'

Релігія та церква в середньовіччі

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Релігія та церква в середньовіччі


Slide 1

Питання Які ви знаєте світові релігії? Яку релігію сповідували германські племена в ранню добу середньовіччя? В якому році християнство стало державною релігією Стародавнього Риму і за якого імператора? Хто з франкських королів першим прийняв християнство?


Slide 2

Християнизація - процес прийняття і поширення християнства 2 шляхи : Насильницький Місіонерство – діяльність релігійних організацій та їхніх членів, що спрямована на навернення іновірців до свого віровчення


Slide 3

Відмінності між західною і східною церквою


Slide 4

1054р. – церковний розкол (схизма)


Slide 5


Slide 6

Ватикан


Slide 7

Ватикан


Slide 8

Святий Петро. Храм св.Петра


Slide 9

Собор св. Петра


Slide 10

Собор св.Петра


Slide 11

Герб Ватикану. Папа римський Бенедикт XVI


Slide 12

Конклав – зібрання кардиналів після смерті Папи Римського для обрання нового Папи


Slide 13

Терміни Понтифікат – діяльність і час правління папи римського Симонія – купівля і продаж церковних посад Анафема – церковне прокляття Єресь – релігійне вчення, що заперечувало основи (догми) панівної церкви Єретик – відступник від Бога Інкізиція – суд над єритиками Індульгенція – грамота про прощення гріхів Аутодафе – спалення єретика Кардинал – вищий, після папи римського чин у католицькій цереві.


Slide 14

Ордени Чернечі – об’єднання ченців у католицькій церкві Молилися і працювали Духовно-рицарські – організації рицарів, які боролися проти “ворогів християнської церкви” Молилися і воювали


Slide 15

Інквізиція. Аутодафе


Slide 16

Вірю – не вірю Першим у франкській державі прийняв християнство Карл Великий Святий Петро був рибалкою Храм Святого Петра – найбільший християнський храм. В 1054р. Християнська церква поділилась на північну і південну Католики хрестяться 5 пальцями Українці належать до католицької віри Одного разу кардинали не могли 1,5 року вибрати Папу Римського. Коли конклав обирає нового Папу, то з вікна пускають чорний дим На гербі Ватикану зображено перстень і посох Єресі заперечували існування Бога Людина, яка вчинила гріх могла відкупитися, придбавши індульгенцію.


×

HTML:

Ссылка: