'

Веб-дизайн галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдання якого входить проектування призначених для користувача веб-інтерфейсів длясайтів або веб-застосунків.

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0


Слайд 1

Веб-дизайн — галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдання якого входить проектування призначених для користувача веб-інтерфейсів длясайтів або веб-застосунків. Веб-дизайнери проектують логічну структуру веб-сторінок, продумують найзручніші рішення подачі інформації, а також займаються художнім оздобленням веб-проекту. В результаті перетину двох галузей людської діяльності грамотний веб-дизайнер повинен бути знайомий з останніми веб-технологіями і володіти відповідними художніми якостями. Веб-дизайн у визначенні Дениса Бородаєва — вид графічного дизайну, спрямований на розробку і оформлення об'єктів інформаційного середовища Інтернету, покликаний забезпечити їм високі споживчі властивості і естетичні якості. Подібне трактування відокремлює веб-дизайн від веб-програмування, підкреслює специфіку наочної діяльності веб-дизайнера, позиціонує веб-дизайн як вид графічного дизайну.


Слайд 2

Правила веб-дизайну. Оскільки дизайн містить елементи мистецтва та інженерії, на нього розповсюджуються їхні правила, що можуть забезпечити створення якісних макетів та мокапів для мережевих видань. Одне з основних правил вказує, що дизайн має ціль і залежно від задач, обираються засоби. Таким чином дизайном є не оформлення веб-сторінок, а конструкторська діяльність, що покликана реалізувати заздалегідь визначні цілі. Існують правила, щодо необхідної кількості кольорів та шрифтів у макеті, симетрії, відступів, порядку подачі матеріалів тощо. В Україні правилами веб-дизайну займався дизайнер та викладач кафедри Мережевих видань і медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка Салига Павло.


Слайд 3

Слово дизайн прийшло до нас з італійської мови і в перекладі має безліч значень. "Disegno" з італійської мови перекладається як задум, план, намір, мета, креслення, ескіз, начерк, малюнок, візерунок, модель, шаблон, що лежить в основі схема, композиція. 


Слайд 4

Web-дизайн ставить перед собою різні цілі:  формування у користувача позитивного сприйняття образу об'єкта рекламного продукту простоту і чіткість структури сайту, інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу зручність навігаційної системи .


Слайд 5

Нові технології сприяють спрощенню реалізації образів Web-художником, але з іншого боку вимагають чимало знань у різноманітних науках і культурах, а також достатньо хороших навичок в комп'ютерних технологіях. Загалом, він повинен мати асоціативне мислення, бути інтелектуально розвиненим і володіти елементарними технічними навичками. Адже конструювання речей засноване на принципах поєднання зручності, економічності і краси.  Web - дизайн є вельми перспективним видом творчості, а людина, що займається подібною роботою, по-справжньому заслуговує на повагу.  Предложить лучший вариант перевода .


×

HTML:

Ссылка: