'

Косметика очима хіміка

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Підготувала учениця 10-А класу Липоводолинської спеціалізовоної школи І-ІІІ ступенів Курочка Катерина Керівник: Симоненко І.М. Косметика очима хіміка


Слайд 1

МЕТА РОБОТИ: Дослідити косметичні засоби, а саме: їх історичний розвиток, склад, вплив на шкіру та організм в цілому, класифікацію за метою використання, відношення ціни і якості Провести анкетування серед учнів старших класів Липоводолинської спеціалізованої школи


Слайд 2

Розділи: 1: Історія косметики; 2: Хімічний склад косметичних засобів; № 3: Наслідки використання косметичних засобів; № 4: Лікувальна косметика; № 5: Класифікація косметичних засобів; № 6: Поради щодо вибору і використання косметики; № 7: Косметика “в законі”; № 8: Практичні дослідження (анкетування). В кінці роботи містяться додатки.


Слайд 3

Косметика з”явилася ще у племінному суспільстві, коли нанесене на особу розфарбування свідчило про статус людини в племені чи приналежність його до того або іншого народу. Сучасна косметика відрізняється від першої не лише метою нанесення, а й складом, у якому хімія переважає над природою.


Слайд 4

Класифікація: Декоративна Профілактична Гігієнічна


Слайд 5

Кілька витягів зі складу: ЛАУРІЛ СУЛЬФАТ НАТРІЮ (шампуні, мила, очищувачі) - дуже високо корозійний агент і дійсно видаляє жир з поверхонь, але він змінює білковий склад клітин очей, затримуючи їх нормальний розвиток у дітей і викликаючи катаракту у дорослих. Речовина легко проникає в шкіру, а з нею і продукти нафтохімії, які отруюють її. ТАЛЬК - шкірний подразник, здатний викликати рак шкіри. МІНЕРАЛЬНЕ (ТЕХНІЧНЕ) МАСЛО. Отримують з нафти. Застосовується як зволожувач: утворює водовідштовхувальну плівку і замикає вологу в шкірі, перешкоджаючи виходу з неї токсинів, вуглекислого газу і продуктів життєдіяльності, заважає проникненню в шкіру кисню. ПРОПІЛЕН ГЛІКОЛЬ - різновид технічного масла. Косметичні засоби містять дуже високі його концентрації - 10-20 %, але він здатний викликати подразнення шкіри і в низькій концентрації. Накопичуючись в організмі, пропілен гліколь може викликати порушення роботи печінки і пошкодження нирок. КОЛАГЕН - використовується в звичайній косметиці. Колаген тваринного походження, несумісний з шкірою людини. Всі дані хімікати безпечні самі по собі. Але при виробництві засобів косметики, особистої гігієни і побутової хімії використовуються забруднені хімікати і просто не сумісні сполуки.


Слайд 6

“Правильні” складники косметики: Гіалуронова кислота - один з важливих компонентів матриксу нашої дерми, забезпечує тургор (пружність) шкіри. Прекрасний зволожувач, прискорює загоєння пошкоджених шкірних покривів. Глина - у косметичному виробництві застосовується біла глина (каолін), блакитна, червона. Її речовини необхідні нашій шкірі як джерело мікроелементів. Глюкозамін - має протизапальну активність, стимулює регенерацію клітин, допомагає добудовувати колагенові і еластинові грати, підвищує пружність шкіри. Діоксид кремнію - вбирає надлишок шкірного сала. Ензими - біологічні каталізатори, що регулюють швидкість біохімічних реакцій. Пантенол (провітамін В5) - сприяє відновленню структури епідермісу, заспокоює і пом'якшує шкіру, сприятливо впливає на загоєння ушкоджень. Саліцилова кислота - активний інгредієнт володіє відлущуючим, антисептичним, кератолічним і протисеборейним ефектом, нормалізує кислотність шкіри, відкриває пори. Перед вживанням будь-якої косметики необхідно визначити тип шкіри і підібрати засоби, які забезпечать максимальну м'якість, гладкість і зволоження шкіри.


Слайд 7

Класифікація косметики за якістю (ціна відповідна): 1. Mass market - це дешева косметика, яка випускається величезними партіями. Дуже токсична завдяки інгредієнтам, що входять до її складу. Представники: ХЕРБІНА, ЕРМА, Ейвон, Фаберлік, Оріфлейм, Nivea, Eveline, Lumene, Ruby Rose, Belinda.


Слайд 8

2. Middle market - косметика середнього класу, якість продукції вище, в порівнянні з продукцією категорії mass market. У складі косметики спостерігається наявність натуральних екстрактів лікарських рослин, у середньому від 30 до 60%. Представники даного класу: Лореаль, МЕРИ КЕЙ, Euro Shi (Евро Ши), Revlon (Ревлон), Borjois (Буржуа), Decleor (Деклеор), Lancome (Ланком) та ін.


Слайд 9

3. Lux. Містить 70-80% натуральних екстрактів лікарських рослин - рослинну сировину найвищої якості, селективну, при її вирощуванні не застосовувалися синтетичні добрива. Косметика Елізабет Арден, Ive Saint Laurane (Ів Сен Лоран),Nina Richy, Chanel, Estee Lauder, Cleanic (Клиник), Helena Rubination, Givenchy (Живанши), Christian Dior, Christian Lacrois.


Слайд 10

Анкетування:


Слайд 11

Висновок усі косметичні засоби містять у своєму складі хімічні сполуки, які по різному впливають на людський організм; натуральної, природної косметики в тюбику чи флаконі не існує; кожен з нас повинен вибирати, що краще: намазати обличчя медом, чи купити за десять гривень “хороший” крем для обличчя на основі нафтопродуктів.


Слайд 12

Використані джерела Література: 1. Аршавська Н. М., Щербакова Л. С. «Мода, вкус, красота». – 2-ге видання. – ст. 12-14; 2. Забозлаєва Т.Б. «Искусство быть красивой». – ст. 3-5; 3. Іконникова А. « Царицы и царевны из дома Романовых. Исторический очерк». Інтернет-джерела: http://www.natr.ru/articles/?mode=details&id=26 http://www.natr.ru/articles/?mode=list http://www.web-4-u.ru/zdravcontact/?page15 http://us-in.net/cosmecevtic/cosmecevtic_1.shtml http://stets-anatoliy.uaprom.net/a10133-susanna-belovskaya-kosmetolog.html http://www.greenpeace.org/russia/ru/643172/1847180


Слайд 13


×

HTML:

Ссылка: