'

Засоби перегляду й перетворення графічної інформації

Понравилась презентация – покажи это...

Слайд 0

Засоби перегляду й перетворення графічної інформації Урок 28


Слайд 1

Основні поняття Комп'ютерна графіка- вид інформації, який використовується для передачі і обробки візуальної інформації матеріального і віртуального світу. Використовують статичну і динамічну графіком.


Слайд 2


Слайд 3

Тачпад (Англ. touchpad-сенсорна панель - пристрій введення, яке застосовується, частіше всього, в ноутбуках. графічний планшет (дігітайзер) Ці пристрої призначені для введення художньої графічної інформації. знімна акрилова панель для моніторів, здатна перетворювати їх на сенсорні, так що на них можна буде писати і малювати ручкою.


Слайд 4

графічний планшет


Слайд 5

Телефон, мікроскоп Їм можна не лише розглядати мікросвіт і сумувати кількості мікробів на клавіатурі. Оптичний зум від 7х до 27х. Всередині мікроскопа знаходиться невеликий модуль пам'яті на 2 Мб, в який влазить до 60 фотографій в здатності 320х240 пікселів. Nokia 5800 XpressMusic з повністю сенсорним управлінням.


Слайд 6

гаджети NAVInote - пристрій для введення рукописної інформації. Перше основна відмінність NAVInote від інших систем рукописного введення в тому, що це може бути і мишкою і дігітайзером (планшетом). цифрова ручка переносний кольоровий сканер - останнє крупне досягнення в технології сканування. Він здатний сканувати і архівувати повнокольорові 24 bit зображення в компактній і легкій формі, що забезпечує Вам повне зручність користування.


Слайд 7

Сканери Планшетні Найвідоміший вид сканерів, оскільки забезпечує максимальну зручність для користувача - висока якість і прийнятна швидкість сканування. Барабанні сканери— применяются в полиграфии, имеют большое разрешение (около 10 тысяч точек на дюйм). Оригинал располагается на внутренней или внешней стенке прозрачного цилиндра (барабана).


Слайд 8

Сканери штрих-коду - Невеликі, компактні моделі для сканування штрих-кодів товару в магазинах. Книжкові сканери - призначені для сканування брошурувати документів.


Слайд 9

Електронна дошка Електронна дошка включає цифровий планшет Universal Digitizer Kit - пристрій для введення графічної інформації шляхом автоматичної оцифровки координат точок. Сенсорний екран - призначений для керування пристроями за допомогою простого дотику до екрану. Сенсорні екрани зарекомендували себе як найбільш зручний спосіб взаємодії людини з машиною.


Слайд 10


Слайд 11

Монітори Монітори на електронно-променевій трубці (CRT). Зображення на екрані монітора виходить в результаті опромінення люмінофорним покриття. Монітори на рідких кристалах (LCD) Відео-окуляри, окуляри-монітор картинка еквівалентна розміщеному в 2 метрах 35-дюймовому телевізору. Дозвіл зображення на кожній матриці - 320х240 пікселів.


Слайд 12

Голографічні монітори З набуттям популярності 3D-кінематографа світ чекає справжній бум технологій 3D. У семірная Асоціація виробників техніки формату Blu-ray затвердила стандарти дисків для тривимірного кіно. Японська Fuji випустила фотоапарат FinePix Real 3D W1 для тривимірної фотографії.  Телемережі ESPN та Discovery пообіцяли запустити 3D-телемовлення в 2010-2011 році. Американська асоціація споживчої електроніки очікує, що до 2013 року кожен третій проданий у США телевізор буде підтримувати тривимірне мовлення. За оцінками цієї компанії, за 10 років світові продажі 3D-моніторів зростуть до 10 млн одиниць на рік ($ 5 млрд).


Слайд 13

Принтери Матричні принтери. Це найпростіші друкуючі пристрої. Дані виводяться на папір у вигляді відбитка, що утворюється при ударі циліндричних стрижнів («голок») через фарбувальну стрічку Лазерні принтери. Лазерні принтери забезпечують високу якість друку, що не уступає, а в багатьох випадках і перевершує поліграфічне.


Слайд 14

Принтери Світлодіодні принтери. Принцип дії світлодіодних принтерів схожий на принцип дії лазерних принтерів. Різниця полягає в тому, що джерелом світла є не лазерна головка, а лінійка світлодіодів. Струменеві принтери. У струменевих друкуючих пристроях зображення на папері формується з плям, що утворюються при потраплянні крапель барвника на папір.


Слайд 15

Плоттер Плоттер (графопостроитель) - устройство для автоматического вычерчивания с большой точностью рисунков, схем, сложных чертежей, карт и другой графической информации на бумаге размером до A0 или кальке.


Слайд 16

Рідери Електронна книга MiniPC (WinCE) WiFi, фото, відео, Файли txt і PDA (Power Point, MS Office, MS Excel), процесор 400 МГцLCD: 7-дюймовий (сенсор) Зовнішня пам'ять: TF карти до 4 Гб Asustek анонсировал предстоящий выпуск своего устройства для чтения электронных книг. Гаджет должен появиться в продаже в Америке и Европе с марта следующего года и будет оснащен двумя экранами, а кроме этого, заявлена поддержка технологий беспроводного доступа 3G, Wi-Fi и WiMAX. Ожидаемая цена этого интересного девайса пока не сообщается. Електронна книга MiniPC (WinCE) WiFi, фото, відео, Файли txt і PDA (Power Point, MS Office, MS Excel), процесор 400 МГцLCD: 7-дюймовий (сенсор) Зовнішня пам'ять: TF карти до 4 Гб


Слайд 17

Цифрові фоторамки Digma PF-700 - фоторамка з широкоформатним РК-екраном з діагоналлю 7 "і роздільною здатністю 800x480 пікселів. Керування пристроєм здійснюється за допомогою механічних кнопок, розташованих на задній панелі корпусу. Комплект включає бездротовий пульт дистанційного керування. Живлення здійснюється за допомогою зовнішнього адаптера.


Слайд 18

Основні характеристики пристроїв для введення-виведення графіки Глибина кольору - це характеристика, що позначає кількість квітів, що здатний розпізнати сканер. (24, 30, 36 біт) Оптичний дозвіл - вимірюється в точках на дюйм (dots per inch, dpi). Чим більше дозвіл, тим більше інформації про зображення введено в комп'ютер. (Від 100 до 11000 dpi) Сучасні лазерні принтери друкують з роздільною здатністю від 600 до 2400 dpi. Дозволи для сучасних планшетів становить кілька тисяч lpi. (Ліній на дюйм Середнє дозвіл монітора-1024х768 або 1280х1024 (ppi точок на дюйм) - точки найбільш комфортно для користувача, а висока, хоча й некомфортне, може знадобитися для нетривалої роботи з великим графічним зображенням, для зняття образу екрану.


Слайд 19

Поширення світла RGB випромінювання відображення заломлення поглинання cmyk


Слайд 20

Колірна модель CMYK Ця колірна модель використовується при підготовці публікацій до друку. Субтрактивну кольоровідтворення (характерно для відображають об'єктів


Слайд 21

RGB-модель Ця модель використовується для випромінюючих об'єктів. Адитивна кольоровідтворювальна


Слайд 22

Колірна модель НSB характеризується трьома компонентами: 1. відтінок кольору (Hue) 2. насиченість кольору (Saturation)  3. яскравість кольору (Brightness). Можна отримати велику кількість довільних кольорів, регулюючи ці компоненти. Цю колірну модель краще застосовувати в тих графічних редакторах, в яких зображення створюють самі користувачі.


Слайд 23

ColorPic-безкоштовна програма для аналізу квітів у моделях CMYK, RGB, НSB безкоштовно завантажити на Iconico.com НSB CMYK RGB


Слайд 24

Види комп'ютерної графіки Машинна графіка 3d Векторна графіка Растрова графіка Фрактальна графіка


Слайд 25

Растрова графіка


Слайд 26

Особливості растрової графіки


Слайд 27

Векторна графіка


Слайд 28

Векторна графіка


Слайд 29

Машинна графіка


Слайд 30

Машинна графіка


Слайд 31

3D графіка


Слайд 32

Фрактальна графіка


Слайд 33

Програмне забезпечення для роботи з графікою


Слайд 34

Конвертери підтримує більше 400 графічних форматів для перегляду і близько 50 для конвертації. XNView


Слайд 35

Graphics Converter Pro Официальный сайт: www.graphics-converter-pro.com


Слайд 36

Програми для сканування http://www.abbyy.ru/finereader/


Слайд 37

Безкоштовні графічні редактори GIMP - найпопулярніший вільний безкоштовний редактор Krita - вільний растровий редактор з пакетів KOffice і KAtelier http://www.krita.org/ Tux Paint - орієнтований на дітей від 3-х років www.tuxpaint.org Paint.NET http://www.progimp.ru/


Слайд 38

Найбільш відомі графічні редактори Adobe Photoshop — найпопулярніший комерційнийпроприетарный редактор Adobe Fireworks Corel Photo-Paint Corel Paint Shop Pro Corel Painter Microsoft Paint — найпопулярнішій комерційнийсостав ОС Windows Microsoft Photo Editor


Слайд 39

Фрактальна графіка Програми: Art Dabbler, Ultra Fractal, Fractal Explorer, ChaosPro, Apophysis, Mystica. Сфери застосування фрактального зображення: створення звичайних текстур, фонових зображень, ландшафти для комп'ютерних ігор, побудова ірреальних зображень.


Слайд 40

Набір інструментів для поліпшення якості фотографій


Слайд 41

FastPictureViewer Переглядач графічних файлів. Основною перевагою FastPictureViewer є дуже швидка робота з файлами великого розміру, яка полягає в тому, що застосовуються не класичні методи рендеринга зображень, програма працює з ними за допомогою графічного чіпа відеокарти.


Слайд 42

Helicon Focus об'єднання фотографій з різними дистанції фокусування


Слайд 43

iCorrect EditLab Pro коректування кольору і експозиції www.pictocolor.com


Слайд 44

Практичне завдання ColorPic Виконати завдання у програмі Color Pic. Визначити значення основних кольорів у різних моделях. Дивитися назву в поле Color вибраного кольору, а далі визначати їх у вказаних моделях. (Білий, синій, червоний, зелений, чорний).


Слайд 45

Домашнє завдання 1. Підготувати в зошиті повідомлення про будь-яку програму для обробки комп'ютерної графіки. 2. Зробити копію екрану і зберегти її з різними розширеннями в графічному редакторі Paint. Порівняти обсяги отриманих зображень. 3. Попрацювати з програмою ColorPic.


×

HTML:

Ссылка: