'

Що відбувається, коли ми знаємо або розуміємо щось? Ми маємо чітке уявлення про обєкт і можемо його передати іншим. Що відбувається, коли ми чогось не.

If you like this presentation – show it...

Slide 0


Slide 1

Що відбувається, коли ми знаємо або розуміємо щось? Ми маємо чітке уявлення про об’єкт і можемо його передати іншим. Що відбувається, коли ми чогось не знаємо? Ми продукуємо власні уявлення про об’єкт, які мінімально корелюють з нашим досвідом або відображають нашу потребу чи очікування від цього об’єкта. Тобто, ми продукуємо фантазії.


Slide 2

Фантазія (грец. ???????? — уява) — ситуація, яка уявляється індивідом або групою, не відповідає дійсності, але виражає їх бажання. Фантазії можуть носити довільний характер.


Slide 3

Фантастичні уявлення про HR


Slide 4

HR всемогутній 1 ЧУДО ЗНЕЦІНЕННЯ


Slide 5

HR безпорадний 2 СЛАБКА ПОЗИЦІЯ БРАК УЯВИ


Slide 6

HR жилетка 3 СТОСУНКИ РОДИННІСТЬ ЧУТКИ ПАСИВНІСТЬ


Slide 7

HR адвокат 4 ЗАХИСТ ОПОЗИЦІЯ ГРА


Slide 8

HR красивий (а) 5 СТЕРЕОТИП -


Slide 9

HR королева 5’


Slide 10

HR психолог 6 КОНТРОЛЬ СТРАХ МАГІЯ


Slide 11

HR масовик-затійник 7 ТРАДИЦІЇ КОМАНДА -


Slide 12

HR мамуся 8 ОПІКА ЗАТИШОК НЕМОЖЛИВІСТЬ РОЗВИТКУ


Slide 13

HR дипломований 9 ЧУДО’ СТАТУС ПРЕСТИЖ


Slide 14

0 КОМПАНІЄЮ КЕРУЄ ДИРЕКТОР ПРАЦІВНИКАМИ УПРАВЛЯЄ БЕЗПОСЕРЕДНІЙ КЕРІВНИК менеджери з управління персоналом справді управляють персоналом компанії.


Slide 15

Задачі HR: створити умови та інструменти того, щоб управління персоналом було ефективне і відповідало цілям компанії. Відділ управління персоналом (менеджер з управління персоналом) відповідає за: наявність управлінських інструментів відповідно до бізнес-процесів компанії; правильне використання цих інструментів; своєчасний перегляд та адаптацію цих інструментів відповідно до змін компанії та ринку.


Slide 16

HR бізнес-партнер РОЗУМІННЯ ПОТРЕБ БІЗНЕСУ ЕФЕКТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ


Slide 17


×

HTML:

Ссылка: