'

Дизайн проект квартири за адресою : вул.Гмирі ,буд. 8Б , кв. 161

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Дизайн проект квартири за адресою : вул.Гмирі ,буд. 8Б , кв. 161 Стиль «Прованс» Розробила Омелянюк Тетяна Керівник Медяник Дмитро


Слайд 1

Технічне завдання на розробку дизайн- проекта квартири Родина: Подружня пара пенсійного віку. Ведуть розмірений спосіб життя. Чоловік(Орест Іванович) викладач університету. Колекціонує годинники. Дружина(Таїсія Борисівна)викладач музики. Займається малюванням,вирощує рослини. В квартирі часто буває та залишається на ніч онука(Зоряна 5 років) займається балетом . Родина збирається за столом декількома поколіннями. Ремонт в квартирі робить донька у подарунок батькам, відповідно смакам і побажанням майбутніх мешканців. Особливості приміщень та зон: Повноцінна кухня,місце для сімейних зборів за столом(5-6 осіб). Окрема кімната під дитячу для онуки. Місце для піаніно. Місце для бібліотеки. Робоче місце для чоловіка.


Слайд 2

ОПИС РОДИНИ ЗАМОВНИКА Замовник – донька , робить ремонт в квартирі в подарунок для батьків(пара пенсійного віку)


Слайд 3


Слайд 4


Слайд 5


Слайд 6


Слайд 7

Прованс Легкість Простота Комфорт


Слайд 8

Прованс Стиль прованс-це французський провінційний стиль,також його ще називають французським кантрі.Прованс втілює дух Франції,такої різної на півночі і півдні і єдиної в прагненні до простоти,легкості та комфорті. Меблі в стилі прованс: старі ,або зістарені,фарбовані і виглядає,ніби вони стали у пригоді не одному поколінню.На підлозі пофарбовані,або необроблені дошки,або плитка.Стіни-грубо оштукатурені,можливо видно цеглу через місцями облуплену штукатурку.Можуть бути і шпалери з рослинним орнаментом . Кольорова палітра стиля прованс : пастельні,вигорівші на сонці кольори,всі відтінки бежа,молочний, колір лаванди,морських хвиль,соняшника,терракоти . Для прованса характерне поєднання пастельно-блакитного і ніжно-жовтого кольорів, які символізують квітучі поля Прованса. Декор в стилі прованс: наявність кованих деталей. В декорі використовують рослинні мотиви-це можуть бути порт’єрні тканини, або картини. Прованський текстиль-це вибілений льон і хлопок з квітковими малюнками,або смужка.


Слайд 9

Меблі


Слайд 10

КОЛІР


Слайд 11


Слайд 12


Слайд 13

СВІТЛО


Слайд 14


Слайд 15

КОЛАЖ


Слайд 16

Загальний план з розташуванням меблів


Слайд 17

Передпокій


Слайд 18

Кухня


Слайд 19

Гостьова


Слайд 20


Слайд 21


Слайд 22

Гостьова


Слайд 23

Гостьова


Слайд 24

Дитяча


Слайд 25


Слайд 26


Слайд 27


Слайд 28

Спальня


Слайд 29


Слайд 30


Слайд 31


Слайд 32


Слайд 33

Меблі


Слайд 34

Дякую за увагу


×

HTML:

Ссылка: