'

Математичний маятник. Складне і просте поруч

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Математичний маятник. Складне і просте поруч ФІЗИКА -10 Мірошниченко Олександр Іванович


Слайд 1

Світ рухається , чи стає на місці?


Слайд 2

Що впливаэ на рух?


Слайд 3

В нашому проекті ми розглянемо: Чому можливо вважати що навколишній сві постійно рухається?


Слайд 4

В нашому проекті ми розглянемо: Що таке коливання?


Слайд 5

В нашому проекті ми розглянемо: Як коливання впливають на рух?


Слайд 6

Перед початком проекту треба пройти тестування (заповнити анкету та відповісти на питання) 1. Що таке коливання? 2. Кінематика це- 3. Що таке Сила? 4. Чому молекули рухаються? 5. При нагріванні твердого тіла, що відбувається з молекулами?


Слайд 7

Для відповіді вище поставлені питання треба об’єднатися в групи: 1. Дослідники 2. Експериментатори 3. Фізико знавці


Слайд 8

1. Дослідники Основне питання “Чому тіла коливаються?” Основна задача дослідити теоретично чому тіла коливаються. Учні досліджують теоретичну базу підручників, інтернт-сторінок, книг… стосовно даної теми. Результати досліджень представити у вигляді презентації та фото репортажу.


Слайд 9

2. Експериментатори Основне питання “Коливання це складно чи легко?” Основна задача на практиці експериментально дослідити від чого залежить період математичного маятника. Для експременту використати програму “Жива фізика”. Результати досліджень представити у вигляді інтернет-сторінки


Слайд 10

3. Фізико знавці Основне питання “Хто рухає математичний маятник?” Основна задача дослідити що штовхає математичний маятник та де знання про математичний маятник використовуються на практиці. Результати досліджень представити у вигляді фото коладжу.


Слайд 11

Всю пошукову роботу необхідно провести за тиждень до початку роботи за комп'ютером. 4-5 дні: Узагальнення та система- тизація матеріалу. 3-4дні: Збір інформації; дослідження 2-3 дні: Співпраця з батьками; анкетування; опитування; 3-4 дні: Підготовка і проведення презентації робіт.


×

HTML:

Ссылка: