'

Ефекти тексту

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Ефекти тексту


Слайд 1

1.Створіть новий файл. 2. Створіть інструментом "Фігура" контур кола. 3. Візьміть інструмент "Горизонтальний текст". Встановіть курсор так, щоб індикатор базової лінії інструменту "Текст"знаходився на контурі


Слайд 2

і клацніть.Після цього на контурі з'явиться курсор вставки Введітьтекст, він буде розташовуватися уздовж контуру.


Слайд 3

Щобперемістити текст вздовж контуру, візьміть інструмент "Виділення контуру" (чорна стрілка), підведіть курсор до контуру, він набуде вигляду I-подібної форми зі стрілкою, натисніть ліву клавішу миші і ведіть вздовж контуру у бік руху:


Слайд 4

Щобвідобразити текст всередину контура, візьміть інструмент "Виділення контуру" (чорна стрілка), підведіть курсор до контуру, він набуде вигляду I-подібної форми зі стрілкою, натисніть ліву клавішу миші і ведіть поперек контуру


Слайд 5

Щобзмінити форму контуру з текстом, візьміть інструмент "Стрілка" (біла стрілка), підведіть курсор до контуру і клацніть по ньому, з'являться вузлові точки, натисніть лівою клавішею миші на один з вузлів і перетягніть до потрібної форми


Слайд 6

Потім знову вирівняйте текст по контуру, як у пункті 5. Форму контуру з текстом можна просто перемістити інструментом "Переміщення".


Слайд 7

Текст-маска


Слайд 8

1. Створіть новий шар. 2.Візьміть інструмент "Горизонтальний шар-маска", виберіть шрифт побільше (наприклад, 60) і напишіть їм що-небудь. При введенні тексту з'явиться червона маска: 3.Після закінчення введеннятексту клацніть по галочці на панелі параметрів


Слайд 9

Межітексту перетворяться на виділення: 4.Теперможна залити літери фарбою (Редагування -> Виконати заливання) або обвести їх контур (Редагування -> Виконати обведення). Аналогічно можна працювати і з інструментом "Вертикальний текст-маска".


Слайд 10

Ефектитекстового шару


Слайд 11

Для надання тексту на зображенні глибини можна додати відкидається тінь або інші ефекти. Для цього: 1. На панелі "Шари" виберіть текстовий шар. 2. Клацніть два рази з цього шару або клацніть по кнопці "Додати стиль шару" внизу палітри шарів:


Слайд 12

3.У вікні налаштування ефектів поставте галочки у тих ефектів, які сподобаються і клацніть ОК. Ось приклад попереднього тексту з ефектами - тінь і внутрішнє світіння:


Слайд 13

КСТ також можна заповнити зображенням. Про це читайте на сторінці Створення і використання відсічних масок. А ще до тексту можна застосовувати різні фільтри і отримувати текст у вигляді вогню, води, заліза і т.д. Подібні ефекти можна знайти в розділі Adobe Photoshop - корисні навички. На цьому серія уроків "Освоюємо Photoshop" підійшла до кінця. Ви оволоділи основними навичками і тепер можете створювати різні шапки, менюшки, кнопочки і інші елементи для ваших web-сторінок. Тренуйтеся, опановуйте додатковими навичками і у вас все вийде. Удачи!


×

HTML:

Ссылка: