'

Відповіді на запитання щодо цифрового телебачення

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Відповіді на запитання щодо цифрового телебачення Озвучені на прес-конференції “Результати перевірки виконання ліцензійних умов зі створення мережі цифрового ефірного телебачення в Україні компанією “Зеонбуд” 31 січня 2012


Слайд 1


Слайд 2


Слайд 3

Коли надійдуть у продаж перші сет-топ-бокси? “У лютому цього року надійде перша партія. До виробництва цих пристроїв причетна компанія Strong. Сам Strong розміщує своє виробництво на заводах у Китаї. Що стосується китайських виробників – ми тестували сет-топ-бокси десятків виробників, і мушу сказати, що попри розповсюджену думку, що китайське – завжди погане, це не зовсім так.” Віктор Галич, гендиректор ТОВ “Зеонбуд”


Слайд 4

За державний кошт купуються приймачі для малозабезпечених. А чи збирається держава потурбуватися про тих, хто вже купив телевізори DVB-T2 або відповідні приймачі? Таких телевізорів, за словами голови Держкомтелерадіо О.Курдіновича, у нас дуже невелика кількість, вона обчислюється сотнями. “Власники телевізорів DVB-T2 не постраждають від впровадження системи умовного доступу Irdeto. Прийнято рішення, що буде організовано виробництво САМ-модулів, які встановлюватимуться в ці телевізори і розкодовуватимуть сигнал. Вони будуть у вільному продажі на ринку” Віктор Галич, гендиректор ТОВ «Зеонбуд»


Слайд 5

Яка доля DVB-T в Україні? Цифрове ефірне мовлення вестиметься у форматі DVB-T2. А в DVB-T можна дивитися кабельне та супутникове телебачення.


Слайд 6

Поясність, будь ласка, чому розподіл ресіверів відбувається за кошти держбюджету? За кошти Держбюджету упродовж кількох років буде розподілено щонайбільше півтора млн. перетворювачів цифрового сигналу. Інші глядачі (за даними Держкомтеларадіо з ефіру сигнал приймається приблизно в 10 млн. домогосподарств) матиму самі подбати про доступ до цифрового телебачення. “Держава прагне підтримати сім’ї, які не можуть собі дозволити купівлю сертифікованого сет-топ-боксу. Інше питання, де і як знайти ці сім’ї”. Комітет уже розробив відповідний порядок підтримки малозабезпечених громадян, його має затвердити Кабмін. Відповідно до цього документа держава допомагатиме тим людям, які отримують субсидію на оплату комунальних послуг. Олександр Курдінови, голова Держкомтелерадіо


Слайд 7

Якщо в мене вже є телевізор, який приймає сигнал DVB-T2, чи потрібно мені додатково купувати тюнер для того, щоб приймати кодований сигнал? Як повідомили в ТОВ “Зеонбуд” , до таких телевізорів потрібно придбати САМ-модуль. Він має бути значно дешевший.


Слайд 8

Яка доля у МХ-4? Коли у ньому будуть мовити телеканали «першого ешелону», а не ті, у кого найнижчий рейтинг? Ліцензію на МХ-4 має провайдер програмної послуги УЦТМ. Зараз Національна рада судиться з компанією, оскільки вона не виконує свої зобов’язання. Тому конкурс на місця в МХ-4 поки-що оголосити не можна.


Слайд 9

Чому вже понад півроку багато загальноукраїнських ефірних телеканалів транслюються у поганій якості? Як довго це ще триватиме? З чим це пов’язано? Якість цифрового сигналу залежить від багатьох чинників. Це потрібно з’ясовувати в кожному окремому випадку. У кожній місцевості можуть бути інші причини.


Слайд 10

Чи є кодування цифрового ТБ порушенням Закону України “Про основи національної безпеки”? 32 канали (28 загальнонаціональних і 4 місцевих) будуть у відкритому доступі. Кожен може їх переглядати.


×

HTML:

Ссылка: