'

Медіа-ресурсний центр у місті Львові

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Медіа-ресурсний центр у місті Львові Назва проекту


Слайд 1

Опис проблеми На фоні стрімкого росту чисельності представників третього сектору Львівщини, ефективність його діяльності подекуди дуже низька. Відсутня спільна координація дій, комунікація, єдине “ядро активу”.


Слайд 2

Опис проблеми В більшості випадків “сухий залишок” від діяльності НГО залишається тільки на звітах і досвід після проведеної роботи зникає безслідно. Відсутня система передачі знань і досвіду.


Слайд 3

Опис проблеми Для пересічного мешканця регіону більшість подій, які відбувають в третьому секторі й надалі залишаються невідомими. Відсутній єдиний доступний канал комунікації між НГО і громадою.


Слайд 4

Мета проекту Створити постійно функціонуючий центр громадського активу Львівщини, який зможе об’єднати різні середовища організацій регіону, створити платформу для налагодження тісної комунікації між усіма секторами суспільства а також забезпечити висвітлення подій третього сектору регіону для пересічних мешканців.


Слайд 5

Завдання проекту Знайти і привести до робочого стану приміщення в кілька кімнат в центрі міста під ресурсний центр. Облаштувати: Конференц зал для прес-конференцій, тренінгів, громадських зборів; Бібліотеку; Медіа-центр; Кілька або одну кімнату для проведення зборів громадських організацій. Створити або облаштувати існуюче Інтернет-медіа під потреби висвітлення діяльності громадського сектору Львівщини за допомогою роботи створеного медіа-центру. Налагодити комунікацію між подібними структурами в Україні для ведення комунікація. Налагодити комунікацію між представниками фондів для збору літератури, інформації про конкурси проектів. Створення та підтримка бази даних організацій регіону. Облаштування бібліотеки громадських організацій під потреби третього сектору в регіоні. Напрацювання системи комунікації із зовнішнім середовищем для передачі інформації від НГО регіону до пересічних львівян.


Слайд 6

Заходи, заплановані в рамках проекту Формування робочої групи медіа-ресурсного центру - ознайомлення зацікавлених осіб з деталями проекту; - визначення кандидатів робочої групи серед представників громадських організацій регіону; - проведення перших зборів робочої групи, визначення стратегії роботи, планових моментів; Підготовка та анонсування початку роботи центру - оренда відповідного приміщення; - облаштування приміщення; - формування бібліотеки центру; - створення необхідних атрибутів центру: логотипу, іміджевої продукції і.т.д. - проведення прес-конференції з анонсуванням запуску роботи центру, ознайомлення представників ЗМІ з тонкощами його роботи та його ефективністю; - проведення прес-туру для ознайомлення представників ЗМІ з роботою центру на місці;


Слайд 7

Заходи, заплановані в рамках проекту Всеукраїнська конференція: „Ефективність діяльності ресурсних центрів в Україні” - визначення основних тем доповідей на конференції; - визначення доповідачів і їх запрошення; - складання списку гостей і їх запрошення; - організації підготовки конференції; - проведення конференції; - формування підсумку та сухого залишку, розсилання підсумку гостям; Моніторинг діяльності третього сектору в регіоні - проведення моніторингу та аналізу діяльності третього сектору в регіоні за 2008 рік; - представлення результатів моніторингу на регіональній прес-конференції; - випуск електронної брошури „Третій сектор Львівщини”;


Слайд 8

Заходи, заплановані в рамках проекту Публічний звіт про виконану роботу - підготовка фінансового та творчих звітів за результатами піврічної роботи; - проведення прес-конференції з представленням цих результатів; - проведення круглого столу з залученням максимального числа учасників задля обговорення роботи центру, напрацювання можливих рекомендацій щодо покращення роботи; Другий Львівський Форум соціальних інвестицій - підготовка та проведення спільно з ЛМР (за згодою) та партнерами Другого Львівського форуму соціальних інвестицій; Створення соціальної Інтернет-мережі НГО України - розробка алгоритму роботи соціальної мережі для НГО України;


Слайд 9

Очікувані результати проекту Медіа-ресурсний центр регіонального рівня з власним конференц-залом, бібліотекою, інформаційним супроводом, базама даних стосовно діяльності третього сектору. Діючий центр по збору, збереженню та передачі досвіду, отриманого в результаті діяльності НГО регіону. Інформаційний центр з вільним доступом стосовно діяльності НГО в регіоні. Моніторинговий центр з напрацьованою технологією аналізу ситуації в третьому секторі регіону.


Слайд 10

Очікувані результати проекту Модель центру для НГО


Слайд 11

Очікувані результати проекту Модель центру для Громади


Слайд 12

Структура коштів необхідних для реалізації проекту В рамках реалізації проекту передбачені витрати в розмірі 96 100 грн. З них на: Оплата праці (за формою трудових стосунків) — 25000; Матеріальне забезпечення (витратні матеріали для утримання офісу, канцтовари, поштові витрати) — 13600 Обладнання (вид обладнання або програмного забезпечення) — 22250 Витрати на тиражування та друк (поліграфічні послуги) — 3750 Оренда (транспорту, обладнання, приміщення) — 12000 Інші прямі витрати — 19500


Слайд 13

Підсумковий слайд (Назва організації, Назва проекту, Мета проекту, Загальний бюджет проекту)? Назва організації: Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА Назва проекту: Проект медіа-ресурсного центру у місті Львові Мета проекту: Створити постійно функціонуючий центр громадського активу Львівщини, який зможе об’єднати різні середовища організацій регіону, створити платформу для налагодження тісної комунікації між усіма прошарками суспільства а також забезпечити висвітлення подій третього сектору регіону для пересічних мешканців. Загальний бюджет проекту:


×

HTML:

Ссылка: