'

ЄДИНЕ

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

ЄДИНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ВІКНО ВЛАДИ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО


Слайд 1

ПРОПОЗИЦІЯ Інформаційного агентства «Vlada.UA» Висвітлення діяльності всіх органів влади на єдиному національному інформаційному порталі верхнього рівня www.vlada.ua Ми пропонуємо технічно довершений та фінансово доступний демократичний ресурс.


Слайд 2

МЕТА та МІСІЯ проекту www.vlada.ua Мета проекту – висвітлювання діяльності всіх гілок влади та інформування громадськості про всі значущі події та досягнення представників влади. Місія проекту – створення позитивного іміджу представника влади та української влади в цілому.


Слайд 3

ПРОБЛЕМИ ВИСВІТЛЕННЯ діяльності влади Самостійне висвітлення діяльності владою: публікація новин у розрізнених джерелах інформації: газети, телебачення, інтернет; моніторинг інформації у «ручному режимі»; аналіз великого масиву інформації, що потребує значних витрат; складнощі в роботі комунальних ЗМІ: неповне та несвоєчасне висвітлення подій, недоступність широкому загалу, відсутність інтернет-порталів.


Слайд 4

ПРОБЛЕМИ ВИСВІТЛЕННЯ діяльності влади Висвітлення діяльності влади ЗМІ: публікація новин лише центральних органів влади, у цей час органи місцевої влади знаходяться в інформаційному вакуумі; розміщення лише негативної інформації, часто побудованої на скандалах, а не на позитиві; орієнтованість інформаційних агентств на комерційну складову, що обумовлює завищені розцінки на розміщення новин.


Слайд 5

ПЕРШІ КРОКИ ВЛАДИ у вирішенні проблеми прийнято Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Президент В.Ф. Янукович доручив Кабінету Міністрів приділити особливу увагу інформуванню громадськості про діяльність органів влади;


Слайд 6

ПЕРШІ КРОКИ ВЛАДИ у вирішенні проблеми Прем'єр-міністр Н.Я. Азаров зобов'язав ввести посади прес-секретарів як обов'язкові; розроблено проект «Укрінформ-блоги». внесено зміни до законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» та інших;


Слайд 7

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ за допомогою єдиного інформаційного вікна Для оперативного, повного і коректного інформування громадськості про діяльність влади та її представників зараз як ніколи необхідний лояльний національний ресурс в інтернет-просторі. Таким ресурсом є Інформаційний портал www.vlada.ua, який надає громадянам та організаціям оперативну і ретельно відібрану інформацію та дозволяє налагодити діалог влади з суспільством.


Слайд 8

ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ проекту www.vlada.ua Персональні сайти учасників проекту Портали органів влади Матеріали власних журналістів проекту Новинні портали ЗМІ Інформаційний портал


Слайд 9

ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ проекту www.vlada.ua


Слайд 10

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ www.vlada.ua Єдине інформаційне вікно влади Засіб індивідуальної інформації Система інноваційного пошуку Діалог із суспільством Англомовна версія для інвесторів Найнижча вартість публікації


Слайд 11

www.VLADA.ua — Засіб індивідуальної інформації Проект www.vlada.ua має унікальну рису, що відрізняє його від всіх ЗМІ – портал будується на новітньому і перспективному принципі «Засоби індивідуально-масової комунікації», що дозволяє кожному відвідувачу отримувати тільки потрібну йому інформацію в зручній йому формі. Жоден інший інформаційний ресурс в Україні поки ще не надає користувачам такої можливості.


Слайд 12

СИСТЕМА ІННОВАЦІЙНОГО ПОШУКУ на порталі www.vlada.ua Завдяки впровадженню інновацій в роботі з базами даних новин проект www.vlada.ua надає можливість відбору та аналізу величезного обсягу інформації. Унікальна система фільтрів пошуку надає можливість відстежувати інформаційну активність районів і міст в режимі on-line, обмінюватися досвідом між регіонами, складати аналітичні звіти за період в зручній та зрозумілій формі.


Слайд 13

www.VLADA.ua — це діалог із суспільством Ще одна перевага проекту www.vlada.ua – це діалог з владою. Кожному користувачеві ресурсу надається можливість: обговорювати або коментувати опубліковану інформацію; задавати питання конкретному представникові влади; вносити свої пропозиції; приймати участь у законотворчості і т.д.


Слайд 14

АНГЛОМОВНА ВЕРСІЯ порталу www.vlada.ua Інновацією проекту www.vlada.ua також є англомовна версія порталу, на якій розміщується матеріал, призначений для представників інших держав, наприклад, іноземних інвесторів або туристів. Портал www.vlada.ua – це «вікно у світ» для представників влади, що забезпечує стійкий інтерес всього англомовного світу до досягнень Україні в цілому та її окремих регіонів.


Слайд 15

НАЙДЕМОКРАТИЧНІШІ УМОВИ СПІВРОБІТНИЦТВА За рахунок унікального підходу та масовості вартість послуг Інформаційного агентства «Vlada.UA» в десятки разів менше, ніж у інших ЗМІ, при цьому послуга в запропонованому нами вигляді не має аналогів не тільки в Україні, а й у світі! При цьому Інформаційне агентство «Vlada.UA» – єдине ЗМІ в Україні, що гарантує донесення до суспільства неспотвореної інформацій «з перших вуст».


Слайд 16

ДОКУМЕНТИ Інформаційного агентства «Vlada.UA» Виписка з єдиного державного реєстру Свідоцтво суб'єкта інформаційної діяльності


Слайд 17

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ проект www.vlada.ua Об'єктивне висвітлення діяльності та публікація інформації тільки з «перших вуст» Популяризація діяльності органів влади, яка часто залишається неосвітленою в ЗМІ Цитування новин популярними ЗМІ (ТБ, друковані видання, інтернет, радіо) Розміщення новин регіональних органів влади в загальній інформаційній стрічці та їх публікація поряд з новинами «ключових фігур» української влади


Слайд 18

ПЕРСОНАЛЬНІ САЙТИ в проекті www.vlada.ua Окрім органів влади свою інформацію на порталі розміщують також і самі представники влади, або їх прес-служби, використовуючи унікальний інструмент – персональні сайти в доменній області www.vlada.ua. У проекті www.vlada.ua представник влади отримує в своє розпорядження всі можливості сучасних інтернет-технологій: від власного блогу, інтегрованого у всі популярні соціальні мережі, до інтернет-приймальні.


Слайд 19

УМОВИ СПІВРОБІТНИЦТВА з Інформаційним агентством «Vlada.UA» Абонентське обслуговування здійснюється ТОВ «Інформаційне агентство «VLADA.UA» на підставі договору про надання інформаційних послуг. Щомісячна абонплата у базовому пакеті послуг становить 1000,00 грн. Також Інформаційне агентство «VLADA.UA» надає можливість опрацювання професійними журналістами та PR-менеджерами будь якої інформації Замовника та написання статей, аналітичних матеріалів або прес-релізів. Вартість цієї послуги оговорюється окремо.


Слайд 20

ЩО ВХОДИТЬ ДО БАЗОВОГО ПАКЕТУ ПОСЛУГ Інформаційного агентства «Vlada.UA»? До базового пакету послуг входить внесення новин Замовника до бази даних новин Інформагентства "Vlada.UA" без обмежень у кількості. Кожна стаття проходить обов'язкову модерацію з метою застосування інноваційної системи пошуку. До послуги входить висвітлення діяльності одного органа влади. Тобто, якщо на сайті обласного органу висвітлюється його діяльність та діяльність його районних підрозділів, то обробляються новини лише обласного органу. З районними підрозділами укладаються окремі договори.


Слайд 21

ЧИМ VLADA.UA ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від інших Інформаційних агентств? Тільки ми надаємо можливість органам державної та місцевої влади всіх гілок та всіх рівнів спілкуватися із суспільством за допомогою єдиного інформаційного вікна. І коли всі інші ЗМІ висвітлюють лише недоліки, нібито: «Хороші новини про діяльність влади нікого не цікавлять», ми заявляємо: «Без об`єднання зусиль всіх гілок влади, без застосування інноваційних підходів, що зроблять новини про діяльність влади доступними та інформативними, влада буде програвати в інформаційному просторі!»


Слайд 22

НАВІЩО РОЗМІЩУВАТИ НОВИНИ ЗІ СВОГО САЙТУ на порталі www.vlada.ua? Інформагентство "Vlada.UA" не просто об`єднує всі новини про діяльність влади, а надає унікальну можливість їх фільтрації за змістом та суттю. Крім того, всі налаштування пошуку можна зберігати та передавати для користування друзям, тому що кожне налаштування має статичну веб-адресу. Таким чином читачі зможуть отримувати лише потрібну для них інформацію витрачаючи набагато менше свого часу. Завдяки нам новини про діяльність влади стануть набагато доступнішими!


Слайд 23

НАВІЩО АДАПТУВАТИ НОВИНИ ЗІ СВОГО САЙТУ під потреби пересічного громадянина? Наразі у чиновників існує хибна думка, нібито їм не потрібно підлаштовуватися під інтереси пересічних громадян та надавати інформацію у зручному, зрозумілому та сучасному форматі! Насправді, сьогодні користувачеві інтернет доступний величезний обсяг інформації, що зростає кожної хвилини. При цьому інформація про діяльність органів влади має необроблений вид, тому її просто неможливо оперативно відстежувати та обирати лише потрібну. І тільки ми надаємо послугу обробки та фільтрації новин під потреби користувача!


Слайд 24

ЯК VLADA.UA ВИСВІТЛЮВАТИМЕ діяльність опозиції? Для висвітлення новин опозиції нами передбачено окремий критерій. Тобто ми надаємо можливість обирати лише новини про опозицію, дізнаватися її думку з питань діяльності того чи іншого органу. Але ми за конструктивну опозицію, і саме тому висловлювання "все погано та влада все робить неправильно" ми не будемо публікувати, як такі, що не містить жодного сенсу. Це не опозиційна діяльність, а проста балаканина! Ми вітаємо та будемо завжди підтримувати конструктивний підхід з викладенням альтернативної точки зору та пропозиціями.


Слайд 25

МОЖЛИВОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО ПОШУКУ на ресурсі www.vlada.ua За допомогою фільтрів пошуку у кожного користувача є можливість фільтрувати та сортувати новини органів влади всіх рівнів. Наприклад: 1. Підводити підсумки діяльності керівників органів влади (міських голів, голів місцевих адміністрацій та рад, депутатів ті інших) з будь-якою вибіркою за територіями (в тому числі зведено за регіонами). 2. Аналізувати «обіцянки» керівників органів влади (міських голів, голів місцевих адміністрацій та рад, депутатів).


Слайд 26

МОЖЛИВОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО ПОШУКУ на ресурсі www.vlada.ua 3. Об`єднувати новини різних гілок влади у необхідному регіоні (адміністрації, ради, ДПІ та інші) та відбирати їх за необхідними критеріями. 4. Обирати новини про хід реформ у галузях (медицина, освіта, інфраструктура, економіка ті інше) з вибіркою органів влади, які цікавлять читача. 5. Аналізувати діяльність опозиції та її пропозиції з будь-якого питання та до будь якого органу влади або їх сукупності. 6. Дивитись новини щодо кадрових змін за критеріями, які цікавлять читача.


Слайд 27

МОЖЛИВОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО ПОШУКУ на ресурсі www.vlada.ua 7. Отримувати інформацію про боротьбу з корупцією у регіоні, регіонах, містах та за будь-якою іншою вибіркою. 8. Дивитись новини лише за обраний період (наприклад, за останні 1, 2 або 10 днів) без необхідності зміни налаштувань щоразу. 9. Знайомитись з висвітленням того чи іншого органу влади чи теми у засобах ЗМІ або порівнювати висвітлення тем та подій органами влади та ЗМІ.


Слайд 28

МОЖЛИВОСТІ ІННОВАЦІЙНОГО ПОШУКУ на ресурсі www.vlada.ua 10. Відбирати лише аналітичні матеріали за необхідною темою та лише стосовно діяльності потрібного органу влади (їх сукупності). 11. Переглядати анонси прес-конференцій відразу всіх органів влади, які цікавлять користувача (це особливо зручно для журналістів). 12. Відстежувати кроки влади на шляху розвитку інвестиційної привабливості України на англійській мові. Це лише декілька прикладів з величезного обсягу можливостей нашої системи налаштувань та пошуку по базі даних новин.


Слайд 29

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «VLADA.UA» - це крок у інформаційне майбутнє! Ми надаємо абсолютно нову послугу, йдемо попереду часу але розуміємо, що згодом наш сервіс стане такою ж звичайною послугою, як зараз, наприклад, послуги соціальних мереж, які ще 5-7 років тому були нікому невідомими та незрозумілими. Прогрес в інформаційній галузі став невід`ємною складовою частиною нашого сьогодення, а Інформаційне агентство "Vlada.UA" є невід`ємною частиною та наслідком прогресу!


Слайд 30

ЄДИНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ВІКНО ВЛАДИ Відсутність інформації про діяльність призводить до формування думки про відсутність діяльності! « »


×

HTML:

Ссылка: