'

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЧЕРКАСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АВТОДОРОЖНІЙ ЛІЦЕЙ Відео-презентація СУЧАСНА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА АВТОР : ГАРАСЮТА ВОЛОДИМИР.

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0


Слайд 1

СУЧАСНА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА


Слайд 2

Види та класифікація автогрейдерів


Слайд 3

Автогрейдер MG 1320B Призначений для виконання землерийно-профілювальних робіт, утримання доріг, вулиць і площ як взимку, так і влітку.


Слайд 4

Технічна характеристика автогрейдера MG 1320B


Слайд 5

Автогрейдер застосовується для планування найскладніших ділянок доріг зважаючи на можливість трикоординатного позиціонування відвалу. Автогрейдер PQ160


Слайд 6

Технічна характеристика автогрейдера PQ 160


Слайд 7

Автогрейдер А-120 Призначений для зведення земляного полотна, пристрою дорожніх підстав і покриттів, різноманітних планувальних робіт, профілізації і обробки дорожнього полотна, а також для ремонту і утримання доріг, міських проїздів і площ.


Слайд 8

Технічна характеристика напівважкого автогрейдера А-120


Слайд 9

Автогрейдер ГС-18.05 Призначений для виконання енергоємних земляних робіт великого об'єму або робіт у важких дорожніх умовах. Напівважкий автогрейдер ГС-18.05 - ефективна машина для виконання будівництва та утримання, автомобільних доріг.


Слайд 10

Технічна характеристика автогрейдера ГС-18.05


Слайд 11

Автогрейдер ДЗ-122 Призначений для земляних робіт з будівництва земляного полотна ґрунтових доріг, зведення насипів, планування площ, влаштуванню корит, а також для змішування ґрунтів з добавками і в'яжучими матеріалами на полотні дороги, ремонту і утримання доріг, узбіч, а також для очищення доріг від снігу.


Слайд 12

Технічна характеристика автогрейдера ДЗ-122


Слайд 13

Автогрейдер ДЗ-201 Автогрейдер легкого класу - призначений для землерийно-профілювальних робіт на легких грунтах при будівництві та ремонті автомобільних доріг, для очищення доріг від снігу та бруду.


Слайд 14

Технічна характеристика автогрейдера ДЗ-201


Слайд 15

Автогрейдер ДЗ-298 класу 250 експлуатаційної масою 24 т. На машині застосована шарнірно-зчленована рама, яка дозволила скоротити радіус повороту до 8 м. Підвищення робочих характеристик та надійності вирішено за рахунок застосування імпортних комплектуючих: Балансирной візки і двигуна німецького виробництва, гідромеханічної трансмісії ZF, гідравлічної та гальмівної системи виробництва Німеччини та Італії.


Слайд 16

Технічна характеристика автогрейдера ДЗ-298


Слайд 17

Види та класифікація котків


Слайд 18

Коток дорожній самоходний двухвальцовий вібраціонний ДМ-47 Використовується при ущільненні верхніх шарів основ і дорожніх покриттів з піщано-гравійних, щебеневих, асфальто-бетонних та інших матеріалів при виробництві дорожньо-будівельних і ремонтних робіт.


Слайд 19

Технічна характеристика котка самохідного двух вальцевого вібраційного ДМ-47


Слайд 20

Коток дорожній самохідний статистичний ДУ- 48М Використовується при ущільненні верхніх шарів основ і дорожніх покриттів з піщано-гравійних, щебеневих, асфальто-бетонних та інших матеріалів при виробництві дорожньо-будівельних і ремонтних робіт.


Слайд 21

Технічна характеристика котка самохідного статистичного ДУ-48М


Слайд 22

Коток вібраціонний комбінований ДУ-84 Використовується при ущільненні підстав з різних дорожньо-будівельних матеріалів і дорожніх покриттів з бітумно-мінеральних сумішей.


Слайд 23

Технічна характеристика котока вібраціонного комбінованого ДУ-84


Слайд 24

Коток дорожній грунтовий вібраціонний ДУ-85 Використовується при прослойного ущільненні попередньо спланованих насипних ґрунтів і верхніх шарів основ з різних будівельних матеріалів.


Слайд 25

Технічна характеристика котка дорожнього грунтового вібраціонного ДУ-85


Слайд 26

Коток пневмоколісний  прицепний ДУ-16 Використовується при статичному шаровому ущільненні ґрунтів, гравійно-щебеневих і стабілізованих матеріалів, при спорудженні дамб, аеродромних майданчиків, гребель, насипів, основ та покриттів автомобільних доріг та інших споруд.


Слайд 27

Технічна характеристика котка пневмоколісного  прицепного ДУ-16


Слайд 28

Коток дорожній вібраційний с гладкими вальцями ДУ-96 Використовується при ущільненні покриттів з бітумно-мінеральних сумішей і основ з різних дорожньо-будівельних матеріалів, при значних обсягах робіт на автодорогах загального призначення і внутрішньогосподарських дорогах.


Слайд 29

Технічна характеристика котка дорожнього вібраційного с гладкими вальцями ДУ-96


Слайд 30

Коток тротуарний вибраційний ДУ-82 Використовується при ущільненні гравійно-піщаних сумішей і підстав асфальтобетонних покриттів при невеликих обсягах робіт, де використання звичайних ковзанок неприпустимо через їх розмірів і обмеженою маневреності. Каток ефективний при будівництві та ремонті автомобільних доріг, пішохідних і велосипедних доріжок, узбіч, під'їздів до гаражів, до садів, при влаштуванні ландшафтів і т.п.


Слайд 31

Технічна характеристика котка тротуарного вібраційного ДУ-82


Слайд 32

Коток вібраційний причепний ДУ-94 Використовується при шаровому ущільненні попередньо спланованих грунтів і нижніх шарів підстав з різних дорожньо-будівельних матеріалів. Каток ефективний при досить великих обсягах робіт на автомобільних дорогах загального користування I ... III категорій. Також при будівництві та ремонті міських вулиць, облаштування територій об'єктів промислового призначення та цивільного будівництва.


Слайд 33

Технічна характеристика котка вібраційного причепного ДУ-94


Слайд 34

Коток дорожній пневмоколісний ДУ-100 Використовується при ущільненні підстав з різних дорожньо-будівельних матеріалів, покриттів з бітумно-мінеральних сумішей.


Слайд 35

Технічна характеристика котка дорожнього пневмоколісного ДУ-100


Слайд 36

Види та класифікація бульдозерів


Слайд 37

Бульдозер Т-130 Призначений для виконання землерийних, плантажною, дорожніх і планувальних та інших земляних робіт.


Слайд 38

Технічна характеристика бульдозера Т-130


Слайд 39

Бульдозер Т-170 Призначений для виконання землерийних, плантажною, дорожніх і планувальних та інших земляних робіт.


Слайд 40

Технічна характеристика бульдозера Т-170


Слайд 41

Бульдозер Т-90 Призначений для виконання землерийних, плантажною, дорожніх і планувальних та інших земляних робіт.


Слайд 42

Технічна характеристика бульдозера Т-90


Слайд 43

Види та класифікація екскаваторів одноківшових


Слайд 44

Екскаватор Е-9 призначений для виконання наступних робіт: * Фронтальним вантажним обладнанням з ковшами - вантажно-розвантажувальні роботи з сипкими і дрібношматкових матеріалами; * Фронтальним вантажним обладнанням з відвалом - земляні роботи на грунтах 1 і 2 категорій (планування будівельних майданчиків і грунтових доріг, засипання траншей, ям і т.п.); * Навісним екскаваторним обладнанням (зворотною лопатою) - земляні роботи на грунтах 1-4 категорій (копання траншей, ям, котлованів) з вивантаженням у транспортні засоби або у відвал. Робота на грунтах вище 3 категорії допускається тільки після попереднього розпушування.


Слайд 45

Основна технічна характеристика екскаватора Е-9


Слайд 46

Технічна характеристика навантажувального і бульдозерного обладнання


Слайд 47

Екскаватор Е-11 призначений для виконання наступних робіт: * Фронтальним вантажним обладнанням з ковшами - вантажно-розвантажувальні роботи з сипкими і дрібно шматкових матеріалами; * Фронтальним вантажним обладнанням з відвалом - земляні роботи на грунтах 1 і 2 категорій (планування будівельних майданчиків і грунтових доріг, засипання траншей, ям і т.п.); * Навісним екскаваторним обладнанням (зворотною лопатою) - земляні роботи на грунтах 1-4 категорій (копання траншей, ям, котлованів) з вивантаженням у транспортні засоби або у відвал. Робота на грунтах вище 3 категорії допускається тільки після попереднього розпушування.


Слайд 48

Основна технічні характеристики екскаватора Е-11


Слайд 49

Технічні характеристики навантажувального і бульдозерного обладнання


Слайд 50

Экскаватор ЕТ-26-20 Призначений - для розробки ґрунтів I - IV категорій і попередньо розпушених скельних та мерзлих ґрунтів V - VI категорій з величиною кусків не більше 400 мм; - Для виконання різних видів земляних робіт на будівельних майданчиках цивільного та промислового будівництва, розробки кар'єрів, риття котлованів, траншей, каналів, Навантаження сипучих матеріалів, порід і ґрунтів в автотранспорт, відкриті вагони і платформи залізничного транспорту.


Слайд 51

Технічна характеристики екскаватора ЕТ-26-20


Слайд 52

Пневмоколісний гідравлічний экскаватор ЕК-12 Призначений для розробки котлованів, траншей в ґрунтах I-IV категорій, навантаження і розвантаження сипучих матеріалів, розпушених скельних порід і мерзлих ґрунтів (при величині кусків не більше 200 мм.), а також для інших робіт в умовах промислового, міського сільського, транспортного та меліоративного будівництва.


Слайд 53

Технічна характеристики пневмоколісного гідравлічного экскаватора ЕК-12


Слайд 54

Гусеничний гідравлічний екскаватор ЕТ-14 Призначений для розробки котлованів, траншей, кар'єрів в грунтах I-IV категорій, навантаження і розвантаження сипучих матеріалів, розпушених скельних порід і мерзлих грунтів, а також для інших робіт в умовах промислового, міського, сільського, транспортного і меліоративного будівництва.


Слайд 55

Технічна характеристики гусеничного гідравлічного екскаватора ЕТ-14


×

HTML:

Ссылка: