'

Використання ІКТ на уроках в початкових класах як засіб підвищення ефективності навчання на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Використання ІКТ на уроках в початкових класах як засіб підвищення ефективності навчання на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку


Слайд 1

Сучасна дитина живе в світі електронної культури


Слайд 2

Для нас комп’ютер – не предмет вивчення, а засіб для навчання


Слайд 3

Психолого-педагогічні дослідження в класі показали, що використання можливостей ІКТ сприяє: підвищенню мотивації учнів; підвищенню ефективності навчального процесу за рахунок високого ступеню наочності; активізації пізнавальної діяльності, підвищенню якісної успішності школярів; розвитку наочно-образного, інформаційного мислення; підвищенню активності і ініціативності школярів на уроці; розвитку навиків самоосвіти і само- контролю учнів; підвищенню рівня комфортності навчання.


Слайд 4

Завдяки ІКТ учитель: -вчить учнів свідомо й творчо працювати в інформаційному просторі; -полегшує формування у дітей ефективних стратегій мислення; -сприяє підвищенню їх самооцінки, упевненості у своїх силах; -поліпшує ерудицію дитини; -надає можливість обдарованим учням бачити більше потрібної інформації; -надає можливість успіху для кожного; -підтримує моделі ефективного розвитку; Таким чином, упровадження ІКТ полегшує роботу вчителя, а навчання дітей робить більш цікавим і ефективним.


Слайд 5

За цей час ми навчилися працювати в чотирьох програмах


Слайд 6

Offise Word Ми вміємо друкувати, виділяти орфограми, виправляти помилки, вставляти пропущені букви та слова, змінювати шрифт, розмір, та колір літер, редагувати текст.


Слайд 7

Power Point З задоволенням працюємо з презентаціями, адаптуємо вже готові, навіть створюємо власні. Любимо працювати на електронних тренажерах.


Слайд 8

Paint Ми дуже любимо малювати і досить швидко опанували програму. Ми залюбки приймаємо участь в конкурсах малюнків і навіть були відзначені цінними подарунками та сертифікатом на безкоштовне створення сайту.


Слайд 9

e-Learning Class – наша улюблена програма, яка дозволяє нам працювати в групах, демонструвати свої роботи однокласникам та бачити їхню роботу, швидко отримувати файли та презентації. Але найулюбленіша функція програми – “Екзамени та тести”. e-Learning Class


Слайд 10

Internet Тепер ми досить вільно орієнтуємося в Інтернеті, що дає нам можливість вести пошукову роботу, а також здійснювати Інтернет - подорожі та користуватись електронними енциклопедіями. Крім того, ми маємо можливість спілкуватись один з одним, бо створили електронні скриньки.


Слайд 11

Для нас комп’ютер – не розкіш, а необхідність.


Слайд 12

Навчаючи -учитись, навчаючись – творити, в процесі творчості – учити.


×

HTML:

Ссылка: