'

Цензура КПК. Незалежні китайські ЗМІ на прикладі the Epoch Times

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Цензура КПК. Незалежні китайські ЗМІ на прикладі the Epoch Times Ганна Варавва


Слайд 1

Китай за часів правління КПК-з 1949р.: 1950-1952 – Земельна реформа, придушення контреволюціонерів. Вбито від 2,4 до 5 млн. чол. 1959-1961 – “Великий стрибок”. Від голоду померло від 30 до 40 млн. чоловік. Країна занурена в економічну депресію. 1966-1976 – “Велика культурна революція”. Вбито від 7 до 8 млн. чол. Традиційні культура та вірування зруйновані. 4 червня 1989 року – кривава бійня на площі Тяньаньмень. Загинуло від 600 до 3000 молодих людей. З 1999 - ... - -переслідування послідовників Фалуньгун. Вбито понад 3 тис. чол. (за офіційними даними) Переслідування тибетців, християн та ін.


Слайд 2

Як у Китаї беруть інтерв”ю


Слайд 3

Ден Саутерленд, Радіо Вільна Азія: «Обговорювати битви за владу всередині головного керівництва - це табу. ...Забороняються репортажі про критику іноземними країнами проблем прав людини в Китаї або про продаж військових технологій за кордон. ...корупція рідко висвітлюється, хіба тільки репортаж стосується чиновника, який втратив довіру головного керівництва».  


Слайд 4

Заборонені теми до висвітлення: Криваві події на Тяньаньмень Порушення прав людини апелянтів, віруючих, адвокатів, журналістів SARS До недавнього - природні катаклізми Пташиний грип


Слайд 5

Політичні організації, які відповідають за Інтернет в Китаї: Центральний департамент пропаганди - це надзвичайно засекречений орган, що забезпечує проходження у ЗМІ офіційної лінії китайської комуністичної партії; Міністерство інформаційної промисловості (MII) контролює виробництво систем телекомунікацій і програмного забезпечення та видає ліцензії всім веб-сайтам в Китаї. Воно також відповідає за створення спостережних і фільтруючих технологій, відомих як головна система захисту інтернету; Державний комітет інформації (SCIO) управляє всіма веб-сайтами, що публікують новини, аж до місцевих і міських рівнів і відповідає за зміст Інтернету; Міністерство громадської безпеки, що також знаходиться під контролем Державного комітету, - це виконавче агентство, яке контролює зміст онлайн і заарештовує порушників.


Слайд 6

Ден Саутерленд, Радіо Вільна Азія: «Найбільш значущим є новий феномен – це виникнення й бурний розвиток громадянської журналістики всередині Китаю. Ніщо не може налякати китайський режим більше, ніж безліч простих громадян з фотоапаратами, вбудованими в мобільні телефони. Вони готові зробити й розповсюдити фотографії протестів та демонстрацій прямо з місця подій – це може бути зроблено кожним».    


Слайд 7

The Epoch Times: “Свіжий погляд на світ, що змінюється” www.epochtimes.com.ua Незалежна інформація про Китай Надпопулярна китайськомовна газета в світі Головний офіс - у Нью-Йорку Перша газета була надрукована в 2000 році Інтернет - версія Власні кореспонденти по всьому світу Китайською мовою друкується в 30 країнах Сьогодні газета друкується 17 мовами


Слайд 8


Слайд 9


Слайд 10


Слайд 11


Слайд 12

Напади на офіси The Epoch Times: У березні 2006 року було здійснено сім нападів на офіс газети у Тайвані. Були викрадені всі комп'ютери, монітори і сервера. Жовтень 2006 року – напад на офіс у Гонконзі. Бандити розбили машину CPT developer для обробки готового макету газети вартістю $129 000. Схожі напади в Нью-Йорку, Японії та ін.


Слайд 13

9 коментарів про комуністичну партію Шокуюча історія і аналіз величезних злочинів комунізму, що викривають його справжню сутність на прикладі КПК. Історія без цензури, заснована на фактах і свідоцтвах. перекладено на 23 мови 18 серпня 2005 року Азіатсько-американська асоціація журналістів нагородила «Дев'ять коментарів» Національним призом в області журналістики - головною нагородою в номінації «азіатсько-американські питання онлайн». 50 724 397 чоловік надрукували заяви про вихід з КПК


Слайд 14

Хвиля акцій по виходу з КПК:


Слайд 15

http://ninecommentaries.com/


Слайд 16


Слайд 17


Слайд 18


Слайд 19


Слайд 20


Слайд 21


Слайд 22


×

HTML:

Ссылка: