'

Релігія та церква в середньовіччі

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Релігія та церква в середньовіччі


Слайд 1

Питання Які ви знаєте світові релігії? Яку релігію сповідували германські племена в ранню добу середньовіччя? В якому році християнство стало державною релігією Стародавнього Риму і за якого імператора? Хто з франкських королів першим прийняв християнство?


Слайд 2

Християнизація - процес прийняття і поширення християнства 2 шляхи : Насильницький Місіонерство – діяльність релігійних організацій та їхніх членів, що спрямована на навернення іновірців до свого віровчення


Слайд 3

Відмінності між західною і східною церквою


Слайд 4

1054р. – церковний розкол (схизма)


Слайд 5


Слайд 6

Ватикан


Слайд 7

Ватикан


Слайд 8

Святий Петро. Храм св.Петра


Слайд 9

Собор св. Петра


Слайд 10

Собор св.Петра


Слайд 11

Герб Ватикану. Папа римський Бенедикт XVI


Слайд 12

Конклав – зібрання кардиналів після смерті Папи Римського для обрання нового Папи


Слайд 13

Терміни Понтифікат – діяльність і час правління папи римського Симонія – купівля і продаж церковних посад Анафема – церковне прокляття Єресь – релігійне вчення, що заперечувало основи (догми) панівної церкви Єретик – відступник від Бога Інкізиція – суд над єритиками Індульгенція – грамота про прощення гріхів Аутодафе – спалення єретика Кардинал – вищий, після папи римського чин у католицькій цереві.


Слайд 14

Ордени Чернечі – об’єднання ченців у католицькій церкві Молилися і працювали Духовно-рицарські – організації рицарів, які боролися проти “ворогів християнської церкви” Молилися і воювали


Слайд 15

Інквізиція. Аутодафе


Слайд 16

Вірю – не вірю Першим у франкській державі прийняв християнство Карл Великий Святий Петро був рибалкою Храм Святого Петра – найбільший християнський храм. В 1054р. Християнська церква поділилась на північну і південну Католики хрестяться 5 пальцями Українці належать до католицької віри Одного разу кардинали не могли 1,5 року вибрати Папу Римського. Коли конклав обирає нового Папу, то з вікна пускають чорний дим На гербі Ватикану зображено перстень і посох Єресі заперечували існування Бога Людина, яка вчинила гріх могла відкупитися, придбавши індульгенцію.


×

HTML:

Ссылка: