росту рекламних поверхонь


Слайд 22

Динаміка росту основних форматів,шт


Слайд 23

Долі основних форматів в загальному бюджеті


Слайд 24

Динаміка розвитку основних типів рекламних поверхонь


Слайд 25

Долі товарних груп в загальному бюджеті зовнішньої реклами України


Слайд 26

Долі основних рекламодавців в загальному бюджеті зовнішної реклами України, 1 півріччя 2008 року


Слайд 27

Розподіл рекламних поверхонь за основними містами України


Слайд 28

Основні оператори в зовнішній рекламі (формат ?18 кв.м )


Слайд 29

Основні оператори в зовнішній рекламі (формат <18 кв.м)


Слайд 30

Середня зайнятість основних форматів в Києві


Слайд 31

Середня зайнятість основних форматів в містах з населенням більше 1 млн.чол


Слайд 32

Середня зайнятість основних форматів в містах з населенням менше 1 млн.чол


×

HTML:

Ссылка: