'

Технологія дизайну шкільних та офісних інтер’єрів

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Технологія дизайну шкільних та офісних інтер’єрів 11 клас Кулик М.С.


Слайд 1

ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ: Як можна скоротити час на виконання будь – якої, не звичної дляя Вас роботи? Як оптимізувати будь – яку діяльність? Чи справедливо це для роботи дизайнера?


Слайд 2

Дизайн офісних та шкільних приміщень» Тема уроку: Очікуванні навчальні результати:                       «Проведення детальних обмірів приміщень; зонування. Розробка ескізів приміщень – клаузури» Оволодіти навичками створення клаузури, технічного малюнку . Навчитись підсумовувати все опрацьоване в ескізному проекті. Вміти застосовувати набуті вміння та навички на практиці. Дотримуватись організації робочого місця, правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог під час виконання робіт.                     


Слайд 3

З ЧОГО ПОЧАТИ? Отже, банк ідей та пропозицій має складатися з комплексу інформації, яка стосується об’єкта проектування і відповідає за змістом та кількістю певному етапу проектування виробу. Клаузура — це великий аркуш паперу, на якому презентовані різноманітні варіанти майбутнього виробу в загальному вигляді, з прорисовкою окремих частин чи деталей. Аркуш із клаузурою повинен мати завершену композицію стосовно виробу чи проекту в цілому. Під час такої роботи можна застосовувати будь-які зображувальні засоби — від власноруч виконаних малюнків та ескізів до кольорових і скопійованих зображень. Під час створення клаузури проявляється творча фантазія дизайнера, уміння застосовувати зібрану інформацію про досліджувану проблему чи об’єкт проектування. Тому аркуш клаузури може містити зображення, які відображають асоціативні, фантастичні, природні аналогії, якими користується дизайнер, чи скопійовані рисунки, фотографії з інших джерел. Дизайнер може коротко відобразити суть ідеї з відповідними написами, запитаннями, декількома варіантами розв’язків проблеми тощо.


Слайд 4

СТВОРЕННЯ КЛАУЗУРИ Мета: навчитись створювати ескізний малюнок як основу майбутнього виробу. Завдання: Подумайте, яким би Ви хотіли бачити свій дизайн – проект, та спробуйте накреслити клаузуру - спрощений варіант, лише з чітко визначеноми конструкцією та кольоровою гамою. Розкажіть про свою роботу класу. Подумайте. що невірно зроблено або чого не вистачає у Вашому проекті?


Слайд 5

Рефлексія: Чи подобається тобі працювати над проектом? Чи все виходить? Які плани на подальшу роботу? Оціни свій настрій


Слайд 6

"Мікрофон" 1. Чи все у Вас вийшло? Якщо ні. То чому 2. Що нового ви дізналися на уроці? 3. Чи можна скористатись отриманими знаннями у повсякденному житті? 4. Де, за яких умов це може бути? Правила проведення такі: говорити має тільки той чи та, у кого “мікрофон"; відповіді не коментуються і не оцінюються; коли хтось висловлюється, інші не можуть говорити або викрикувати з місця.


Слайд 7

Домашнє завдання: Завершити складання клаузури Підготувати проект до попереднього захисту Опрацюват модуль 5 електронного посібника «Основи дизайну»


×

HTML:

Ссылка: