'

Всеукраїнський проект Їм потрібна Ваша увагастартував у червні 2008 року. Він створений та втілювався у життя завдяки багатьом небайдужим людям, винятково.

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0


Слайд 1

Всеукраїнський проект “Їм потрібна Ваша увага”стартував у червні 2008 року. Він створений та втілювався у життя завдяки багатьом небайдужим людям, винятково за спонсорські кошти. Учасниками та регіональними організаторами проекту виступили провідні медіа-центри України. Використовуючи власний імідж, зв’язки із представниками бізнесових кіл, органів влади, громадських організацій ми створили ініціативні групи, виступили організаторами та співорганізаторами дитячих свят, знайшли меценатів, які матеріально та нематеріально підтримали і далі опікуються дитячими закладами, долучились до програм із соціальної адаптації дітей, ініціюювали благодійні програми, розповідаючи історії із життя сиріт, інформуючи про події навколо проекту на шпальтах своїх видань, в анонсах ФМ-станцій та у стрічках новин інформаційних агенцій. Організатори проекту – провідні медіа-центри України: Опис та презентація проекту знаходиться в додатку та на сайті партнера www.detdom.info з посиланням http://www.detdom.info/cm/ua/actions/current/13881


Слайд 2

Генеральним партнером проекту виступила група страхових компаній „ІНГО Україна”. До проекту у різних регіонах долучились: Офіційний дилер „Тойота Центр Рівне” – „Агат Авто”, ВАТ „Райфайзен Банк Аваль”, АКБ „Приватбанк”, АКБ „Форум”, ВАТ АБ „Укргазбанк”, Благодійний фонд „Аніма”, Благодійний фонд „Донбасс - Детям”, Благодійний фонд „Солнечный мир”, Компанія „25 час”, ФК „Нефтяник”, компанія „Охтирка Нафтогаз”, група ІБК „СІБ”, БЮТ, компанія „Chicco”, компанія „Арт-Мед”, ТОВ „Завод Фолент”, компанія „Нафтосервіс”, ініціативна група „12 Я” та багато інших – представників влади, підприємців і пересічних громадян. Велике і щире їм спасибі!


Слайд 3


Слайд 4

У зв’язку із відсутністю достатнього фінансування, із певних причин, системна частина програми була призупинена. Сьогодні, дякуючи заступнику голови Рівненської облдержадміністрації Олексію Губанову, проект відроджується, набуваючи нового статусу. Радіємо, що Рівненщина відкрита для впровадження різноманітних програм, створюючи умови для розвитку. Коли наміри знаходять благодатний грунт – вони швидко зростають і розквітають. Основними партнерами, як і раніше, виступатимуть представники засобів масової інформації, органів влади, бізнесових кіл, громадських організацій. Ми об’єднуємо у просторі багатьох активних людей. Відроджений та оновлений проект націлюємо на усіх дітей, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Це: дітки із вадами здоров’я сироти дітки із неблагополучних сімей ті, що позбавлені батьківського піклування


Слайд 5

Фото О. Запорощенко


Слайд 6

Проект спрямовано на сприяння адаптації дітей у суспільство. Пріоритетними напрямками є: духовні програми (спільно з Києво-Печерською Лаврою, іншими єпархіями, недільні школи) освітні програми (наприклад, навчання у академії “ШАГ”, художніх, музичних школах, хореографічних студіях) професійні програми (сприяння працевлаштуванню) культурні програми (екскурсії, подорожі, фестивалі, конкурси, свята, тощо) спортивні програми (кубки, “Веселі старти”, спільні спортивні проекти) регіонального та національного масштабу


Слайд 7

Регіональний координатор проекту: Ми поновлюємо вихід тематичних сторінок з анонсуванням заходів проекту. В оновленому форматі залучаємо інші ЗМІ регіону в якості інформаційних партнерів із своїм впливом на громадськість та владу, зв'язками з бізнесовими структурами, власними напрацюваннями в реалізації заходів, спрямованих на підтримку дітей.


Слайд 8

Особливу увагу приділяємо інтернет-ресурсам: новинам, спеціальним блогам і сторінкам, присв’яченим проекту, обміну банерами, тощо. Ресурси: сайти інформаційних партнерів, в т.ч. інформагенцій офіційні сайти державних органів сайти компаній-партнерів хостинг інтернет-провайдерів Вертикальний банер 120 x 240 <a href="http://www.detdom.info"><img src="http://www.detdom.info/imglib/bn/b1_120x240.gif" width="120" height="240" border="0" alt="Дитячі Будинки України"></a> http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_show.php?from_day=1&from_month= 8&from_year=2008&to_day=2&to_month=8&to_year=2008&searchstr= 16:00 | 6-7 ВЕРЕСНЯ НА БАЗІ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ Міжнародний турнір з вільної боротьби. Він проходитиме в рамках Всеукраїнського проекту «Їм потрібна Ваша увага» та Генерального партнерства страхової компанії «ІНГО Україна». Мета заходу : популяризація вільної боротьби серед дітей та молоді, підвищення спортивної майстерності юних борців, налагодження дружніх стосунків між спортсменами України та зарубіжжя. До ідеї підтримки  «ІНГО Україна» підростаючого покоління приєдналися : ТА «GROUP», ТзОВ «Saturn», РФ ТОВ «Український Автомобільний Холдинг» (Р. Чайка). Організатори запрошують усіх небайдужих людей, керівників підприємств тв організацій, бізнесменів залучитися до благородної справи. Благодійний внесок ( вільна боротьба) бажаючі можуть перерахувати на Розрахунковий Рахунок 35423004001425 в ГУДКУ м,Рівне МФО 8330173 КПО 24175129 заступник директора Рівненської філії АСК «ІНГО Україна» Тетяна Орлицька т. 634683, 634636 Тренер вищої категоріі Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи Куцель Віктор Андрійович т. 8(097)2883011.


Слайд 9

Партнер проекту:


Слайд 10

Редакція газети “Рівне вечірнє” ніколи не залишалась остронь проблем виховання дітей, позбавлених батьківської опіки та тих, які потрапили у важкі життєві ситуації. Розповіді про долі таких дітей, про умови виховання в інтернатних закладах, про приклади заснування в області будинків сімейного типу — ці теми постійно присутні на сторінках газети. Редакція активно відгукується на всілякі громадські ініціативи, спрямовані на покращення життя дітей-сиріт та тих, які потребують медичної, психологічної, юридичної допомоги. Ми активно працюємо з Рівненським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, зокрема, в поширенні інформації щодо створення прийомних сімей, а також соціально-профілактичної роботи серед дітей. Тому безумовною була наша підтримка ініціативи щодо відновлення проекту “Їм потрібна ваша увага”. В цьому загальноукраїнському проекті, який організувала у 2008 році керівник “Центру регіональних медіа-інціатив” Наталія Шатайло, редакція газети “Рівне вечірнє” брала активну участь від дня його заснування. Мова йде не тільки про інформування громадськості про події та заходи, які відбувались в рамках проекту. Людмила Коршунова, еккаунт-директор “Рівне вечірнє”, яка була координатором цього проекту на Рівненщині, зуміла створити ініціативні групи, до яких долучились і громадські активісти, і представники бізнесових кіл. Спільними зусиллями вивчали проблеми та потреби дитячих закладів, намагаючись надати конкретну допомогу. Влаштовували дитячі свята, намагались зробити так, щоб маленька мрія кожної дитини хоча б в якійсь мірі та була реалізована. Відрадно, що до реалізації проекту нині долучилась влада Рівненщини. Сподіваємось, що підтримка обласної влади, зокрема, заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова, дозволить залучити до реалізації проекту все більше небайдужих людей, поширити ініціативу на усі райони області. Хотілося б, щоб наша спільна робота стала прикладом для інших, щоб проект був підтриманий й в інших областях України. Валентина ШАХ, головний редактор газети “Рівне вечірнє”.


Слайд 11

У 2008 році, коли АСК «ІНГО Україна» та АСК «ІНГО Україна життя» було запропоновано стати Генеральним партнером проекту «Їм потрібна Ваша увага», ми сприйняли це за честь. Філії компанії, що знаходяться в обласних центрах країни, підтримали участь у проекті. Чому? Відповідь на поверхні – діти, що в силу різних обставин залишились без батьківського піклування – майбутнє держави. І, надзвичайно важливо, щоб ці діти виросли та стали повноцінними членами суспільства, адаптованими до життєвих реалій. Необхідно, з нашої точки зору, щоб вони були потрібними суспільству, відчували піклування і повагу до себе, як до особистості. Проект, через різні причини, був призупинений. Та, навіть те, що було зроблено, - важливо і цінно. Тому, продовження проекту сьогодні – значима подія. Розумію, що може частково змінитися формат та залишається основне – турбота про людину, хай маленьку зараз, та ЛЮДИНУ. Хочу побажати надійних, небайдужих партнерів, розуміння з боку державних органів і, просто, здоров’я і сил організаторам! Тамара ШАТНІЙ, Начальник відділу маркетингу та PR “ІНГО Україна” (2004 – 2008рр)


Слайд 12

Ми відкриті для співпраці! Автор та керівник проекту Наталія Шатайло +380504308990 nshataylo@gmail.com Регіональний координатор проекту Людмила Коршунова +380979099123 mila@rivnepost.rv.ua


×

HTML:

Ссылка: