'

Вибір банку для бізнесу: на що звернути увагу? Ірина Поліщук 034 2715916 050 180 2686

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Вибір банку для бізнесу: на що звернути увагу? Ірина Поліщук 034 2715916 050 180 2686


Слайд 1

Надійність банку Надійність банку – гарантія виконаннязобов’язань Банку перед клієнтами. Фактори надійності: Капітал Активи Прибуток Ліквідність Якість менеджменту


Слайд 2

Основні послуги для Вашого бізнесу Розрахунково-касове обслуговування: Карткові продукти: Зарплатні проекти Корпоративні платіжні карти Депозитні програми Кредитні програми Програми лояльності Документарні операції (банківська гарантія) Прийом платежів від фізичних осіб на рахунки юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців


Слайд 3

Дистанційні системи обслуговування «Клієнт-Банк» і «Інтернет-банкінг» Система «Клієнт-Банк» дозволяє без відвідування банку відправляти платежі в національній та іноземних валютах, заявки на покупку/продаж іноземної валюти, інші електронні документи, а також – отримувати інформацію про залишки на рахунках, рух коштів по рахунках, виписки по рахунках, комерційну інформацію, що відправляється Банком. Дає можливість створювати нові документи, працювати з архівом в системі в режимі off-line. Найбільш підходить клієнтам, які використовують стаціонарні робочі місця зі встановленим програмним забезпеченням. Система «Інтернет-банкінг» надає доступ до рахунків Вашої компанії через Інтернет з будь-якої точки земної кулі. За допомогою Інтернет-банкінгу можна проводити операції і проглядати інформацію по рахунках у будь-який час доби і без прив'язки до конкретного робочого місця. Дає можливість працювати в системі тільки в режимі on-line. Найбільш підходить мобільним клієнтам, яким необхідно мати доступ до системи з різних робочих місць (ПК в офісі, в дорозі, вдома) без встановлення окремого програмного забезпечення.


Слайд 4

Що важливо враховувати при виборі банку 1. При нижчій місячній платі за обслуговування рахунку в іншому Банку, Ви можете нести значні витрати на окремі операції: зняття коштів готівкою, прийом готівки, ведення «Клієнт-Банк», вартість платежів на паперових носіях і так далі. Наприклад, деякі банки пропонують відкриття рахунку з щомісячним платежем 50 грн., але при цьому присутня щомісячна плата за обслуговування в системі «Клієнт-Банку» 100 грн., таким чином обов'язковий щомісячний платіж складатиме 150 грн. Тому, оцінюючи вартість РКО в певному банку, необхідно враховувати вартість всього комплексу операцій, якими Ви будете користуватись, а також звертати увагу на кількість безкоштовних платежів в пакеті, який пропонують.   2. Багато банків вимагають оплати місячного платежу за обслуговування, навіть якщо протягом місяця не було руху коштів по рахунку. Одним з принципів РКО в OTP Bank є принцип справедливості. В OTP Bank плата за розрахунково-касове обслуговування стягується тільки у випадку, якщо проводяться операції по поточному рахунку. При цьому Ви можете безкоштовно користуватися додатковими можливостями системи «Клієнт-банк», а також отримувати виписки по поточному рахунку, довідки, дублікати виписок терміном давності до 1 року.   3. При виборі банку необхідно враховувати можливість банку виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.


Слайд 5

6 Аналіз ринку тарифних пакетів для підприємців Обзор рынка РКО банков-конкурентов SME Banker №15 февраля 2011


Слайд 6

7 Аналіз ринку ТП малих підприємств та підприємців


Слайд 7

Аналіз ринку ТП для клієнтів з річним обсягом продажу > 10 < 50 млн. грн.


Слайд 8

Корпоративні бізнес-картки для Вашого бізнесу Корпоративна картка – це дієвий і практичний інструмент ведення бізнесу, демонстрація престижу і досягнення успіху компанії.   Корпоративна картка дає можливість співробітникові компанії (держателю картки) проводити розрахунки від імені і за рахунок компанії (власника картки). За допомогою корпоративної картки можна оплачувати:    Витрати на відрядження (готель, оренда автомобіля, бронювання квитків).   Накладні витрати (придбання, передоплата, послуги перекладача).   Господарські витрати (канцтовари, бензин).   Витрати, пов'язані із статутною діяльністю (закупівля товарів (в т.ч. через інтернет), розрахунки з постачальниками).   Отримання готівки у валюті за межами України для оплати витрат на відрядження.   Безготівкові розрахунки у валюті за межами України, які пов'язані з витратами представницького характеру (готель, ресторан).   Отримання готівки в гривні як чистий дохід фізичної особи – підприємця.  


Слайд 9

Основні переваги корпоративної картки 1. Безпека – практично виключені ризики внаслідок крадіжки або втрати. Якщо ж картка все-таки буде загублена, її можна негайно заблокувати одним дзвінком в Службу клієнтської підтримки банку. 2. Зручність – використовуючи корпоративну картку можна легко зберігати і транспортувати кошти, і при необхідності, знімати їх в банкоматі. Таку картку приймають при оплаті за більшість товарів і послуг, наприклад, комп'ютерні магазини, ресторани, заправні станції і так далі. 3. Контроль – Корпоративні картки є іменними. Держателі не можуть витратити більше коштів, оскільки вони можуть здійснювати оплату в рамках встановленого для них ліміту. 4. Економія грошей і часу – щомісячні виписки по рахунку дають можливість швидко і легко погоджувати всі квитанції і рахунки, економлячи час і гроші, витрачені на паперову роботу і звітність. 5. Надання цінних додаткових переваг – термінова заміна картки, медичні і юридичні послуги, можливість розрахунку карткою в будь-якій точці світу, страховка під час подорожі.


Слайд 10

Умови обслуговування корпоративної картки Відкриття карткового рахунку: безкоштовно Незнижуваний залишок по картковому рахунку: не встановлюється Зарахування коштів на картковий рахунок: безкоштовно   Порядок зарахування коштів на картковий рахунок: Для юридичних осіб: безготівкове поповнення через поточний рахунок відкритий в ОТП банку або іншому банку; Для приватних підприємців: будь-який вид поповнення карткового рахунку.   Плата за випуск і обслуговування карток впродовж 3-х років*: Visa Business – 250 грн. Maestro – 30 грн. Visa Gold – 500 грн. MasterCard Business – 250 грн. MasterCard Gold – 500 грн. *Картки, випущені в рамках тарифних пакетів, – випускаються і обслуговуються безкоштовно. Комісія за зняття коштів з карткового рахунку: в банкоматах ОТП Банку і банків-партнерів («Атмосфера») VISA – 0,75% Mastercard – 0,8% в банкоматах інших банків на території України: VISA – з рахунку в UAH – 1,4 % + 4 грн Mastercard – з рахунку в UAH – 1,4 % + 4 грн з рахунку в USD – 1,4 % + 1 USD з рахунку в USD/ EUR – 1,4 % + 1 USD/ EUR в банкоматах за кордоном: VISA – з рахунку в UAH – 1,5 % min 17 грн. Mastercard – з рахунку в UAH – 1,5 % min 17 грн. з рахунку в USD – 1,5 % min 3 USD з рахунку в USD/ EUR – 1,5 % min 3 USD/ EUR


Слайд 11

Банківська гарантія Види гарантій: Гарантія платежу; Гарантія виконання зобов'язань; Гарантія авансового платежу; Тендерна гарантія Валюта: гривня, долар США, євро. Максимальна сума гарантії: 1,5 млн. євро (або еквівалент в іншій валюті). Забезпечення: грошові кошти.   Орієнтовні витрати позичальника:


Слайд 12

Програми лояльності «Бізнес-команда»   спеціальна програма лояльності, яка дозволить Вам отримувати знижки на послуги банку залучаючи ділових партнерів і контрагентів на розрахунково-касове обслуговування в OTP Bank на умовах спеціально розробленого для цього Тарифного пакету, щомісячна комісія з якого складає 1 грн. «Вигідна середа»   On-line програма Банку дає Вам можливість регулярно отримувати знижки на різні банківські послуги просто реєструючись на корпоративному сайті Банку щосереди.


Слайд 13

Бонуси по програмі «Бізнес команда» Переваги для Вас: 1. Проста та прозора система нарахування балів – за кожного нового залученого клієнта Ви отримуєте певну кількість балів (ФОП – 5 балів, ЮО – 10 балів) – і, як результат, набрані бали дозволяють Вам отримувати знижки практично на всі основні послуги банку. 2. Ваші контрагенти і бізнес-партнери отримають обслуговування в надійному банку на найвигідніших умовах, а ви зможете безкоштовно проводити розрахунки з ними, оскільки комісія за платежі всередині банку не встановлюється. 3. Зручність: банк самостійно відстежує інформацію щодо кількості набраних балів, і, без витрат часу з Вашого боку, надає бонуси на банківські послуги і продукти залежно від кількості набраних балів.  


Слайд 14

Назустріч малому та середньому бізнесу


×

HTML:

Ссылка: