'

Як з парового котла зробити парову машину з достойним ККД (рефлексія досвіду внутрішньої самоорганізації Громадської ради при ДонОДА)

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Як з парового котла зробити парову машину з достойним ККД (рефлексія досвіду внутрішньої самоорганізації Громадської ради при ДонОДА) Кіпень Володимир Порфирович Голова Громадської ради


Слайд 1

Сфери діяльності Громадської ради при ДонОДА 1. Рівень внутрішньої комунікації членів Громадської ради, внутрішня робота 2. Зовнішні комунікації Громадської ради, з ОДА, іншими органами місцевої влади, з ІГС, що не ввійшли в Громадську раду.


Слайд 2

Методологічні ключі до аналізу підвищення ефективності внутрішньої організації Структурно-функціональний, зосереджений на організаційній структурі. Біхевіоральний, поведінковий, зосереджений на персональних характеристиках членів Громадської ради.


Слайд 3

І. Характер внутрішньої комунікації залежить в першу чергу від організаційної структури


Слайд 4

ІІ. Запуск взаємодії між всіма елементами структури. Тяглова сила – ПРАВЛІННЯ та СЕКРЕТАРІАТ Правління – формує змістовно-проблемний порядок денний діяльності Секретаріат – забезпечуючи всі організаційні моменти, внутрішню поінформованість членів Громадської ради та весь документообіг


Слайд 5

Проблеми у підвищенні ефективності постійних комісій Голови ПК: слабкий, безініціативний, недосвідчений голова здатен паралізувати роботу ПК. Голова обирається членами ПК і замінити його може також лише постійна комісія. Мало спроможний склад комісії, коли сформована на принципі добровільного вибору сфери інтересів група людей не здатна до спільної компетентної конструктивної роботи.


Слайд 6

Вихід з проблем: Відкритий критичний діалог на загальних зборах і правлінні, зустрічі голови ради з проблемними комісіями. Рекомендація загальних зборів щодо зміни голови ПК – та внесені зміни до Положення про громадську раду про ротацію через півроку голів ПК. Посилення спроможності слабких ПК через організацію навчання їх членів


Слайд 7

Загальна схема роботи Громадської ради КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ ЗАПУСК ПІДТРИМАННЯ В ДІЄВОМУ СТАНІ ПЛАНУВАННЯ


Слайд 8

ІІ. Індивідуально-персональний зріз в аналізі умов підвищення ефективності роботи Громадської ради Персональний вимірі це різнорідність характеристик осіб, що ввійшли в Громадську раду.


Слайд 9

Режими роботи Громадської ради Перегрівання і робота «вразнос». «Сплячий режим». 3. Стабільна достатньо потужна робота.


Слайд 10

Принципи внутрішніх міжперсональних комунікацій Визнання права всіх на голос, на позицію, а отже і опозицію Деполітизація Формування дієздатного ядра, команди Навчання в дорозі Залучення розширене до конкретних справ Скидання баласту.


×

HTML:

Ссылка: