'

Технологія дизайну шкільних та офісних інтер’єрів

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Технологія дизайну шкільних та офісних інтер’єрів 11 клас Кулик М.С.


Слайд 1

ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ: Що таке мистецтво? Які види Ви знаєте? Що таке архітектура? Що таке дизайн? Хто цим займається? У чому полягає професійна діяльність дизайнера?


Слайд 2

ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ: Чи визначилися Ви з майбутньою професією? Чи хотіли б Ви отримати дійсно корисні навички створення дизайн-проектів? Чи знаєте ви, що для цього потрібно?


Слайд 3

ДИЗАЙН Дизайн — це сучасне поняття, яке широко вживається у всіх сферах життя. Людину, яка займається розробкою дизайну називають дизайнер. Щоб вироби були естетично досконалі, приваблювали нас своєю формою і вишуканістю, дизайнер має докласти чимало зусиль для того, щоб вони були естетичними. Кожному з нас необхідно володіти загальними поняттями про художнє конструювання, уміннями будувати своє життя за законами краси. Тому важливо не тільки знати основні принципи дизайну, а й уміти виготовляти об'єкти праці за законами дизайну.


Слайд 4

Дизайн офісних та шкільних приміщень» Тема уроку: Очікуванні навчальні результати:                       «Історія та розвиток шкільного будівництва, його особливості. Принципи дизайну» Оволодіти знаннями щодо дизайну шкільних інтер’єрів. Вміти застосовувати набуті вміння та навички на практиці. Дотримуватись організації робочого місця, правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог під час виконання робіт.


Слайд 5

План вивчення: Дизайн як символ сучасної цивілізації. Особливості дизайнерського проектування. Поняття про композицію і колір. Історичний розвиток інтер’єру гро­мадських будівель. Розвиток шкільного будівництва.


Слайд 6

Дизайн— це творча діяльність, метою якої є визначення певних якостей виробу. технічна естетика — наука про дизайн виробництва, експлуатації, утилізації технічного виробу. художній дизайн (створення речей із точки зору естетичного сприйняття) ДИЗАЙН Дизайнер — це фахівець, що відповідає за функціональний і естетичний рівень предметів та компонентів, створюючи певне середовище. Тобто, метою дизайнерської діяльності є естетична організація предметного середовища. Завдання дизайну — формування гармонійного предметного середовища, що найбільш повно задовольняє матеріальні і духовні потреби людини.


Слайд 7

АРХІТЕКТУРА ШКІЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ          


Слайд 8

Школа - це середовище, в якому людина проводить частину свого життя від 6 до 18 років. Якими критеріями керуються батьки, вибираючи школу для своєї дитини? Розташування (ближче до дому) педагогічний колектив професійний рівень і особистісні якості вчителя початкових класів орієнтуються на здібності дитини (профілізація навчання) тому, що вона побудована за оригінальним архітектурним проектом, тому, що вона яскрава, красива, врешті-решт, просто комфортна.


Слайд 9

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ВИМОГИ ДО ПРОЕКТУ: Має виконувати свої прямі обов’язки Має відповідати санітарно-гігієнічним нормам Естетичність та гармонійність. ЗАВДАННЯ: РОЗРОБИТИ ПРОЕКТ ДИЗАЙНУ ШКОЛИ АБО ОФІСУ. Вони багато в чому схожі. (Поясніть, в чому?)


Слайд 10

ЗМІСТОВІ ПИТАННЯ: Які функції мають виконувати школа? Офіс? Як інтер’єр може впливати на навчально-виховний процес? Які кольори позитивно впливають на психічний та фізичний стан людини? Як найкраще організувати робочий простір приміщень? Які існують комп’ютерні програмні засоби для розробки інтер’єрів ? ЯКОЮ МАТИ БУТИ СУЧАСНА ШКОЛА? КЛЮЧОВЕ ПИТАННЯ: НАВЧАЛЬНІ ПИТАННЯ Що таке ергономіка Що таке колір? Колористика? Історія архітектури шкільних приміщень Що таке дизайн? Хто такий дизайнер? Чим він займається Художнє конструювання, його особливості


Слайд 11

ГРУПОВА РОБОТА ЩО БУДЕШ ПРОЕКТУВАТИ? ШКІЛЬНИЙ ДИЗАЙН ОФІСНИЙ ДИЗАЙН З КИМ ХОЧЕШ ПРАЦЮВАТИ? ЩО БУДЕШ РОБИТИ? ЯК БУДЕШ ПРАЦЮВАТИ? З ЧОГО ПОЧНЕШ?


Слайд 12

ПОВТОРИМО: Що таке дизайн? 1) це творча діяльність, метою якої є визначення певних якостей виробу. 2) метод проектування виробів , упровадження якого повинне забезпечувати якість продукту 3) властивість тіл викликати те чи інше зорове відчуття згідно зі спектральним складом світла. 4) природний візерунок на поверхні розрізу деревини, мінералів, утворений шарами матеріалу. 5) чіткий порядок у розташуванні, поєднанні елементів частин відповідної структури виробів. Дизайнер — це 1) фахівець, що відповідає за функціональний і естетичний рівень предметів та компонентів, створюючи певне середовище. 2) робітник, який обробляє метали ручним або механічним інструментом, а також складає, регулює, ремонтує машини та механізми. 3) людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. 4) фахівець із повною вищою медичною освітою, який професійно займається підтримкою або відновленням людського здоров'я, через запобігання (профілактика), розпізнавання (діагностика) та лікування захворювань і травм. 5) особа, що займається ювелірною справою, фахівець із виготовлення ювелірних прикрас.


Слайд 13

ПОВТОРИМО: Які види композиції ви знаєте? 1) фронтальна композиція 2) об'ємна 3) глибинно-просторова 4) плоска 5) рельєфна У композиції художньо-конструкторських виробів діють такі закони, як: 1) закон масштабу 2) закон пропорційності 3) закон контрасту 4) закон ритму 5) закон світла Виділіть позитивні аспекти типових планів шкільних будівель. Визначте, які архітектурні рішення будови нашої школи є вдалими. А які ні?


Слайд 14

"Мікрофон" 1. Чи сподобався Вам урок? Чому? 2. Що нового ви дізналися на уроці? 3. Чи можна скористатись отриманими знаннями у повсякденному житті? 4. Де, за яких умов це може бути? Правила проведення такі: говорити має тільки той чи та, у кого “мікрофон"; відповіді не коментуються і не оцінюються; коли хтось висловлюється, інші не можуть говорити або викрикувати з місця.


Слайд 15

Домашнє завдання: Скласти план реалізації проекту Розробити орієнтовну провідну ідею майбутнього виробу Опрацювати модуль 1 електронного посібника «Основи Дизайну»


×

HTML:

Ссылка: