'

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1


Слайд 1

Н а ш е К реативна Р езультативна Е нергійна Д емократична О собистість


Слайд 2

У школі працюють талановиті, досвідчені вчителі-однодумці, які досягли високого рівня педагогічної майстерності 5 - учитель-методист; 6 - старший учитель; 10 - відмінник освіти України; 18 - учитель вищої категорії. Виховувати особистість може тільки особистість


Слайд 3

Команда школи посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Наша “зірочка”- Болотова Л, учениця 9-А класу, призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з російської та англійської мови. Наша гордість Команда учнів – учасників ІІІ етапу.


Слайд 4

Як ми досягаємо успіху? У школі створені умови для здобуття якісної освіти: обладнаний кабінет інформатики, в якому працює 14 ПК; заклад має доступ до мережі Інтернет; працює відеозал, в якому встановлено мультимедійний проектор; маємо цифровий фотоапарат; в наявності вся необхідна копіювальна техніка.


Слайд 5

Учителі школи оволоділи комп'ютерною грамотою за допомогою курсів “Інтел. Навчання для майбутнього” та “Основи ІКТ”. Це дає можливість успішно проводити уроки з комп'ютерною підтримкою, що забезпечує результативне засвоєння навчальних програм. Як ми досягаємо успіху?


Слайд 6

В навчально-виховному процесі в школі знайшли застосування ІКТ: - метод проектів; використання мультимедійних засобів навчання (програм, підручників, електронних енциклопедій, аудіо- та відеофайлів); тестування на ПК; використання мережі Інтернет як джерела інформації. Як ми досягаємо успіху?


Слайд 7

В початковій школі впроваджуються: елементи методу ейдетики; технологія розвиваючого навчання (Ельконіна-Давидова); інтегрований курс “Художня праця”; спецкурс “Сходинки до інформатики” Як ми досягаємо успіху?


Слайд 8

Починаючи з 5 класу всі учні школи вивчають дві іноземні мови (англійську та німецьку) Як ми досягаємо успіху?


Слайд 9

З 2006 року в школі впроваджено профільне навчання природничо-математичного та технологічного напрямків. З 2009 року працюють профільні групи фізико-математичного, правового, технологічного та інформаційно- технологічного профілю. Як ми досягаємо успіху?


Слайд 10

Родзинкою школи стало проведення тренінгів як однієї з активних і цікавих форм навчання як учнів, так і вчителів. Як ми досягаємо успіху?


Слайд 11

Наша школа - це місце для розвитку особистості учня та вчителя. В ній духовно збагачується кожен учасник навчально – виховного процесу, формується громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно – культурне відродження України, у розбудову держави. Cамоврядування – це частина педагогічного процесу, що розвивається, якою керують педагоги на основі соціальних, правових й етичних принципів. Родзинки виховної роботи


Слайд 12


Слайд 13

«Веселкова країна» – саме так називається наша юна, але вже досить згуртована шкільна організація. Все наше цікаве, надзвичайно заклопотане життя в школі, яка, наче вулик, щохвилини вибухає новими ідеями, веселощами, обертається навколо добровільного об’єднання “Веселкова країна”. Членами його є діти, підлітки і дорослі нашої школи, яких об’єднує спільна мета і коло інтересів. В основу діяльності дитячої організації покладено розвиток та втілення в життя загальнолюдських цінностей.


Слайд 14

Про нас ви можете дізнатися на сайті школи за адресою: http://pershschool1.ucoz.ua/


×

HTML:

Ссылка: