'

Дизайн проект квартири за адресою : вул.Гмирі ,буд. 8Б , кв. 161

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Дизайн проект квартири за адресою : вул.Гмирі ,буд. 8Б , кв. 161 Стиль «Прованс» Розробила Омелянюк Тетяна Керівник Медяник Дмитро


Slide 1

Технічне завдання на розробку дизайн- проекта квартири Родина: Подружня пара пенсійного віку. Ведуть розмірений спосіб життя. Чоловік(Орест Іванович) викладач університету. Колекціонує годинники. Дружина(Таїсія Борисівна)викладач музики. Займається малюванням,вирощує рослини. В квартирі часто буває та залишається на ніч онука(Зоряна 5 років) займається балетом . Родина збирається за столом декількома поколіннями. Ремонт в квартирі робить донька у подарунок батькам, відповідно смакам і побажанням майбутніх мешканців. Особливості приміщень та зон: Повноцінна кухня,місце для сімейних зборів за столом(5-6 осіб). Окрема кімната під дитячу для онуки. Місце для піаніно. Місце для бібліотеки. Робоче місце для чоловіка.


Slide 2

ОПИС РОДИНИ ЗАМОВНИКА Замовник – донька , робить ремонт в квартирі в подарунок для батьків(пара пенсійного віку)


Slide 3


Slide 4


Slide 5


Slide 6


Slide 7

Прованс Легкість Простота Комфорт


Slide 8

Прованс Стиль прованс-це французський провінційний стиль,також його ще називають французським кантрі.Прованс втілює дух Франції,такої різної на півночі і півдні і єдиної в прагненні до простоти,легкості та комфорті. Меблі в стилі прованс: старі ,або зістарені,фарбовані і виглядає,ніби вони стали у пригоді не одному поколінню.На підлозі пофарбовані,або необроблені дошки,або плитка.Стіни-грубо оштукатурені,можливо видно цеглу через місцями облуплену штукатурку.Можуть бути і шпалери з рослинним орнаментом . Кольорова палітра стиля прованс : пастельні,вигорівші на сонці кольори,всі відтінки бежа,молочний, колір лаванди,морських хвиль,соняшника,терракоти . Для прованса характерне поєднання пастельно-блакитного і ніжно-жовтого кольорів, які символізують квітучі поля Прованса. Декор в стилі прованс: наявність кованих деталей. В декорі використовують рослинні мотиви-це можуть бути порт’єрні тканини, або картини. Прованський текстиль-це вибілений льон і хлопок з квітковими малюнками,або смужка.


Slide 9

Меблі


Slide 10

КОЛІР


Slide 11


Slide 12


Slide 13

СВІТЛО


Slide 14


Slide 15

КОЛАЖ


Slide 16

Загальний план з розташуванням меблів


Slide 17

Передпокій


Slide 18

Кухня


Slide 19

Гостьова


Slide 20


Slide 21


Slide 22

Гостьова


Slide 23

Гостьова


Slide 24

Дитяча


Slide 25


Slide 26


Slide 27


Slide 28

Спальня


Slide 29


Slide 30


Slide 31


Slide 32


Slide 33

Меблі


Slide 34

Дякую за увагу


×

HTML:

Ссылка: