'

Громадські мобілізаційні кампанії у соціальних медіа: принципи та алгоритм (на прикладі просування Києва до гри Monopoly)

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Громадські мобілізаційні кампанії у соціальних медіа: принципи та алгоритм (на прикладі просування Києва до гри Monopoly) Микола Малуха ака jesfor, засновник Академії блогослов`я BridgeCamp, Київ 16.10.2010


Слайд 1

Що трапилось з Monopoly? “We gathered a small group of active people who started a campaign on the Internet and later more people joined us, spreading information about the campaign among Ukrainians living in Ukraine and abroad,” said Mykola Malukha, a Kyiv journalist who headed the campaign”.


Слайд 2

Чому саме «Пропіаримо Україну в Monopoly»? - Найбільш результативна інтернет-кампанія в Україні: глобальна промоція України з мін. інвестиції у $400 тис.; - Ініціатор, один із керівників, безпосередній учасник: з середини набагато краще, ніж зі сторони; - Акумуляція досвіду з інших ініціатив; Але враховую досягнення не лише Monopoly


Слайд 3

Концепція громадської кампанії Вам потрібні: SWOT-аналіз; визначення цінностей, місії, бачення, мети, стратегії, тактики… Чіткість допоможе у пошуку союзників, зміцнить апологетику (захист) вашого проекту, випередить ваших опонентів.


Слайд 4

Продумати яскраву та лаконічну назву та гасло Здається «Пропіаримо Україну в «Монополії» не дуже вдалий приклад ?


Слайд 5

Розробка лого Максимально просте: легко запам`ятовується, мінімум кольорів, мінімум шрифтів, візуальна простота. Практична сторона: зручне для друку та трафарету.


Слайд 6

Офіційно розпочати кампанію Звернення до аудиторії (через ЗМІ, відео, блог): - обґрунтоване; - прив`язане до потреб суспільства; - змістовне; - мотиваційне; - чітка, виразна кінцева мета.


Слайд 7

Відкриття офіційних представництв у соціальних медіа (дві концепції) Стратегія Coca-Cola Стратегія Pepsi


Слайд 8

Наповнення контентом та інформування Повинен містити: - Оперативність; - Інформативність; - Ексклюзивність; - Оригінальність; - Прогресивність; - Антагоністичність.


Слайд 9

Пошук союзників / партнерів Інструменти web 2.0 створює середовище готове до співпраці. Варто запропонувати різнобічну взаємодію: від інформпідтримки до безпосередньої участі в реалізації проекту.


Слайд 10

Формування команди а) Регулярна комунікація: групові обговорення; спілкування віч-на-віч. б) Делегування повноважень: є відповідальність, немає фюрерів.


Слайд 11

Не женіться за копірайтом Максимально дистанціюйтеся від офіційних абревіатур та структур. Це повинен бути рух активних громадян або коаліції громадських об`єднань.


Слайд 12

Перетворення однодумців в апологетів Для відбиття атак опонентів вам потрібні «мобільні команди швидкого реагування». Чим більше охоплення, тим більший спротив.


Слайд 13

Оффлайнова активність Громадськість повинна побачити, що ви є живим та масовим рухом, а не ініціатива двох-трьох віртуальних активістів


Слайд 14

Перетворюйте ваші екаунти на місця генерації ідей Через обговорення дайте можливість учасникам кампанії зробити внесок у загальну перемогу. Не бійтеся відійти від запланованого порядку денного.


Слайд 15

Проривайте інформаційну блокаду Згідно дослідженню (у США) видання PR Week та компанії PR Newswire, 68% онлайн-журналістів регулярно читають блоги і соціальні мережі для пошуку інформації. Серед офлайн-видань – 35-38%.   68% блоґерів і 36% онлайн-журналістів використовують повідомлення користувачів Twitter при написанні матеріалів.


Слайд 16

Але пам`ятайте, що… революція не буде твітити… Соціальні медіа – це не ліки, а лише каталізатор. Small Change: Why the revolution will not be tweeted. by Malcolm Gladwell, The New Yorker


Слайд 17

Дякую за увагу Гадості писати сюди: jesfor.malukha@gmail.com Всяку єресь можна почитати тут: jesfor.livejournal.com; twitter: @jesfor Забити стрілку можна за номером: +380681994124; +380669225389 Піти вчитися на блоґера сюди:


×

HTML:

Ссылка: