'

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій


Слайд 1

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Формотворні геометричні фігури, такі як коло, трикутник, чотирикутник та інші, часто використовуються в дизайні прибудинкових територій. Кожна з геометричних фігур по-своєму впливає на сприйняття того чи іншого елементу дизайну, а тому важливо знати, які ж існують основні аспекти застосування геометричних фігур у дизайні прибудинкових територій.


Слайд 2

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Дизайн прибудинкової території  просто немислимий без різного роду чотирикутників, адже в прямокутні або квадратні «рамки» зазвичай вкладається і клумба, і озеро, і фонтан, і доріжки… Незважаючи на те, що використання прямокутників і квадратів є традиційним, ці геометричні фігури все ж можна використати так, щоб їх ефект був максимальним.


Слайд 3

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Квадратні і прямокутні форми символізують довіру, надійність і чесність, тому до застосування чотирикутників у дизайні присадибних ділянок варто вдаватися в тому разі, коли необхідно викликати подібні асоціації у відвідувачів.


Слайд 4

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій


Слайд 5

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Коло, круг, овал — символи, що позначають вічність, захищеність, нескінченність, а тому використання кіл в дизайні прибудинкових територій є одним із модних трендів. Круглі форми використовуються для оформлення фонтанів, клумб, басейнів...


Слайд 6

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Кола, круги, овали - мають позитивний вплив на оточуючих, однак важливо знати міру при їх вживанні: надлишок круглих форм може створити відчуття незавершеності дизайну території.


Слайд 7

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій


Слайд 8

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Трикутник сприймається як символ прогресу, росту, руху, тому трикутні форми гарні для створення всіляких елементів декору. Трикутник у дизайні присадибної ділянки дозволяє акцентувати увагу відвідувачів на тій інформації, яка укладена в таку геометричну форму, а тому корисно застосовувати трикутники поряд з важливими елементами ділянки.


Слайд 9

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Дизайн прибудинкових територій, як правило, використовує тільки одну або кілька формотворних геометричних фігур, але зустрічаються також і території, повністю «геометричні». Такі прибудинкові території при правильному підході можуть бути дуже привабливими для оточуючих.


Слайд 10

Геометричні фігури у дизайні прибудинкових територій Прості геометричні фігури — це основа для формування більш складних форм, а тому так чи інакше в дизайні кожної присадибної ділянки такі фігури будуть присутні, явно або опосередковано. При цьому правильне розуміння цілей і завдань, допоможе визначити найкраще рішення у використанні для дизайну присадибної ділянки геометричних фігур і в кожному індивідуальному випадку висловити потрібні емоції або ж створити певну атмосферу.


×

HTML:

Ссылка: