'

ТОЧКА ЖИТТЯ

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

ТОЧКА ЖИТТЯ


Слайд 1

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” Проблема ПРОБЛЕМА Потреба України у неродинних трансплантаціях кісткового мозку щорічно – близько 200 дітей. Реальні можливості проведення операцій на наявному обладнанні станом на сьогодні – близько 14 родинних трасплантацій на рік. Неродинні трансплантації не проводяться ані державними, ані приватними клініками України. Єдиний шанс для хворих – операція закордоном. Вартість лікування дитини за кордоном коштує від 100 000 доларів США до 300 тисяч євро.


Слайд 2

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” МЕТА ПРОЕКТУ Створення Референс – центру із пересадки кісткового мозку та Реєстру донорів кісткового мозку України [Базою для створення центру є Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку УДСЛ «ОХМАТДИТ»]


Слайд 3

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ЦІЛІ ПРОЕКТУ Створення високотехнологічної, якісної і сучасної інфраструктури для неродинної пересадки кісткового мозку та типування тканин донорів. Створення та реєстрація національного Реєстру донорів кісткового мозку у відповідних міжнародних структурах з метою уможливлення обміну інформацією та донорськими тканинами у разі потреби. Здешевлення вартості лікування та уможливлення отримання якісних медичних послуг у галузі онкології на території України для неповнолітніх громадян України. Зміна суспільної думки про донорство кісткового мозку та заохочення членів суспільства приєднатися до Реєстру донорів кісткового мозку.


Слайд 4

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ Налагодження співпраці із зацікавленими у проекті сторонами, укладення необхідних угод з урахуванням досвіду інших країн щодо неродинної трансплантації кісткового мозку. Проведення реконструкції приміщень Центру дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку УДСЛ “ОХМАТДИТ” відповідно до світових стандартів, та із використанням новітніх матеріалів. Закупівля потрібної апаратури для якісного функціонування лабораторії із типування донорів кісткового мозку. Стажування персоналу лабораторії в одній із провідних європейських лабораторій із типування донорів кісткового мозку. Проведення широкої інформаційної кампанії з метою залучення якнайбільшої кількості осіб до донорства кісткового мозку. Інституційна розбудова Реєстру відповідно до світових стандартів із запровадженням відповідних наглядових органів. Внесення змін до законодавства України та інших нормативних актів щодо донорства кісткового мозку.


Слайд 5

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ Введення в експлуатацію якісної і сучасної лабораторії із типування донорського матеріалу. Наповнення та початок діяльності Реєстру донорів кісткового мозку, його реєстрація у міжнародному реєстрі. Початок проведення пересадки кісткового мозку від неродинних донорів в Україні. Зниження вартості лікування онкогематологічних захворювань у порівнянні до вартості лікування в іноземних клініках. Зменшення дитячої смертності в Україні.


Слайд 6

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ПРОВЕДЕНА РОБОТА Підписано угоду із керівництвом УДСЛ “ОХМАТДИТ” про спільну діяльність на впровадження проекту. Проведено тендер на інформаційні послуги із метою залучення донорів кісткового мозку до національного Реєстру донорів. Завершено реконструкцію приміщень онкогематологічного центру для розташування Референс- центру. Налагоджено контакти із клініками схожого напрямку за кордоном, отримано інформацію про вимоги до претендента на вступ до світового реєстру донорів кісткового мозку.


Слайд 7

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЬ? Ви допоможете: У вирішенні нагальної проблеми суспільства шляхом створення сучасної технологічної бази для проведення операцій у галузі дитячої онкогематології. У створенні можливості проведення операцій із неродинної трансплантації кісткового мозку сотням українських дітей, які інакше мають дуже низькі шанси на життя. У просуванні Української онкогематології на рівень із міжнародними стандартами шляхом створення національного Реєстру донорів кісткового мозку задля пошуку донорів для маленьких пацієнтів. В економії мільйонів доларів для української держави та благодійників, які вимушені сплачувати величезні кошти за проведення таких операцій закордоном.


Слайд 8

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЬ? Ви отримаєте: Детальну інформацію про перебіг фаз проекту у вигляді проміжних та підсумкового звітів по закінченню проекту. Запрошення до наглядових органів Реєстру донорів та Референс-центру з метою контролю діяльності створених структур. Статус офіційного партнера проекту, представленого в усіх інформаційних матеріалах та заходах в рамках проекту.


Слайд 9

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” СПІВОРГАНІЗАТОРИ УДСЛ “ОХМАТДИТ” ВБФ “Крона” (засновник Фонду – група компаній “НІКО”) МОЗ України Тут може бути Ваша організація


Слайд 10

Реєстр донорів кісткового мозку - порятунок життя дітей, хворих на рак крові! Всеукраїнський благодійний фонд “Крона” РЕЄСТР ДОНОРІВ КІСТКОВОГО МОЗКУ – ПОРЯТУНОК ЖИТТЯ ДІТЕЙ, ХВОРИХ НА РАК КРОВІ!


×

HTML:

Ссылка: