'

Що відбувається, коли ми знаємо або розуміємо щось? Ми маємо чітке уявлення про обєкт і можемо його передати іншим. Що відбувається, коли ми чогось не.

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0


Слайд 1

Що відбувається, коли ми знаємо або розуміємо щось? Ми маємо чітке уявлення про об’єкт і можемо його передати іншим. Що відбувається, коли ми чогось не знаємо? Ми продукуємо власні уявлення про об’єкт, які мінімально корелюють з нашим досвідом або відображають нашу потребу чи очікування від цього об’єкта. Тобто, ми продукуємо фантазії.


Слайд 2

Фантазія (грец. ???????? — уява) — ситуація, яка уявляється індивідом або групою, не відповідає дійсності, але виражає їх бажання. Фантазії можуть носити довільний характер.


Слайд 3

Фантастичні уявлення про HR


Слайд 4

HR всемогутній 1 ЧУДО ЗНЕЦІНЕННЯ


Слайд 5

HR безпорадний 2 СЛАБКА ПОЗИЦІЯ БРАК УЯВИ


Слайд 6

HR жилетка 3 СТОСУНКИ РОДИННІСТЬ ЧУТКИ ПАСИВНІСТЬ


Слайд 7

HR адвокат 4 ЗАХИСТ ОПОЗИЦІЯ ГРА


Слайд 8

HR красивий (а) 5 СТЕРЕОТИП -


Слайд 9

HR королева 5’


Слайд 10

HR психолог 6 КОНТРОЛЬ СТРАХ МАГІЯ


Слайд 11

HR масовик-затійник 7 ТРАДИЦІЇ КОМАНДА -


Слайд 12

HR мамуся 8 ОПІКА ЗАТИШОК НЕМОЖЛИВІСТЬ РОЗВИТКУ


Слайд 13

HR дипломований 9 ЧУДО’ СТАТУС ПРЕСТИЖ


Слайд 14

0 КОМПАНІЄЮ КЕРУЄ ДИРЕКТОР ПРАЦІВНИКАМИ УПРАВЛЯЄ БЕЗПОСЕРЕДНІЙ КЕРІВНИК менеджери з управління персоналом справді управляють персоналом компанії.


Слайд 15

Задачі HR: створити умови та інструменти того, щоб управління персоналом було ефективне і відповідало цілям компанії. Відділ управління персоналом (менеджер з управління персоналом) відповідає за: наявність управлінських інструментів відповідно до бізнес-процесів компанії; правильне використання цих інструментів; своєчасний перегляд та адаптацію цих інструментів відповідно до змін компанії та ринку.


Слайд 16

HR бізнес-партнер РОЗУМІННЯ ПОТРЕБ БІЗНЕСУ ЕФЕКТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ


Слайд 17


×

HTML:

Ссылка: