'

Ефективність Online продаж Тамара Палійчук

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Ефективність Online продаж Тамара Палійчук


Слайд 1

Інтернет - об'єднує в собі всі види засобів масової інформації і відносно інших найшвидше розвиваеться і залишається наймолодшим каналом комунікацій. Аудиторія інтернета України: Листопад 2009 р. - близько 7,6 млн. чоловік; Жовтень 2009 - 7,46 млн. чоловік; Вересень 2009 - 7,35 млн. чоловік; Зростання в порівнянні з листопадом 2008 року склало 7,8% або близько 600 тисяч користувачів. За даними інтернет-дослідження gemiusAudience


Слайд 2

Інтернет як рекламний майданчик володіє принциповими особливостями, які властиві тільки йому. Таргетинг Відсутність географічних меж Докладне представлення інформації Цілодобовий вплив Доступність Низька вартість Оперативність Можливість точного визначення ефективності рекламної кампанії


Слайд 3

Таргетинг Ні для якого іншого засобу реклами не існує такого поняття як: Таргетинг - унікальна можливість фокусувати рекламу в інтернеті на визначеній цільовій аудиторії, що збільшує її ефективність і окупність.


Слайд 4

Можливості таргетинга Географічний таргетинг; Таргетинг за часом показів; Таргетинг по кількості показів унікальному користувачеві.


Слайд 5

Відсутність географічних меж Звичайні засоби масової інформації, через які здійснюються рекламні покази, як правило, мають прихильність до певного регіону. Реклама в інтернеті дозволяє розширити сфери впливу РК. Банер компанії “Центр травматології і ортопедії” розміщений по Тернополю


Слайд 6

Відсутність географічних меж І по Вінниці


Слайд 7

Докладне представлення інформації Розміщуючи інформацію в інтернеті, рекламодавець дістає можливість більш повно дати уявлення про свої послуги і товари. Способів представлення продукції в Інтернеті велика кількість: можна розмістити текст з докладним описом товарів і послуг, додати фотографії, звук, Flash-анімацію.


Слайд 8

Інтерактивність Різні сучасні інтернет-технології (flash, DHTML, CGI, rich-media і ін.) надають унікальну можливість взаємодії рекламодавця з потенційним клієнтом. На відміну від телебачення або радіо, які являються відносно пасивнимі засобами масової інформації і служать перш за все для розваги, інтернет вимагає активної участі. Нічого не відбувається до тих пір, поки користувач не виконає якоїсь дії.


Слайд 9

Інтерактивність


Слайд 10

Цілодобовий вплив Розміщення інформації про вашу компанію, товар або послугу в мережі інтернет зробить її доступною для потенційного клієнта 24 години в добу 7 днів в тиждень, по вихідним і на свята. «Якщо вашої компанії немає в Інтернеті значить, її немає взагалі».


Слайд 11

Доступність Простота роботи з Інтернетом і його популярність, надає можливість повідомити про себе всьому світу. Середній час, який один користувач присвячує інтернету протягом місяця, за рік зріс з 2 г. 53 хв. (листопад 2008 р.) до 6 г. 28 хв. (листопад 2009 р.).


Слайд 12

Низька вартість Низька вартість відносно інших видів реклами Використовуючи інтернет-рекламу, рекламодавець має можливість не тільки повністю розповісти і показати все, що цікаво клієнтам, але і вступити в безпосередній контакт з ними. Причому вартість практично не залежить від об'єму інформації Вартість розміщення реклами в Інтернеті набагато нижча за вартість реклами в інших видах засобів масової інформації.


Слайд 13

Низька вартість


Слайд 14

Оперативність Миттеве внесення змін до ходу Вашої рекламної кампанії. Інтернет дає можливість не тільки спрямувати рекламне повідомлення до потрібної цільової групи, але і побачити в режимі реального часу реакцію на дане повідомлення. CTR — 0,01 % CTR — 0,17%


Слайд 15

Оперативність


Слайд 16

Можливість точного визначення ефективності рекламної кампанії Розміщуючи рекламу в звичайних засобах масової інформації, ви не маєте можливості дізнатися скільки людей дійсно зацікавилося вашою продукцією. Власникам сайту завжди доступна статистика показів рекламних оголошень і відгуків на них.


Слайд 17

Сторінка агентства нерухомості «Антей»


Слайд 18

Статистика сторінки агентства нерухомості «Антей» Джерело Google Analytics


Слайд 19

І так... Реклама, розміщена в інтернеті, дає можливість точно знати наскільки виправдані Ваші вкладення в рекламу. Інтернет-реклама - це донесення реклами до високодохідної, активної, інноваційної частини цільової аудиторії. Сам факт просування бренду в інтернеті працює на імідж. Рекламна кампанія в інтернеті – це легко керований процес, тобто корективи в інтенсивність показів, фокусування реклами і навіть рекламні блоки можна додавати безпосередньо в процесі проведення РК.


Слайд 20

Дякую за увагу! З повагою, Палійчук Тамара Керівник відділу продаж РІА Мультимедіа Тел./факс: (0432)55-52-00 (067)427-95-17 mailto: paliychuk.tamara@ria.ua


×

HTML:

Ссылка: