'

Ефективність Online продаж Тамара Палійчук

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Ефективність Online продаж Тамара Палійчук


Slide 1

Інтернет - об'єднує в собі всі види засобів масової інформації і відносно інших найшвидше розвиваеться і залишається наймолодшим каналом комунікацій. Аудиторія інтернета України: Листопад 2009 р. - близько 7,6 млн. чоловік; Жовтень 2009 - 7,46 млн. чоловік; Вересень 2009 - 7,35 млн. чоловік; Зростання в порівнянні з листопадом 2008 року склало 7,8% або близько 600 тисяч користувачів. За даними інтернет-дослідження gemiusAudience


Slide 2

Інтернет як рекламний майданчик володіє принциповими особливостями, які властиві тільки йому. Таргетинг Відсутність географічних меж Докладне представлення інформації Цілодобовий вплив Доступність Низька вартість Оперативність Можливість точного визначення ефективності рекламної кампанії


Slide 3

Таргетинг Ні для якого іншого засобу реклами не існує такого поняття як: Таргетинг - унікальна можливість фокусувати рекламу в інтернеті на визначеній цільовій аудиторії, що збільшує її ефективність і окупність.


Slide 4

Можливості таргетинга Географічний таргетинг; Таргетинг за часом показів; Таргетинг по кількості показів унікальному користувачеві.


Slide 5

Відсутність географічних меж Звичайні засоби масової інформації, через які здійснюються рекламні покази, як правило, мають прихильність до певного регіону. Реклама в інтернеті дозволяє розширити сфери впливу РК. Банер компанії “Центр травматології і ортопедії” розміщений по Тернополю


Slide 6

Відсутність географічних меж І по Вінниці


Slide 7

Докладне представлення інформації Розміщуючи інформацію в інтернеті, рекламодавець дістає можливість більш повно дати уявлення про свої послуги і товари. Способів представлення продукції в Інтернеті велика кількість: можна розмістити текст з докладним описом товарів і послуг, додати фотографії, звук, Flash-анімацію.


Slide 8

Інтерактивність Різні сучасні інтернет-технології (flash, DHTML, CGI, rich-media і ін.) надають унікальну можливість взаємодії рекламодавця з потенційним клієнтом. На відміну від телебачення або радіо, які являються відносно пасивнимі засобами масової інформації і служать перш за все для розваги, інтернет вимагає активної участі. Нічого не відбувається до тих пір, поки користувач не виконає якоїсь дії.


Slide 9

Інтерактивність


Slide 10

Цілодобовий вплив Розміщення інформації про вашу компанію, товар або послугу в мережі інтернет зробить її доступною для потенційного клієнта 24 години в добу 7 днів в тиждень, по вихідним і на свята. «Якщо вашої компанії немає в Інтернеті значить, її немає взагалі».


Slide 11

Доступність Простота роботи з Інтернетом і його популярність, надає можливість повідомити про себе всьому світу. Середній час, який один користувач присвячує інтернету протягом місяця, за рік зріс з 2 г. 53 хв. (листопад 2008 р.) до 6 г. 28 хв. (листопад 2009 р.).


Slide 12

Низька вартість Низька вартість відносно інших видів реклами Використовуючи інтернет-рекламу, рекламодавець має можливість не тільки повністю розповісти і показати все, що цікаво клієнтам, але і вступити в безпосередній контакт з ними. Причому вартість практично не залежить від об'єму інформації Вартість розміщення реклами в Інтернеті набагато нижча за вартість реклами в інших видах засобів масової інформації.


Slide 13

Низька вартість


Slide 14

Оперативність Миттеве внесення змін до ходу Вашої рекламної кампанії. Інтернет дає можливість не тільки спрямувати рекламне повідомлення до потрібної цільової групи, але і побачити в режимі реального часу реакцію на дане повідомлення. CTR — 0,01 % CTR — 0,17%


Slide 15

Оперативність


Slide 16

Можливість точного визначення ефективності рекламної кампанії Розміщуючи рекламу в звичайних засобах масової інформації, ви не маєте можливості дізнатися скільки людей дійсно зацікавилося вашою продукцією. Власникам сайту завжди доступна статистика показів рекламних оголошень і відгуків на них.


Slide 17

Сторінка агентства нерухомості «Антей»


Slide 18

Статистика сторінки агентства нерухомості «Антей» Джерело Google Analytics


Slide 19

І так... Реклама, розміщена в інтернеті, дає можливість точно знати наскільки виправдані Ваші вкладення в рекламу. Інтернет-реклама - це донесення реклами до високодохідної, активної, інноваційної частини цільової аудиторії. Сам факт просування бренду в інтернеті працює на імідж. Рекламна кампанія в інтернеті – це легко керований процес, тобто корективи в інтенсивність показів, фокусування реклами і навіть рекламні блоки можна додавати безпосередньо в процесі проведення РК.


Slide 20

Дякую за увагу! З повагою, Палійчук Тамара Керівник відділу продаж РІА Мультимедіа Тел./факс: (0432)55-52-00 (067)427-95-17 mailto: paliychuk.tamara@ria.ua


×

HTML:

Ссылка: