'

Людмила Пилипчатіна, заступник директора ХПНВК «Харківський колегіум»

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Людмила Пилипчатіна, заступник директора ХПНВК «Харківський колегіум»


Слайд 1

Від надихаючої ідеї – до школи стійкого розвитку. Харківський колегіум


Слайд 2

Ідея В вересні 2008 року разом з посібниками нового курсу «Уроки для стійкого розвитку» до Харківського колегіуму прийшла ідея реальних змін у ставленні до природи, до оточуючих людей, до нового напрямку виховної роботи школи – ідеї освіти для стійкого розвитку.


Слайд 3

Уроки Педагогічний колектив, побачивши реальність позитивних змін у способі життя, підхопив ідею роботи у напрямку стійкого розвитку. Курс «Уроки для стійкого розвитку» почав викладатись у 7 –х та 8 –х класах.


Слайд 4

Початок космічної подорожі У 2010 -2011 навчальному році в 3 –х – 4 –х класах і в 9 –х класах проходила апробація нових підручників курсу.


Слайд 5

Команда “На старт!”


Слайд 6

Уроки в початковій школі


Слайд 7

Зберігаємо До роботи по енергозбереженню і ресурсозбереженню долучилися всі учні і вчителі . Гроші за зібрану макулатуру за рішенням шкільного парламенту були залучені до реалізації проекту по створенню ігрової кімнати для молодших школярів «Джунглі». Всі квіти для кімнати були вирощені учнями і батьками, а всі великі м’які іграшки – результат акції «Друге життя речей»


Слайд 8

Створені для малюків джунглі


Слайд 9

Створюємо В вересні 20011 року колегіїсти святкували завершення ще одного проекту, запропонованого парламентом - створення ландшафтного дизайну шкільного подвір’я і побудову павільйону для прогулянок навіть під дощем. Архітектурний проект було виконано батьками, всі земляні роботи з задоволенням виконували учні 7 х – 10 -х класів, вчителі, батьки, колишні випускники допомагали коштами. Тепер це улюблений куточок колегіуму


Слайд 10

Маємо результати! Для директора Бєлічевої Тамари Миколаївни, яка сама живе за принципами стійкого розвитку, значущим є також реальний результат роботи в цьому напрямку – за минулий навчальний рік реальна економія витрат на воду і електроенергію склала 4, 5 тисяч грн.!


Слайд 11

Нагадуємо! Не останню роль у цьому відіграли пам’ятки, виготовлені нашими учнями


Слайд 12

Допомагаємо планеті Дні здоров’я - традиції нашої школи. Великим трудовим десантом починаються виїзд колегіуму в різні куточки Харківської області. Радісне відчуття від того, що ти зробив щось хороше – нагорода за працю.


Слайд 13

Готуємо самі! Дбаємо про здоров’я. Вчимося готувати смачну корисну їжу.


Слайд 14

Мандруємо, вивчаємо, дбаємо Улюблений гурток колегіїстів – спортивного туризму. Походи по Криму, Карпатам, Донецькій, Харківській області. Зміцнення дружби, перевірка своїх можливостей, романтика пісні біля вогнища, вивчення рідного краю – це наші походи. Цього літа 10 клас разом з класним керівником Дюковим Володимиром Володимировичем здійснив двотижневий похід на байдарках.


Слайд 15

Запальний шведський танок у залі колегіуму У рамках проекту «Освіта для стійкого розвитку» зав’язалися стосунки з Стокгольмською Глобальною гімназією. Візит шведських студентів до колегіуму восени минулого року став важливою сторінкою в житті школи. Ми переконались, що в нас так багато спільного, і одна на всіх Земля!


Слайд 16

Колегіїсти у Стокгольмі Старшокласники колегіуму відвідали Швецію в травні 2011 року, відвезли у подарунок виставку малюнків по енергозбереженню, отримали чудові відгуки. Наші плани на майбутнє співробітництво великі, в кінці жовтня ми чекаємо нову групу шведських ровесників.


Слайд 17

Колегіум – місце зустрічі вчителів, які долучаються до проекту “Освіта для стійкого розвитку” Колегіум – центр освіти для стійкого розвитку в Харківській області. На базі колегіуму проходять навчальні семінари – тренінги для вчителів міста і області з методики викладання курсу «Уроки для стійкого розвитку».


Слайд 18

Навчаємо першокласників стійкому способу життя Вчителі колегіуму вважають, що починати роботу по формуванню у дітей стійкого способу життя треба починати з першого класу. Тесленко Людмила Григорівна і Малєєва Наталія Іванівна працюють зараз над створенням робочого зошита для учнів першого класу і розпочали роботу з малюками з першого вересня цього року. І батьки і учні в захваті.


Слайд 19

Наші плани: Встановити на шкільному подвір’ї контейнер для збору пластикових відходів; Продовжити акції «Допоможемо природі»; Допомагати Регіональному центру інвалідів , збираючи для них одяг і побутові речі; Економити воду, електроенергію; Збирати і здавати на переробку папір; Турбуватись про квіти і всі рослини на шкільному подвір'ї; Дбати одне про одного, наповнити кожен свій день посмішками, творчістю, радістю!


Слайд 20

Чекаємо друзів!


×

HTML:

Ссылка: