'

Математичний маятник. Складне і просте поруч

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Математичний маятник. Складне і просте поруч ФІЗИКА -10 Мірошниченко Олександр Іванович


Slide 1

Світ рухається , чи стає на місці?


Slide 2

Що впливаэ на рух?


Slide 3

В нашому проекті ми розглянемо: Чому можливо вважати що навколишній сві постійно рухається?


Slide 4

В нашому проекті ми розглянемо: Що таке коливання?


Slide 5

В нашому проекті ми розглянемо: Як коливання впливають на рух?


Slide 6

Перед початком проекту треба пройти тестування (заповнити анкету та відповісти на питання) 1. Що таке коливання? 2. Кінематика це- 3. Що таке Сила? 4. Чому молекули рухаються? 5. При нагріванні твердого тіла, що відбувається з молекулами?


Slide 7

Для відповіді вище поставлені питання треба об’єднатися в групи: 1. Дослідники 2. Експериментатори 3. Фізико знавці


Slide 8

1. Дослідники Основне питання “Чому тіла коливаються?” Основна задача дослідити теоретично чому тіла коливаються. Учні досліджують теоретичну базу підручників, інтернт-сторінок, книг… стосовно даної теми. Результати досліджень представити у вигляді презентації та фото репортажу.


Slide 9

2. Експериментатори Основне питання “Коливання це складно чи легко?” Основна задача на практиці експериментально дослідити від чого залежить період математичного маятника. Для експременту використати програму “Жива фізика”. Результати досліджень представити у вигляді інтернет-сторінки


Slide 10

3. Фізико знавці Основне питання “Хто рухає математичний маятник?” Основна задача дослідити що штовхає математичний маятник та де знання про математичний маятник використовуються на практиці. Результати досліджень представити у вигляді фото коладжу.


Slide 11

Всю пошукову роботу необхідно провести за тиждень до початку роботи за комп'ютером. 4-5 дні: Узагальнення та система- тизація матеріалу. 3-4дні: Збір інформації; дослідження 2-3 дні: Співпраця з батьками; анкетування; опитування; 3-4 дні: Підготовка і проведення презентації робіт.


×

HTML:

Ссылка: