'

«Цілі розвитку тисячоліття: Наші виклики. Наша відповідальність!»

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

«Цілі розвитку тисячоліття: Наші виклики. Наша відповідальність!» Конкурс відео/мультимедіа робіт 30 березня – 10 серпня 2010 року


Слайд 1

Зміст: Цілі розвитку тисячоліття (ЦРТ), що це? Національні ЦРТ Умови відео/мультимедіа конкурсу “ЦРТ: Наші виклики. Наша відповідальність” Критерії оцінювання, склад журі Призи


Слайд 2

Цілі розвитку тисячоліття (ЦРТ), що це?


Слайд 3

У 2000 році лідери 189 країн підписали Декларацію Тисячоліття ООН. Від імені своїх народів вони визначили вісім Цілей у галузі людського розвитку, які згодом стали відомі як глобальні Цілі розвитку тисячоліття (ЦРТ).


Слайд 4

Національні ЦРТ


Слайд 5

Глобальні ЦРТ були адаптовані для України, враховуючи особливості нашої країни. До 2015 року: 6 Цілей, 13 завдань, 33 показника


Слайд 6

Подолання бідності (Ціль 1)


Слайд 7

Забезпечення якісної освіти впродовж життя (Ціль 2)


Слайд 8

Поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності (Ціль 3)


Слайд 9

Забезпечення сталого розвитку довкілля (Ціль 4)


Слайд 10

Обмеження поширення ВІЛ інфекції, СНІДу та туберкульозу (Ціль 5)


Слайд 11

Забезпечення Гендерної рівності (Ціль 6)


Слайд 12

Умови відео/мультимедіа конкурсу «ЦРТ: Наші виклики. Наша відповідальність!»


Слайд 13

Обери одну з Цілей та створити відео- чи мультимедіа ролик, показавши, що потрібно зробити для досягнення обраної мети до 2015 року.


Слайд 14

Умови конкурсу: До участі запрошуються молоді люди у віці 16 – 35 років; Робота має відповідати тематиці конкурсу;    Максимальна тривалість відеоролика – не більше 1 хвилини 20 секунд; На конкурс приймаються роботи, які створені за допомогою відеокамери, фотоапарата чи мобільного телефону в різних технічних і творчих стилях. У тому числі приймається документальна, художня та жива зйомка, анімації, мультимедійні презентації, збережені у форматі відео (наприклад, презентації у PowerPoint); До 10 серпня 2010 року необхідно завантажити роботи на сайті http://korrespondent.net у розділі «Я-Кореспондент».


Слайд 15

Секція: “Я – Кореспондент” http://reporter.korrespondent.net/


Слайд 16

Критерії оцінювання


Слайд 17

Критерії оцінювання: 50 % - ідея ролика (наскільки можливим є досягнення однієї з ЦРТ для України); 30 % - творча складова (наявність оригінальних концепцій, ідей, стиль викладення); 20 % - технічні показники (якість зображення, звук).   Переможця глядацьких симпатій визначить найбільша кількість переглядів представленої конкурсної роботи на сторінці конкурсу на сайті www.korrespondent.net у розділі «Я-Кореспондент» станом на 31 серпня 2010 р.


Слайд 18

Оголошення переможців – 1 вересня 2010 року на сайті www.korrespondent.net у розділі «Я Кореспондент», а також на сайтах www.un.org.ua та http://mtv.ua/coolua/konkursi


Слайд 19

Призи: 1-ше місце – відеокамера Samsung SMX-C10 2-ге місце – фотокамера Samsung ST500 3-тє місце – фотокамера Samsung ST500 «Приз глядацьких симпатій» (три призера) – три зовнішні диски Samsung S1 Mini 160 Гб.


Слайд 20

Найкращі роботи будуть представлені Пан Гі-муну, Генеральному секретарю ООН, на саміті світових лідерів у вересні 2010 року в Нью-Йорку.


Слайд 21

Детальна інформація: Сайт конкурсу ЦРТ: http://reporter.korrespondent.net/contest; сайті Представництва ООН в Україні www.un.org.ua; сайті проекту MTV Україна «Cool Ukraine» http://mtv.ua/coolua/.


Слайд 22

Партнери конкурсу:


Слайд 23

Якщо Тобі небайдужа доля України – завантажуй відео та перемагай!


Слайд 24

Дякуємо за увагу! Успіхів!


×

HTML:

Ссылка: